Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orion1025


orion1025
őstag

Ilyen "felújított" nekem is van, úgy hívják, hogy le van ganézva, és karc mentes, ahogy látom a képeken szereplő messze nem az. Bár ez a PS verzió számomra egy kislányos gép, az előd meghatározóbb formavilággal rendelkezett, ez csak amolyan üres utód szerepét tölti be, pont mint a slim PS2. Azért a network adapter nagy királyság, meg a "moddolható" ventilátor...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#2) Hellboy4 válasza orion1025 (#1) üzenetére


Hellboy4
tag

Sajnos a karcokat az anyaga miatt nem tudtuk jobban eltüntetni... ha láttad volna, hogy milyen volt :O
Igen elég pénztárca kinézete lett ennek az utódnak, én is inkább csajosnak mondanám, a robosztus nekem is jobban be jön.

(#3) orion1025 válasza Hellboy4 (#2) üzenetére


orion1025
őstag

Hozzám is került már siralmas konzol, bár a karcosokkal nem is foglalkozom, mennek eladásra, csak a patika marad. Nálam ez az utód történet a GameBoy Advance esetében is érvényes, az SP valami eszméletlen nevetséges az elődhöz képest.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#4) twollah1976


twollah1976
őstag

Most nem lesz veszekedes a PSX elnevezes miatt?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Hellboy4 válasza orion1025 (#3) üzenetére


Hellboy4
tag

En gyujtom oket ezert maradnak.
Amugy teljesen egyetertek veled tenyleg nevetseges lett. Ha egy meglevobol akarsz egy ujabbat csinalni altalaban mindig ez a vegeredmeny...

(#6) Hellboy4 válasza twollah1976 (#4) üzenetére


Hellboy4
tag

Szeretned h legyen? Ha nem nem tetted volna fel a kerdest :R

(#7) orosziem81


orosziem81
tag

Azt elmagyarázná nekem valaki a gyűjtők közül, hogy ilyen technológiailag elavult eszközöket miért gyűjtöget?
És egyáltalán a 365 napból mennyit van használva? Mi a gyűjtés célja?

(#8) twollah1976 válasza orosziem81 (#7) üzenetére


twollah1976
őstag

Nosztalgia faktor (regen minden jobb volt), valamire el kell szorni a nehezen osszegyujtott penzt, befektetes, most megveszem olcson, kesobb eladom dragan.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) Hellboy4 válasza orosziem81 (#7) üzenetére


Hellboy4
tag

Minden nap hasznalom :)

(#10) Hellboy4 válasza twollah1976 (#8) üzenetére


Hellboy4
tag

Teljesen igazad van, bar en nem adom el oket :D

(#11) orosziem81 válasza Hellboy4 (#9) üzenetére


orosziem81
tag

Gyerekkoromban Nintendóztam sokat. Ma már napi szinten ez nem tudna lekötni. Ezért szeretném megérdeklődni, hogy nálad ez hogyan lehetséges?

(#12) orosziem81 válasza twollah1976 (#8) üzenetére


orosziem81
tag

A befektetés valóban jó 5let :) Erre nem is gondoltam :R

(#13) kemotox válasza orosziem81 (#11) üzenetére


kemotox
addikt

Ez milyen kerdes mar uristen. Ilyen gyoker trollt

(#14) Hellboy4 válasza orosziem81 (#11) üzenetére


Hellboy4
tag

Hat hogy is magyarazzam meg neked, ez egy erzes, jo erzessel tolt el, hogy ezzel foglalkozhatok igazabol nem a kora szamit hanem az amit nyujt.
Be teszem a lemezt imadom ahogy kerreg az olvasaskor, elvezem hogy szetszedhetem kitakarithatom oket, megismerhetem a kulonbozo szeriakat, jatekokat, kiegeszitoket.
Lehet abbol fakad, hogy mikor kicsi voltam nem engedhettem meg magamnak egy ilyen konzolt.
Most, hogy x eve felnottem es ugysincs mire koltenem igazabol mert mindenem meg van hala istennek, igy ezzel foglalkozom. :)
Remelem erthetoen fogalmaztam XD

(#15) Hellboy4 válasza kemotox (#13) üzenetére


Hellboy4
tag

Ne bantsd szegenyt lehet, hogy tenyleg erdekli, nem tudhatjuk :)
Minden esetre meg kapta a valaszt. :R

(#16) orion1025 válasza orosziem81 (#7) üzenetére


orion1025
őstag

Tehát te nem veszel semmit, mert holnapra már elavult lesz. De igazából szerintem neked sem volt gyerekszobád, vagy még csak 1X éves vagy.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#17) orion1025 válasza Hellboy4 (#5) üzenetére


orion1025
őstag

Van a logout motyóim között egy kis mókolás. Nekem ez a GameBoy majdnem 50e Ft-ba került. Messze használhatóbb és pofásabb mint az SP valaha is lesz.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#18) orion1025


orion1025
őstag

Ja, meg a tripla radiátoros, 7 ventilátoros X360 ;]

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#19) Hellboy4 válasza orion1025 (#17) üzenetére


Hellboy4
tag

Erre a GameBoy-ra tessék vigyázni!!!! Nagyon szép darab.
Ha akkuval használod akkor nem lesz halványabb a kijelző, vagy nem érzel változást?
Csak mert futottam már bele ilyenbe mivel 1.2V az akku?
És jól látom, hogy az pont egy Pokemon? ;]

[ Szerkesztve ]

(#20) Hellboy4 válasza orion1025 (#18) üzenetére


Hellboy4
tag

Elég baszón néz ki ez is. Jól össze tapiztad az elejét. :DDD
Mire használod?

