Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"69 százalékkal kevesebb zajt"

Hiszem ha hallom.

Live-Die-Respawn

(#2) mpierre


mpierre
veterán

Aha. Az ott egy blower... Az pedig kimondottan csendes, ha ki van kapcsolva.

Valamikor láttam hasonló elrendezést, amit 5,25-ös helyre lehetett berakni és előre tolta ki a levegőt. Lehet maradt belőle még pár darab, de az 5,25 hely kikopása miatt átalakították pci slotosra.

Ügyes.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Alapvetően dizájnra nagyon tetszik, még a jelenlegi konfigomba is be tudnám rakni, hiába a mITX lap.
De a létjogosultságát nem értem. Nagyobb így a hőleadó felület, mint az ugyanolyan alapterület VGA gyári bordája? Esetleg nagyobb a venti, hogy legalább akkora légszállítást kisebb fordulaton megold?
Ne adj Isten az a kb 15 centi cső annyi hőt vonna el a rendszertől?

A képről és a szövegről sem derül ki a tápellátás. Elképzelhetőnek tartom, hogy a PCI sínről kapja az áramot, de kétlem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) paprobert válasza mpierre (#2) üzenetére


paprobert
senior tag

2 blower, ha jobban megnézed :D

A vízhűtés hosszú élettartama és a blower csendessége egyesül ebben a megoldásban. /s

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#5) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Ha olyan jól sikerült a pumpa,mint az EVGA RTX Hybrid szériánál,akkor nagyon boldogok lesznek a vásárolók. Visít a pumpa,mert 100%-on megy egyfolytában.

06-3o/9759I39

(#6) XuChi válasza Találtgyerek (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Nem véletlen váltam meg az 1070 hybrid-emtől. Még idle is maxon tekerte a pumpát :W

(#7) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ennek aztán sok értelme van, így már 5 slotot is le fog foglalni 1 db kártya...

(#8) Találtgyerek válasza XuChi (#6) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Sikerült megoldanom egy kis módosítással,de megoldhatnák,hogy a felhasználó tudja szabályozni módosítás nélkül,ahogy az aio vízhűtéseknél is lehetséges.

06-3o/9759I39

(#9) XuChi válasza Találtgyerek (#8) üzenetére


XuChi
addikt

Elvileg ha jól emlékeszem, egy kis átalakítóval a VGA PCB-ről lehúzott Pumpa kábelt át lehet dugni alaplapra, és onnan már könnyen szabályozhaztó. Te hogy oldottad meg ?

(#10) Találtgyerek válasza XuChi (#9) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Igen egy kábellel kivezettem a kártyából a pumpa kábelét és azt rákötöttem az alaplapra.
Ami zavaró,hogy nem egy alsó kategóriás kártya,elég húzós az ára.
A kábel ami kell hozzá nehezen beszerezhető. Ebay-ről kb. 1 hónap mire ideér.
Nekem szerencsém volt mert egy fórumtárs küldött nekem egyet.
Méghozzá teljesen ingyen. Nagyon korrekt ember. :R

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.