Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Ez a kis HP Chromebook de jól néz ki. Lehet be is fektetek egy ilyenbe. 280 €.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) Szeleya


Szeleya
tag

Elsò mechanikus billentyűzetem egy SOG k500 volt. Hát mit ne mondjak.... Az anyaghasználat fájt, és a világìtás is undorito volt. És én még 9900 ért vettem.
A notik meg a szokásos fájdalom.
Nézegettem a Zalman k1 gépházat, nem vagyok meggyőzve, hogy az a kis perforálás elég levegőt enged be. (Nekem egy kis S4 em van tőlük. Az legalább mindehol engedi be a levegőt)

(#3) Hani


Hani
aktív tag

"... és négy kivezetést kínál, így ez már két számítógép, vagy egy számítógép és egy nyomtató együttesét is képes áramszünet esetén tovább működtetni."

Anno eléggé belénk verték, hogy a nyomtatók (főleg lézernyomtatók) és a szünetmentes tápok nem olyan nagy barátok (gyors kis magyarázat itt) - rég volt már, talán dolgoztak ennek a megoldásán is, de esélyes, hogy nem annyira.

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Ne gyerekek. Rockchip RK3318? Ez már 5-6 éve elavult. Biztosan akad jobb TV okosító 25k huf környékén.

Szerk.: a kis Chromebookot érdekesnek találom, de még várok felük, hogy felfussanak idehaza is. Akkor talán a kínálat is jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) #16820480 válasza hallador (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kb mint a régi zsebszótár gépek :D Ekkora kávákkal... Mondjuk 280€-ért mi várnék, de azért ha még egy 100€-t rádob az ember, akkor már ennél nagyobb képernyőt is kaphat.

Egyébként Chromebookon lehet más böngészőt használni, vagy csak Chrome?

[ Szerkesztve ]

(#6) DajaPécs


DajaPécs
csendes tag

Jonsbo JellyFish 240 teszt alatt, akit érdekel az alábbi linken megtekintheti.
https://youtu.be/NPD-j9qtr3w

(#7) Stan648 válasza Szeleya (#2) üzenetére


Stan648
tag

Nekem egész jó élményt nyújt az SOG XK500 billentyűzet. Genius Scorpion K9-et váltott.
A világítás meg soronként fix. Ez nem RGB, hanem csak R és G és B. ;]
Ennél többet nem akarok billentyűzetre költeni inkább egérre.

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#8) pusszycat válasza janeszgol (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig kinézetre bejön nekem. Főleg az előlap. Csak nincs mit csináljak vele. Filmet is a gépen nézek. Szegény tv-m is bepókhálósodott. Munka , evés, net, kevés alvás, munka, evés, net, kevés alvás....

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"A teljes, 129 x 76 x 42 mm-es eszköz tömege 140 gramm"

Az kemény, egy Razer Viper Ultimate pont feleannyi (jó, 74), madzag nélkül. Igaz azt nem kapni 4 rongyért.

Mennyire javítja a hűtést ha egy ilyen műanyagot ráheggesztenek a bordára? :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Hieronymus válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ne akadékoskodj!
Az RGB önmagában is hűt, még borda sem kellene alá. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) pusszycat válasza Hieronymus (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

És ez gyorsabb is mert gémer. :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) zetor2000 válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


zetor2000
senior tag

A "gémer" jelző, és az RGB világítás +5-10 FPS... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#13) KISDUCK válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az nem RGB, hanem egy új különleges extrém magas hővezető képességű speciális titánium ötvözet ami a hőterhelés hatására elszíneződik. A gépben lévő aerodinamikai hatások miatt vagy ha nincs biztosítva neki a 3L/perc légszállítás akkor LMBTQ színekben pompázhat.

(#14) vicces


vicces
addikt

Hiányolom a notebookokról az RGB fényeket. Ezek így nagyon az alsó kategória. Esetleg nagyanyámnak elmegy szint ;]

:)

(#15) [Newman]


[Newman]
tag

Nem vagyok nagy szakértője a témának, de az UPS-eknél nem kellett volna odaírni, hogy szimulált szinuszosak, ami lehet problémát okoz néhány eszköznek, amit az egyszeri felhasználó ráköt?

