Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Akkor kellemes pihenést és szórakozást! :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#2) nem_tom


nem_tom
őstag

Kellemes üdülést! :)

(#3) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Nagyon szépen köszönjük :) reméljük az időjárás is nekünk kedvez :) holnap elvileg Füred, vagy Almádi az uticél, előreláthatólag stoppal :)
Mindent lejegyzek, hosszú bejegyzés lesz, én már látom :P

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#4) jorden06 válasza hengerPHanda (#3) üzenetére


jorden06
senior tag

mi is itt vagyunk, az ido rossz, 4re sutott ki a nap, holnap ugyan ez :) udv

(#5) blokad válasza hengerPHanda (#3) üzenetére


blokad
senior tag

Füredre most én is elmennék, valakihez *.*

(#6) .bableWes


.bableWes
őstag

hát akkor jo kikapcsolodást! ;)

én hétfön indulok a családdal szepezdfürdöre a nagy amcsi döggel. már várom :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#7) hengerPHanda válasza jorden06 (#4) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Kenesén vagytok? :) merrefelé? mi a honvéd campingben :)

.bablewes:
balesetmentes utat ;) vigyázzatok magatokra :) köszönjük a jókívánságot :)

Blokad:

csak nem a párodhoz? :) nekem mákom van, megyek is mellébújni :B

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#8) .bableWes válasza hengerPHanda (#7) üzenetére


.bableWes
őstag

köszönöm! 2 tonna fém csak megvéd :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#9) myteve


myteve
csendes tag

jó nyaralást :)
én tihanyban vagyok, holnap lejön a kedves, aztán holnapután sajnos pest.. :O na mindegy, szép volt ez a nyár is. :)

(#10) jorden06 válasza hengerPHanda (#7) üzenetére


jorden06
senior tag

en most a marina hotelben tengetem napjaim, de holnap mar megyunk is :) szerencsere jo az ido, ugyh legalabb ez nem akadalyoz semmiben

(#11) blokad válasza hengerPHanda (#7) üzenetére


blokad
senior tag

de-de :U

(#12) EczkE válasza .bableWes (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Amcsi döggel? :Y

Asszem mindenféleképpen!

(#13) tope


tope
addikt

Kalandos út ?
Július 30.án (Péntek) de. 11-kor indultunk Szolnokról Siófok mellé (utas voltam). Megálltunk pihenni, (mert 2 kocsival is mentünk) az M5-s 1. parkojójánál, majd indultunk tovább. 6-7 km-t menve, egyszer csak a motor megáll, kerregő hang mintha a ventillátorban elakadt volna 1 falevél (o hepi szánsájn).
Kiderült gyorsan vezérmű szíj elszakadt, juhéjj, ezzel se előre se hátra. Telefonáltak akit elérhettek jöjjön visszavontatni az autót, hátha majd otthon megtudják csinálni (hozzá teszem nemrég volt ezen alkatrész cserélve, és a régi még megvolt), mert ha annyi a baja akkor visszaindulunk. 1,5 óra várakozás után kb. meg is érkezett a felmentőcsapat (na ja félúton voltunk már kb.) és szépen visszamentünk M5-M0-4-es főút.
Félóra múlva kb telefonáltak ezzel az autóval nem megyünk sehova mert más alkatrész is tönkrement, így hát mentem én értük kocsival (úgy hogy autót nem nagyon vezetek) és irány újra az úticél.
Este fél 10-re oda is értünk, ott aztán 1 óra alatt (gondolom a napi kalandos út során felgyülemlett feszültséget levezetve) 7 felest legurítva (ennyit hogy ittam meg nem tudom, és a legfurcsább hogy nem is éreztem meg annyira) már kellemesebb volt a nap. Másnap a Szombati napon meg hol esett, hol nem időjárásban telt, de a hangulattal nem volt baj.

UI: A hazaúttal már nem volt semmi baj, sőt az kell mondjam, odafele is mikor másodjára indultunk este 7 körül elég jól lehetett haladni (M0-son 1 bazi széles vontatmány mögött mentünk jó darabon, igaz tepert vagy 85-el a 80-as táblánál)

(#14) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Menjetek el Badacsonyba, a hegyre borozni. Fel a Kisfaludy házig, és onnan lefelé be 5-6 pincébe. Kihagyhatatlan élmény.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.