Hirdetés

2020. július 9., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Dester31

Dester31
(tag)

Sima 303-asom van, ami annyiban különbözik a C-től, hogy 2 USB3 és 2USB2 port van rajta. Véleményem szerint hatalmas hibája a háznak, hogy ha 360-as radiátort teszünk fentre (mint nálam is), akkor a radiátor belépési pontján (ami a legmelegebb) pont a tápra fújja a levegőt. A 240-es radiátor meg hülyén (aszimmetrikusan) néz ki. Egy alsó tápos elrendezéssel ez lenne a legjobb ház a világon. Még akkor is, ha emiatt magasabbnak kéne lennie mondjuk 10 centivel.

(#2) Sundesz

Sundesz
(őstag)

A TUF 5700 XT a világ legsz*arabb 5700 XT-je, még a ref. hűtős is jobb. Ha esetleg a javított EVO került a gépekbe akkor nem szóltam, bár kétlem hogy nem a selejtet akarják kiszórni így.

Hörcsög Powa'

(#3) cigam

cigam
(félisten)
LOGOUT blog

és magyar kiosztású.
Kár hogy ez a fotóból nem derül ki, ahogy a pontos kiosztás sem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4) Amerigo57

Amerigo57
(senior tag)

A Redragon K588 Broadsword-Pro Optical Brown Gaming billentyűzet
(K588RGB-PRO_BROWN_HU) , középkategóriás mechanikus billentyűzetben
jól néz ki.
Link:

(#5) Yodafon

Yodafon
(aktív tag)

Ezek az épített gépek mennyivel drágábbak mintha ua összeraknám alkatrészekből én magam? :F

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#6) LZs?! válasza Yodafon (#5) üzenetére

LZs?!
(aktív tag)

Ez már többször ki lett vesézve: a 'bolti összeállított' gépek jellemzően minimálisan drágábbak, illetve volt már rá precedens, hogy egy árban volt a DYI megoldással; olcsóbb nem nagyon szokott lenni, mert nincs akkora kisker-marzs, hogy ki lehessen gazdálkodni.

Nevermind...

(#7) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

Hello röfik!

A madár az ász.

(#8) Yodafon válasza LaciCRM (#7) üzenetére

Yodafon
(aktív tag)

:DD :R

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#9) SunMount3r

SunMount3r
(veterán)

10 órás üzemidő egy bill.-zettől nagyon gyenge. Bár ez gondolom abban az esetben, ha folyamatos rajta a gépelés? De még úgy is. Mondjuk azok a fránya, felesleges Led-ek nem tudom ennek hány 100%-át emésztik föl...

(#10) general

general
(őstag)

Tényleg semmi másról nem tudtok írni, mint számítógép házról, fejhallgatóról és laptopokról? Nagyjából mindig ezt látni. Teljesen felesleges már ez a rovat. :(((

(#11) flashpointer válasza general (#10) üzenetére

flashpointer
(senior tag)

ez nem rovat hanem kommentelheto reklamszekcio.

(#12) ncsicso

ncsicso
(tag)

Nem értem, egy billentyűzetre minek Type-C.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#13) KRi2

KRi2
(aktív tag)

Mostmég az időjárást sem sikerűlt eltalálni. Nincs nyár.

||| | || ||||| | ||| ||

(#14) cigam válasza ncsicso (#12) üzenetére

cigam
(félisten)
LOGOUT blog

Tipikus füstszűrős sapka esete. Ha type C az a baj, ha type A az a baj... :P
Engem jobban zavar, hogy a vastagság oltárán(vagy mert azt hiszik mindenkinek ac-s wifi-je van) kezdik beáldozni a LAN csatlakozókat az újabb notikon.

(#15) Csandi válasza ncsicso (#12) üzenetére

Csandi
(tag)

Detachable type-c t nagyon szeretik az emberek billen, köztük én is, könyebb hurcolni és ha több billje van valakinek akkor csak kihuzza és odarakja a másikat, 1 kábel elég :)

(#16) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Szokásos AMD "taktika", a Ryzen 4000-eseket már megint csak fostalicska teszkós gépekbe teszik, business classban a 3000-esek is csak a nagy 14"-esekben fordulnak elő (már egyáltalán azon kevés esetben amikor az AMD egyáltalán opció), pedig ha valahol le lehetne akasztani luxusprofitot, akkor ez pont az.

[ Szerkesztve ]

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro Wireless, Varmilo VA109M CMYK, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#17) Joci10 válasza Dr. Akula (#16) üzenetére

Joci10
(senior tag)

Khmmm. Miért pont AMD? Miért nem Corsair? Mert a memóriát azok gyártják. Vagy akkor már Samsung, mert a memóriachipeket meg azok. Esetleg FSP, mert a táp meg tőlük van. Netán a köcsög Cooler Master, mert az meg a hűtőt adja. És még sorolhatnám...

