Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) he7edik.


he7edik.
addikt

A fél PH lélegzet visszafojtva várja a zösszecsapást :D

Égő szöveg a flém vázon

(#2) Armando_19


Armando_19
őstag

Na bazz:D

(#3) he7edik. válasza Armando_19 (#2) üzenetére


he7edik.
addikt

lassú vagy ;)

Égő szöveg a flém vázon

(#4) dokar válasza he7edik. (#1) üzenetére


dokar
addikt

én meg egy 2900 Pro tesztet várok még előtte :)

extra - SEXRay

(#5) Gyuri27 válasza he7edik. (#1) üzenetére


Gyuri27
félisten

Úgy van :K
bár az nv-t nem értem. Mert ha az ati kártyák jók lesznek akko ők még csak módosítanak. Akkor mikor kerülnek a boltba? Meg ha jók leszkel a karik és az áruk is akkor abból mindenki bevásárol vagy nem :F

Amd - Radeon - Ryzen

(#6) KrAt válasza dokar (#4) üzenetére


KrAt
veterán

Azt énis :)

(#7) he7edik. válasza dokar (#4) üzenetére


he7edik.
addikt

Mikbe nem reménykedsz!? :D

szerinted érkezik Magyarországra? ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Hajrá! Jöhet az összecsapás! ;]
Bár lehetett volna hamarabb is... :U

(#9) Armando_19 válasza he7edik. (#7) üzenetére


Armando_19
őstag

Viszont sok sok visszaolvasással meg lehet találni a jó kis jövendőléseimet ezekkel kapcsolatban... Nostradamus nicken kellett volna regelnem..

(#10) he7edik. válasza Gyuri27 (#5) üzenetére


he7edik.
addikt

Azért van az NV-nek 3 hét előnye

az utolsó pillanatot azért nem kell szószerint érteni a 8800GT már készvan
és nagyából lehet tudni az ATi cuccának teljesítményét.
Szal nem véletlen hogy előbre hozták a 8800GT megjelenését ;]
SZERINTEM

Égő szöveg a flém vázon

(#11) venember83


venember83
nagyúr

A lap forrásai ugyanakkor többször felhívják a figyelmet, hogy az NVIDIA kész az utolsó pillanatban módosítani a GeForce 8800 GT paramétereit -> ez csak nekem tunik oriasi szemetsegnek??? :((( Kiadnak valamit, ami sokkal jobb is lehetne minimalis raforditassal, de etessuk meg a sz@rt a neppel eloszor. Mindezt persze azutan, h kiadtak a dx10es 8-as szeriat, ami bar dx9ben paradezik, de dx10hez hozza se tud szagolni.

Kulonben szvsz ez az eddigi leghosszabb PH!-cim, nem jegyzi vajon a Guiness?

(#12) he7edik. válasza Armando_19 (#9) üzenetére


he7edik.
addikt

Az üveg gömbhőz milyen drivert használsz? :DDD

Égő szöveg a flém vázon

(#13) Armando_19 válasza he7edik. (#12) üzenetére


Armando_19
őstag

:D SZMI-2007:D

Mod, meg azért hozták előbbre a megjelenést, mert tudták, hogy ATI jön jön jön és győzni fog ismét!:D Vége a megaláztatásnak! Reméljük lendületet nyer ezzel az AMD, csak legyenek erősek új cpu fronton is.

(#14) Gyuri27 válasza he7edik. (#10) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor ezt nem értem. :O
Ha kész van akkor, hogy és mit módosítanak?

Amd - Radeon - Ryzen

(#15) he7edik. válasza venember83 (#11) üzenetére


he7edik.
addikt

Majd nemgondolod hogy 1 dolláral is többet tesznek a fejlesztésbe mint amit nagyon muszáj.

ébredj Neo :D

Égő szöveg a flém vázon

(#16) Loha válasza Gyuri27 (#14) üzenetére


Loha
veterán

Pl a kártya alapórajeleit sztem.

(#17) Ősember válasza Gyuri27 (#14) üzenetére


Ősember
őstag

megemelik az orajeleket :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#18) Gyuri27 válasza Loha (#16) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt én is tudom itthon. Ebben mi a vasziszdasz? :U

(szia Loha. Ez hosszú lesz ;) )

Amd - Radeon - Ryzen

(#19) venember83 válasza he7edik. (#15) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi a jobudoslocitrom kerul +1 dollarba, ha utolso percben is tudjak valtoztatni, hm? :F

mod:1 Ugye nem gondolod, h nem a legkoltseghatekonyabban gyartjak a core-t es a nyakot?
ebredj Neo :D

mod2: hadd szoljon.

