Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Kansas válasza NightGT (#37) üzenetére


Kansas
addikt

Számomra agyatlan, fent leírtam, miért. Számodra nem meglepő módon nyilván nem az, különben aligha csináltad volna ilyenre.
Zajra normalizálás... no igen, ésszerű határokon belül van értelme, de ez alatt nem azt értem, hogy duplán túltervezni aztán durván alulvezérelni... én inkább annak a pártján vagyok, hogy két db fele fordulaton járatott venti helyett veszek egyet dupla áron, ami teljes fordulaton se hallatszik ki a házból.
Ha alszok akkor meg alszok, nem ventillátort hallgatok, vihar se gyakran tud felébreszteni...
A másik dolog pedig, hogy semmi szükség 50°C-ra hűteni, ha fele erőfeszítésből is le lehet 55-57-re, nem fogod észrevenni az élettartam-növekményt, mert erősen kétlem, hogy 15-20 évig megtartanád a procijaid/videokártyáid. Ez már inkább csak e-pénisz növelésre jó, hogy "Bebee, az én vasam 50 fokon jár"...

No de mindegy is, a vitám 99%-a nem veled van, az oldallap-hűtés kapcsán pedig mintha egyetértenénk...
Nekem is megvannak a rigolyáim a gépépítés kapcsán, de tanácsot nem azok alapján adok másoknak... legalább is igyekszek nem azok alapján adni.
Szóval használd egészséggel azt az overkill borzadályt, písz! :R

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.