(#21) orion1025


orion1025
őstag

Nincs ilyen baj, mert akkuhoz van kontrasztolva, meg nekem a nem kényes alaplapú gépet vettem meg ehhez a modhoz is. A párját már eladtam, az kék volt. A 360 új háza meg sajnos ilyen, minden meglátszik az elején, pedig szálcsiszolt alu, semmi extra nincs benne. Igaz lassan megeszi a por is, mert nem használtam már egy éve az biztos.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#22) Hellboy4 válasza orion1025 (#21) üzenetére


Hellboy4
tag

Most találtam rá a blogodra, érdekes volt, jó volt elolvasni. Épp írni akartam, hogy mi fene magyar a Pokemon, erre a blog végén láttam, hogy honosítottatok.
Sajnos nekem annyiból nehezebb dolgom van, hogy égen földön nem találok PS testet. (gagyi átlátszót kivéve)
(+ újat, akár utángyártottat) :O

(#23) orion1025 válasza Hellboy4 (#22) üzenetére


orion1025
őstag

Rengeteg burkolatom volt 99,5%-os példányok, ami pár hajszál karcban kimerült, de rengeteg gépem eladtam szó szerint makulátlan külsővel. Lehet még fetreng valamelyik dobozban egy első generációs burok, mert úgy emlékszem tettem el az "utókornak" címszóval.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#24) Hellboy4 válasza orion1025 (#23) üzenetére


Hellboy4
tag

Nekem már csak pár széria hiányzik, inkább a külföldi példányok, mint pl: Ps one 103-101, ps 1000, 1001, 3000, 3005... ilyenek. ezek már nagyon ritkák ki kell fogni a jókat :(
Van olyan amiből már 5-6db van mint a 9002, 5502 102... stb :DD ;]

(#25) orion1025 válasza Hellboy4 (#24) üzenetére


orion1025
őstag

PS1 egered remélem van már!

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#26) Hellboy4 válasza orion1025 (#25) üzenetére


Hellboy4
tag

Utangyartott eredetiket hajtom meg :( mindenki akinek volt szettben akarja eladji mindenevel egyutt 50k korul, de minden masom van hozza ezert nem veszek meg egy pakkot.

(#27) kemotox válasza orion1025 (#25) üzenetére


kemotox
addikt

Te figyu már, egy indiszkrét kérdés, ha már ennyire benne vagy a bizniszben :D
Én kifejezetten hibás darabokat gyűjtök, szeretek nagyon mókolni, meg javítgatni. Nem tudsz esetleg GBA origiről és/vagy SP AGS-101-ről, hogy lenne valahol, valakinek eladó? Vagy esetleg bármi más ami GB vagy DS.

:R :R

Össze akarom gyűjteni az összes Ninti handheldet, méghozzá úgy, hogy mindenből lenne egy gyári eredeti, kipofozott darab, meg egy custom modolt istenkirályság.

(#28) orosziem81 válasza kemotox (#13) üzenetére


orosziem81
tag

Sajnálom, hogy az őszinte érdeklődő kérdések a mai világban ilyen felhangot váltanak ki.
Azt is, hogy bizonyos emberek képtelenek feltételezni, hogy valakit a kérdés szó szerint érdekel és nem kötekedni akar.

(#29) orosziem81 válasza Hellboy4 (#14) üzenetére


orosziem81
tag

köszönöm a választ.

Nekem szegény gyermekkorom volt. Jelenleg sem engedhetek meg magamnak mindent.

(#30) Hellboy4 válasza orosziem81 (#29) üzenetére


Hellboy4
tag

:R

(#31) kemotox válasza orosziem81 (#28) üzenetére


kemotox
addikt

Hat bocs ha felreertettelek, de nagyon lenezo felgma kommentnek tunt elsore.

(#32) orion1025 válasza Hellboy4 (#26) üzenetére


orion1025
őstag

Hmm... Pedig én fillérekért adtam őket, mert annyit össze harácsoltam belőlük. A patika dobozost adtam el 4000Ft-ért.

kemotox:

Sajnos erősen megcsappant ezeknek a konzoloknak a léte, mostanra már nekem is nagy nehezen sikerül össze bugáznom valamit, de egy-két éve még hegyekben álltak a gépek otthon, a legtöbbjük teljes felújításon esett át, AGS-001 és 101 kijelzőkkel egybeépítve, teljes színkavalkádban. Volt egy huszadik évfordulós Pokémon Edition Color is a birtokomban, speciális matricával a hátulján, háttérvilágítással. Mostanra már mindenből javarészt csak egy darabot tartottam meg, illetve maradványok kallódnak csak. Elég jól felszívódtak ezek a konzolok, most a GameCube került elő mindenhonnan.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#33) Hellboy4 válasza orion1025 (#32) üzenetére


Hellboy4
tag

Haracsolhatnal nekem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.