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#16) Kansas válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


Kansas
addikt

Hűti? Tán inkább fűti... ezt csekkold :D

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#17) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

I3-hoz gtx 1660 super,i5-höz meg 1660..... :C Kiegyensúlyozott :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#18) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Az a kormány jó egyébként bármire is, van vkinek vele tapasztalata?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#19) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Az a média lejátszó elég gyatra ma már. Én tavasszal vettem még X96 Max+-t, ami mini billentyűzettel és szállítással együtt volt 40$ Kínából, persze nem is Rockchip van benne. Aki türelmesebb, az olcsóbban is megúszhatja, mert az alap kütyü 28$-ért is van már ingyen szállítással.

(#20) Piftuka válasza Szeleya (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

"Hát mit ne mondjak.... "

Inkább "mit mondj", ha szabad kérnem! :K

Mit találtál rossznak benne?

"Aquila non captat muscas."

(#21) Piftuka válasza Kansas (#16) üzenetére


Piftuka
veterán

A kupoláját! Ez nagyon látványos demonstráció.

Nesze neked "RGB"...

"Aquila non captat muscas."

(#22) Piftuka válasza [Newman] (#15) üzenetére


Piftuka
veterán

"Szimulált", a "kvázi szinuszos" kivitel?

"Aquila non captat muscas."

(#23) vaakuum


vaakuum
addikt

azerty kiosztás zqsd irányítással, szinte már fáLY :O

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24) vaki válasza vaakuum (#23) üzenetére


vaki
aktív tag

Nekem a K500-ból full magyar van, még az í betű is ott van a helyén a bal Shift mellett. Az már más kérdés, hogy angyagban tényleg nem az igazi, kb 1,5 éves és van olyan billentyűm, ami már kopik.
Amúgy ez a Foramax úgy működik, mint a fapados légitársaságok: azaz minél többen néznek valamit, annál drágább? Reggel még valóban a cikkben közölt árak voltak, de mostanra a K500 14600-ra, a K700 21500-ra kúszott fel...

A felhasználóbarát felhasználó

(#25) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Én Spirit of Gamer Xpert K700 HU red switches billentyűzettel is dolgozom,
mechanikus billentyűzethez viszonyítva elégé halk.
Masszív fém házas billentyűzet. Ár/érték arányban , szinte verhetetlen.

(#26) ricsip válasza vaki (#24) üzenetére


ricsip
addikt

Amúgy ez a Foramax úgy működik, mint a fapados légitársaságok: azaz minél többen néznek valamit, annál drágább?

Az ilyenekre harap a GVH igazán.. :(((

-

(#27) csoxy


csoxy
csendes tag

Ezeket a Jonsbo márkájú csodákat aliexpressen nézegettem pár napja. Nem gondoltam hogy itt látom viszont őket :D

MSI B450m Mortar, Ryzen 5 5600, 2x8GB Corsair Vengeance LED 3000Mhz CL15, Corsair RM 850X, Zotac RTX 3080ti Amp HOLO 12Gb

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudom, hogy teljesen más tészta itthonról vásárolni, garancia, visszaküldés, stb, mind jóval kedvezőbb, de a vállalkozóbb kedvűeknek azt mondom, hogy az ilyen H96 Max féle boxokat meg lehet rendelni akár aliról is. 20-40 USD között elérhetőek, több verzióban, többféle távirányítóval, vagy kis billentyűzettel is akár. Szállítás 3-4 dollár. Olyan sokat nem lehet bukni rajta, ha besz@rna. Bár én inkább javasolnám az S905-el szerelt hasonló kütyüket, hasonló áron.

(#29) abéla válasza Piftuka (#22) üzenetére


abéla
senior tag

:K

hootka!

(#30) sexymusprime


sexymusprime
tag

Lehet egyáltalán a casekingről vásárolni ha nem cég vagyok? @_@

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.