Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

az Epic War-t már próbálom is :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) glutamin


glutamin
őstag

Az Axe-os zseniális.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#3) edward2


edward2
addikt

Csak annyit tennék hozzá amit már mult héten se értettem, hogy:

"heti FLASHjáték ajánló"

Igen igen. Olyan játékokat ajánlgassatok amihez lehetőleg nem kell kutyafülemacskafarka plugineket felpakolni. Jó lenne...

Kösz.

(#4) Dzsokszer válasza edward2 (#3) üzenetére


Dzsokszer
csendes tag

Nem értem a fennakadásod, Epic War 4 és 56 Sage Street elfut egy sima Adobe Flash Player és Shockweave player megléte mellett (ami ma már mindennapi szükséglet[szerintem]), egyedül az AXE játékhoz kellett UnityWebPlayer ami 3! MB volt, a telepítés 2másodperc, ha ezt is feltetted, akkor a közeljövőben nem hiszem, hogy gondod lenne. :)

mod.: A játékok nagyon jók :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) Necroman_Mk2 válasza edward2 (#3) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ahogy a beharangozóban elmondtuk: "böngészőben futtatható flash, shockwave, java és unity alapú játékok" kerülnek terítékre. Egyéb, speciális plugint igénylő játékokat igyekszünk mi is kerülni (bár lehet 1-2 be fog csusszanni...)

Ami pedig a problémádat illeti: a flashjáték alatt a fentieket értjük, ez egy olyan "hibás", márka befolyásolt szóhasználat, mint a klasszikus motoros láncfűrész = stílfűrész eset.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#6) joecontra


joecontra
addikt

Az Axe-os játék tényleg jó. :)

(#7) Probber


Probber
őstag

Ez a 56 Sage Street érdekesnek tűnik, kipróbáltam volna, de sajnos még az elején kéri a Facebook csatlakozást, nekem pedig eszem ágában sincs oda beregisztrálni.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#8) Necroman_Mk2 válasza Probber (#7) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

?!?
A játék csak fölajánlja a FB-t, de nem kötelező, játszhatsz nélküle is.
Mellesleg én se vagyok oda regisztrálva :)

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) Probber válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


Probber
őstag

Igazad van, elnéztem. Na majd kipróbálom.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.