Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) makraipeter1


makraipeter1
tag

(#2) szablya


szablya
tag

Mindegyiknek van barátnője! :Y

Kezdjek énekelni? :F :DDD

"Űrliná, űrliná jejje".. :o

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) hengerPHanda válasza makraipeter1 (#1) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Úúúú.. kb két percig jutottam... Arccsapkodós szado-mazo szmájli miért nincs... :F

Szablya:
Lehet, h kifizetődő... Még e legrosszabb hangú pasiért is ott csápol a nője az előtérben :D

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#4) aXXon


aXXon
senior tag

Nekem is nagyon tetszettek, de azért még volt egy kettő, aki nagyon jó volt!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#5) hengerPHanda válasza aXXon (#4) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Volt, igen, Anyuval mostanában az a dilink, hogy youtube-on nézegetjük az x-faktoros versenyzőket :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#6) aXXon válasza hengerPHanda (#5) üzenetére


aXXon
senior tag

Akkor ajánlom a figyelmedbe hozzá ezt az oldalt!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7) szablya


szablya
tag

Egyébként én a szomszéd srácnak szurkolok.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.