Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Szezám tárulj!

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#2) Geri Bátyó válasza hengerPHanda (#1) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Elhagytad volna a telefonszámot amit adtam? :F

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3) truba


truba
tag

Szia;

Esetleg én is segíthetek.

(#4) Geri Bátyó válasza truba (#3) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Minden segítség jól jön!
Az én ismerősöm elsősorban cégjoggal foglalkozik. A múltban tudott már segíteni, de sosem lehet tudni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) hengerPHanda válasza truba (#3) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Szia :) Örülök, h te is jelentkezel. :)

Ha kicsit nyugi lesz, leírom a történetet töviről hegyire és küldöm priviben. Nagyon hosszú és bonyolult a sztori. Rendben?

Geri:

Neked meg köszönöm, h azonnal hívtál, sosem tudom meghálálni, h ennyire mellettem vagy. Igazán jó barátra leltem benned.

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha nagyjából körülírnád, hogy milyen terület, sztem sokkal gyorsabban találnál valakit aki tud segíteni. ;)

(#7) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Ha le tudod írni úgy a problémádat, hogy elbírja a nyilvánosságot, akkor javaslom a Jogi Fórum nevű közösség felkeresését, itt (általában) gyakorló jogászok adnak ingyen tanácsot - de csak a nyílt színen, hogy más is tanulhasson belőle.

Az ott kapott vélemények iránymutatásnak jók, természetesen komoly esetben saját ügyvédre lesz szükséged. Ingyenes személyes jogi konzultáció igénye esetén a köznyelvben csak a nép ügyvédje néven futó állami szolgáltatást szokták ajánlani - de a térítésmentesség jogosultsági feltételei meglehetősen szigorúak.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#8) anjani182


anjani182
őstag

Lehet nem a netre kéne először "szaladni", nálunk pl. a helyi Önkormányzatnál minden héten 1x-2x ingyenes ügyvédi tanácsadás van!

Feltételezem nem csak felénk van ez így... :)

Forever and ever, let's make this last forever.

(#9) hengerPHanda válasza D1Rect (#6) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Lakással, rezsihátralékkal, lakáshitellel (ami nem az én nevemen van) és örökléssel kapcsolatos a probléma :) Kicsit bonyolult és hosszabb a sztrori :)

Brutforsz:
Igyekeztünk nagyjából átnyálazni Anyuval, de sajnos semmi érdemleges :( A nép ügyvédjét megpróbálom majd, de egyelőre 2 irányba indítom el. Két itteni ember segített, általuk lesz majd.

anjani182:
Nálunk a helyi családsegítőnél állandó ügyvédi tanácsadás van, ami ingyenes, de szegény Ügyvéd úr már nyugdíjas, nagyot hall és elavult törvényekkel ad tanácsot. Hidd el, próbáltam már :) De lehet, h az önkormányzathoz is be kéne néznem, ott még nem voltam...

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.