(#20) he7edik. válasza Gyuri27 (#14) üzenetére


he7edik.
addikt

csak tippem van : GPU+RAM órajele

a core-t meg a nyákot költséghatékonya legyártani

a magot üveghangik húzni plusz hozzácsapni köbméter számra kapható 0,9nm DDR3-at
aztán hagy szóljon.
NV-nek be szokott válni a recept ( bár egyre kevésbé )

Égő szöveg a flém vázon

(#21) Def26 válasza he7edik. (#15) üzenetére


Def26
félisten

Szvsz venember83 a hozzáállásra gondolt. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Loha válasza Gyuri27 (#18) üzenetére


Loha
veterán

Elhiszem, hogy tudod, de a tesztekben alapórajelen fognak megmérkőzni a karik, ha nv-nél úgy érzik nem biztos az elsőség, állítanak egy kicsit a gyári alapórajeleken.

(#23) barnam_ válasza venember83 (#11) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sztem tök logikus. Teljesen felesleges sokkal jobb kártyát gyártani, ha a rivális sem gyárt jobbat. Szvsz így sokkal több profitra tudnak szert tenni.
A 8600GT/GTS-t is tudták volna jobbra "csinálni", de nem kellett, mert a 2600XT se túl jó.

(#24) ollie válasza Loha (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebből is lehet még botrány. Kijön az új nvidia üdvöske, megveszik sokan, de kiderül, hogy nem elég gyors elverni az ATI kártyáját. Erre kiadnak egy rev2-őt magasabb órajelekkel. Ez az ügyfelek szivatása.

***

(#25) ollie válasza barnam_ (#23) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de sehol nem volt még 2600XT, mikor már vígan vásárolhattunk 8600-ot.

***

(#26) venember83 válasza barnam_ (#23) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt most ne vonjuk bele, sokkal hamarabb jottek az nV kozepkat kartyai, s oriasi valoszinuseggel meg is egyezett a ket vallalat, h nem erositik tulsagosan meg az elso generacios dx10-karikat, tulsagosan semmilyen lett mind a 8800 mind a 2900. Ja, es nem erdekel a logika, b@sszak meg, vesztettek 1 vasarlot szemelyemben, gerinctelen penzhajhasz zold h@nyadekok!

(#27) barnam_ válasza ollie (#25) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nyílván tudott valamit az NV. Lásd McLaren vs. Ferrari...

(#26) venember83: Én nem fogom fel ilyen tragikusan a helyzetet, mert nem azonnal kell lecsapni az új vga-kra, hanem várni 1-2 hónapot. Így talán nem esik az ember olyan hibába, hogy korán megveszi a xart :)

(#28) BITBOYS válasza barnam_ (#27) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, várni kell és már megint jön egy jobb, gyorsabb, szebb, okosabb, drágább...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#29) Translator


Translator
tag

Azért nekem ez az "utolsó pillanat" kifejezés kicsit furcsa.

Hány hónapig is tart, míg a proci keresztülhasít a gyáron? Tudja vki?

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#30) --Disztroj-- válasza BITBOYS (#28) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Ezért ha valaki mindig a legjobbat akarja, akkor nem kell vennie soha semmit, csak várni.. várni... :DDD

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#31) venember83 válasza barnam_ (#27) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a teljesitmennyel van bajom, az olyan amilyen, hanem azzal, h sajat maguk, rendkivul tudatosan fogjak vissza a termekuk teljesitmenyet, hadd vegye a nep, mikozben semmibe, vagy legalabbis nagyon kevesbe kerulne jobbat gyartani. Ha most se erted, akkor feladtam.

Translator: ne viccelj mar honapokkal... Nem tudom, de szvsz max 1 het.

(#32) mcmike válasza venember83 (#31) üzenetére


mcmike
őstag

Ez alkotja a fogyasztói társadalom alap pillérét...legalábbis gyártói oldalról... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#33) BITBOYS válasza venember83 (#31) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lényegi áttörés valóban nem történik grafikus mag és megjelenítés szinten. Kéne egy 3. szereplő a piacra aki jól odaver a szemeteknek. :)
Mint anno az NV a TNT-vel :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#34) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na akkor most mi van? Nem arról szólt a fáma még korábban, hogy a 8800GTS és a 8800GTX közé lesz egy "áthidaló megoldás"? Most pedig a 8800GTS helyett akarják a 8800GT-t? :F

Szerintem inkább arra megy ki a játék, hogy túl jó az ár/teljesítmény aránya a GTS-nek, ezért kevesen vesznek GTX-et.
Azaz inkább legyen nagyobb rés a 8800GT és GTX között? :F
Komolyan mondom, nem értem... :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#35) spiercell válasza --Disztroj-- (#30) üzenetére


spiercell
aktív tag

Aki 8800GTX-et vett az nem tett rossz lóra..hiába várt volna mostanáig.

(#36) venember83 válasza mcmike (#32) üzenetére


venember83
nagyúr

Okes, de ennyire nyiltan? Eszem megall, lassan odajutunk mint az Idiocracy cimu filmben. Fogja vissza, oke, kevesbe szeles memoriabusszal, gyengebb gpu-kkal, memokkal, de nem ennyire tudatosan.

Vistaboy: professzionalis forumozo vagy, vagy mi modon lett ennyi hsz-ed csekely 174 nap alatt?

