Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Még nem érkezett hozzászólás a témában. A tiéd lehet az első! :P
Nyitó hozzászólás ;)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#2) PazsitZ válasza hengerPHanda (#1) üzenetére


PazsitZ
addikt

Rég hallottam már. Kellemes muzsika.

- http://pazsitz.hu -

(#3) hengerPHanda válasza PazsitZ (#2) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Szeretem őket, a zenéjüknek van mondanivalója, kellemes és a srácok is jófejek. Kowa pl az összes rajongónak puszival köszön, vagy öleléssel. Tetszik a koncertek hangulata, Kowa hangja és az egész együttes ahogy együtt dobog a színpadon, mint egy nagy szív... Értékes emberek, értékes zene... Szerény vélemény részemről :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#4) niti válasza hengerPHanda (#3) üzenetére


niti
aktív tag

Én is nagyon szeretem a zenéjüket, és pont egy koncerten sikerült beléjük habarodnom, amikor Kowa táncolt a Balul sül el-re.
Aztán kijött az új album, mairől nagy kedvencem lett a Hotel Eufória. Mindig felpörögtem tőle, hallgattam futás közben is, meg elképzeltem, milyen jó hangulata lesz koncerten, és biztos erre is táncol majd az énekes.
Ráakadtam erre a koncertfelvételre, és bátran mondhatom, elment tőle a kedvem... :(Eléggé életuntan adja elő. Azért SZIN-en megnéztem őket, de ugyanilyen laposnak találtam, mint ezt a videót. Sajnos számomra elvesztette a varázsát, de hátha majd javul még...

(#5) geprombolo


geprombolo
senior tag

Érdekes zene. A szövegük is, mintha mondana valamit. Majd még meghallgatom egy párszor, mostanában ritkaság számba megy, hogy egy dalszövegnek mondandója is legyen...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6) hengerPHanda válasza geprombolo (#5) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Most csak ezt emeltem ki, de van még, amiben igencsak van mondanivaló :)

Pl. ezekben:
Kowalsky meg a Vega - Szarka farka
Kowalsky meg a Vega - Ennyi csak
Kowalsky meg a Vega - Balul sül el
Kowalsky meg a Vega - Aszfalt és fehér csík
Kowalsky meg a Vega - Jövünk, mint a hunok

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.