Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a.sebi


a.sebi
őstag

Q wander után soha többet wear , fossill meg méginkább felejtős ! Utáltam !

(#2) LurkerSheik válasza a.sebi (#1) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Nekem egy Emporio hybridem van ami Fossil termek, csajomnak meg egy Fossil Jacqueline, hibatlanul teszik a dolgukat. Divat orak, alkalmi viseletre.
Semmi szuksegem az okos funkciokra, lepesszamlalora meg zenevezerlore az oran, de csak ez tetszett.
Neha elszorakoztatom magam vele mikor rezeg az uzenetekre, notifyra, de nekem abszolut inkabb idegesitoek egy oran.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#3) fateless


fateless
veterán

Az okosórák kapcsán bennem nem az jön fel kérdésként, hogy mikor, hanem hogy mennyiért elérhető.
Szerintem ez határozza meg az elterjedés sebességét.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Evos11


Evos11
csendes újonc

Amíg annyiba kerül mindegyik, mint egy alsó-középkategóriás telefon, addig nem fog elterjedni. Értem én, hogy relatíve "új terméktípus" (tudjuk, hogy nem teljesen), de ez akkor is csak egy telefon kiegészítő...

(#5) a.sebi válasza Evos11 (#4) üzenetére


a.sebi
őstag

Van benne igazság , én sosem szerettem órát hordani , nem hordtam . Sajnáltam egy eszközre akár 40 ezret is ami mutatja mennyi az idő .
A gear s3 azért csábított el , mert ennek már sokkal több funkciója van , ami nekem hasznos . Kiváltja a bluetooth headsetet , értesítéseknél nem veszem elő egyből a telefont , zene lejátszás vezérlés , stb . Így már megérte nekem .

(#6) captainm


captainm
tag

Én több okosórát is kipróbáltam az évek során, aki csak az időt szeretné látni egy órán, annak egy sima óra is elegendő, semmiképp se vegyen okosórát, mert csak bonyolítja az életét.
Nekem fontos, hogy jelezzen, ha hívnak, könnyen tudjam mérni az aktivitásomat kerékpározás közben, ne kelljen minden nap töltenem és akár úszni is mehessek benne. A kinézet is fontos, de ezen téren nehéz olyat tervezni, ami alapból ronda, mint a bűn, bár a Fitbitnek anno sikerült...
Jelenleg egy Garmin Fenix 5-ös órám van és egyelőre nem cserélném el semmire, eszméletlen pontos és remekül teszi a dolgát :)
Az Apple watch egy túlárazott, nehézkes, használatot tekintve limitált, divatcikk, örültem, hogy eladtam. Esőben használhatatlan, nem pontos, minden update majd 1 órán át tartott és naponta kell tölteni, ha csak egyszer is kihagyod vége, nincs benne szufla.
A Pebble céget sajnáltam nagyon, ők indították el ezt az egészet a semmiből és piacvezetőkké vállhattak volna, ha időben fejlesztenek le hasznos és olcsó eszközöket. Az első Pebble okosóra remek volt a maga idejében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.