(#37) Vistaboy válasza Vistaboy (#34) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hoppá, most olvasom a HOC-n, hogy a 8800GTS-t át akarják alakítani, az eddigi 96 darab stream processzor helyett 112 lesz benne. Így már érthető, de akkor miért írják, hogy a GTS helyett lesz a GT?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#38) --Disztroj-- válasza spiercell (#35) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Ez igaz. :)
De mivel a számítástechnikában szinte napról napra jut valami újdonság/áresés stb. ezért ha valaki azon bosszankodik, hogy "brühühü most egy hónap után csak második a tesztekben az új cuccom" az vessen magára, mert pont az ilyen emberek miatt éri meg a gyártóknak ez a kis népi játék.

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#39) mcmike válasza venember83 (#36) üzenetére


mcmike
őstag

Szvsz eddig is ennyire tudatos volt... :U
Az azért már tényleg túlzás amit csinálnak, főleg hogy ennyire nyíltan. Legalább annyi "tartás" lenne bennük, hogy az ilyen jellegű / mélységű infókat visszatartják... :(
Bár így is csak látszólag lenne jobb, mint a valóság.

bár ne lenne igazam... :B

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#40) AMD Power válasza he7edik. (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy jó kis csata lesz. Remélem az AMD-s vonal fog győzni.

(#41) Csyppa válasza Vistaboy (#37) üzenetére


Csyppa
senior tag

Az 1. sorban az igazság: "hivatalosan meg nem erősített információk"

Még hivatalosan senki nem mondott semmit (vagy igen? :F ). Ezek a hírek csak "lapértesülések".

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#42) athomi válasza barnam_ (#27) üzenetére


athomi
veterán

"nem azonnal kell lecsapni az új vga-kra, hanem várni 1-2 hónapot. Így talán nem esik az ember olyan hibába, hogy korán megveszi a xart"

A két hónap után kiderül, hogy jövő héten megint megjelenik vmi új, majd ismét vársz két hónapot mire kidrül, hogy az újak mit is tudnak, és a végén soha nem jutsz el VGA vásárlásig. :D

(#43) Vistaboy válasza Csyppa (#41) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az oké, de a kettőnek csak együtt van értelme szerintem. Mármint ha felturbózzák a 8800GTS-t, és alatta lesz a GT, akkor annak pont a 8600GTS és a 8800GTS közé kell esnie, ergo igazak a hírek. Viszont külön-külön nincsen értelme egyiknek sem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44) --Disztroj-- válasza athomi (#42) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Na erre akartam kilyukadni magam is :DD

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#45) barnam_ válasza athomi (#42) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát aki semmivel sem tud megelégedni, az megérdemli a várakozást! ;]
De nem értettétek, mit szerettem volna mondani. Kijön X vga, mindenki rohan megvenni, egy hónapra rá jön egy másik, aki okos volt, megvette a jobb Y vga-t, az X vga vevői meg verik a fejüket a falba. Így: :W :DDD

(#46) mcmike válasza athomi (#42) üzenetére


mcmike
őstag

Teljes mértékben egyetértek... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#47) Csyppa válasza Vistaboy (#43) üzenetére


Csyppa
senior tag

Igen, viszont a cikkben meg ezt írják: "Ennél valószínűbbnek tűnik mindazonáltal az a forgatókönyv, mely szerint a cég leállítaná a GeForce 8800 GTS gyártását, melynek helyét így átvehetné az olcsóbban előállítható, energiatakarékosabb, kevésbé melegedő (ennélfogva kevésbé robusztus hűtést igénylő) GeForce 8800 GT."

Asszem ebből az lesz hogy én megvárom a hivatalos infókat, amúgy sem akartam a közeljövőben vidkarit venni. :)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#48) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Amúgy ha valaki ennyire kiborul az új és jobb VGA megjelenésektől, az ne sírjon, mert pont azért jáccik pc-n, mert kell neki ez a "midigmegveszemajobbat és az majd húdedurrvaleszhatesztelem" meg mittomén.

Ha be akarná magát biztosítani és a legjobb minőségben játszani még egy jóideig, akkor már rég lenne egy x-box vagy PS3 a kis szobájában :)

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#49) BITBOYS válasza --Disztroj-- (#48) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha be akarná magát biztosítani és a legjobb minőségben játszani még egy jóideig, akkor már rég lenne egy x-box vagy PS3 a kis szobájában

Ha lenne hozzá billentyűzet, egér, böngésző... de jó is lenne :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#50) Vistaboy válasza Csyppa (#47) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, a legokosabb dolog most kivárni. Bár ha már ennyire forr a víz a Geforce 8-ak körül, akkor nem hiszem hogy jönne újabb kari egyhamar. :(
Mondjuk én Karácsonykor akartam venni egy VGA-t, de ha addig nem derülnek ki a pontos teljesítmény és ár infók, asszem elnapolom jövőre. Bár akkor már lehet hogy még érdemesebb lenne megvárni a friss kártyákat. :U A DX10-re egyenlőre nincsen égető szükség, egy fél évig még jók a DX9-es karik is. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.