Vagyis attól, hogy egy cég egy alkatrészét felhasználja egy másik cég egy géphez 'rosszul' (vagy nem olyan módon, ahogy azt Te/én/XY elképzeli), még nem az alkatrészgyártó a hibás, hanem az összeszerelő. Notiknál a Dell, Lenovo, IBM, ASUS, MSI, ....; míg normál gépeknél az eladó (Foramax, PCX, ...).

[ Szerkesztve ]

(#18) Dr. Akula válasza Joci10 (#17) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Lehet hogy azért mert prociról volt szó, és azt nem a pékek gyártják?

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro Wireless, Varmilo VA109M CMYK, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#19) Pécsi gyerek válasza KRi2 (#13) üzenetére

Pécsi gyerek
(addikt)

:C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#20) Dr. Akula válasza KRi2 (#13) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Meló mellé ilyen nyár illik. :)

(#21) haxxika válasza cigam (#3) üzenetére

haxxika
(senior tag)

Többször néztem hasonló MSI-t. A magyar kiosztásnál úgy oldják meg a hosszú í problémáját, hogy az AltGr mellé berakják a gombot (nem a shiftből vágnak le) és marad a US layoutos Enter is. Itt egy 14-es Prestige, de ezen is hasonló.
Megszokást igényel a használata.
Szerintem rohadt kényelmetlen, mondjuk én már hozzászoktam az AltGr + j kombóhoz.

OnePlus 7T Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#22) janeszgol válasza Dr. Akula (#18) üzenetére

janeszgol
(veterán)

De azt a gyártó szabja meg, milyen gépbe kerüljön a proci? Összetévesztetted a gyártót, ez nem a 30 éve kartellező Intel. :)

Szeptemberben szerzodes hosszabbitas. Tervezett telefon: Huawei P40 lite. (Huawei P Smart Z alternativa.)

(#23) pachito

pachito
(őstag)

Az óriási IN WIN feliratok vajh' milyen megfontolásból lettek bevésve a ház elejébe? Valami elképesztően ronda és lehangoló, főleg a 303-as. :(

Battle tag: kampec#2540, Origin: Midnightguide

(#24) Dester31 válasza pachito (#23) üzenetére

Dester31
(tag)

Élőben jól néz ki, a megvilágított portokkal együtt, bár tudom, ízlések és pofonok.

(#25) Joci10 válasza Dr. Akula (#18) üzenetére

Joci10
(senior tag)

Idézlek: "fostalicska teszkós gépekbe teszik,". Vagyis Te végig a gépekről beszéltél, és annak egy alkatrészének gyártóját szidtad, amiért a fentebb emlegetett gépekbe kerülnek a procijai. Mintha a mazsola gyártóját szidnád, mert a mazsolát zsemlékbe teszik, és nem kalácsokba (ha már van a pékes hasonlatod).

[ Szerkesztve ]

(#26) cigam válasza haxxika (#21) üzenetére

cigam
(félisten)
LOGOUT blog

Igen. Sajna így komplett brand-ek esnek ki a pixisből. A HP is ilyen elkóricált í-betűvel dolgozik. :((

(#27) Dr. Akula válasza janeszgol (#22) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

De, ugyanaz, csak mások a lehetőségeik. Azt hiszed az ő részvényeseik nem szeretnének luxusprofitot hazavinni? Akkor Máltai Processzorgyártó Szolgálat lenne a nevük. :D Amikor az AMD-nek szalad a szekér, akkor ők is szeretnek elszállni az árakkal, lásd: Athlon64 X2.

(#28) Dr. Akula válasza Joci10 (#25) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Minden komolyabban vehető gyártó tart termékfelelősöket, aka: lobbistákat, azért kapják a fizetésüket hogy a cégük termékeivel nyomuljanak, a partnerekkel rendeltessenek, növeljék az eladásokat, mindenféle árukapcsolásos konstrukciókat dolgozzanak ki a cél érdekében. Az AMD ügynökei látványosan impotensek.

Az arab tavasz jut erről eszembe, mikor ment a töketlenkedés hogy az EU beavatkozzon-e Kadhafi ellen, pláne az USA nélkül. Amíg mi ezen tanácstalankodtunk, egy kínai hazatelefonált Szecsuánba hogy balhé készül, lenne igény zászlóra, jelképekre, azok ott kiguglizták hogy mire cuppannak a lázadók, legyártották, hajóra rakták, átfurikáztak vele a fél földgolyón, eladták az egész pakkot, és amíg mi töketlenkedtünk, ők már rég meg is szedték magukat. Na ez termékmenedzsment. Pedig ők is széttárhatták volna a kezüket hogy majd megkérdezzük az ENSZ-t, talán jövre, vagy akkor sem... Ez a különbség ha valaki pénzt akar látni, meg aközött ha nem, és elég a kifogáskeresés hogy miért nem.

(#29) MeszesKPT

MeszesKPT
(senior tag)

"Game PC-k" SSD nélkül. Garantált a remek élmény. Irodait se vennék már nélküle évek óta.

Azok a fülesek meg egy pálcikát sem érdemelnek.

Az összes konfig közül egyedül az utolsó, 3200G-s keltette fel az érdeklődésemet.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.