Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb utalás:

Tajvani korhatár-besorolás oldalára is felkerült az Xbox One változat.

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Remek, ha jól tudom a PS4 és PC változat már behozta a fejlesztés árát, szóval ez innentől kezdve majdnem csak profit lesz nekik.

A Slime draws near! Command?

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

4 óránál hosszabb a játékmenet?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) ldave válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Kétszer annyi.

A Slime draws near! Command?

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Ennyire jó tènyleg?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) b.


b.
félisten

reménykedtem a Switch-ben, ha már Unreal engine :) Abban erős a kis masina.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) saelin válasza Wesder (#5) üzenetére


saelin
veterán

Néhol a továbbjutáshoz szükséges "puzzle" elemeket én már untam, de összességében nézve tényleg nagyon jó játék. Páratlan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) prolad válasza Wesder (#5) üzenetére


prolad
őstag

Összességében jó, de néhol elég felemás élmény. A puzzle részek inkább nem kellenének bele, csak teher. A harc szintén olyan, hogy először még oké, de hamar unalomba fullad, egy gombot püfölsz. Ezentúl viszont óriási élmény, teljesen beszippant.

(#9) Tyrel


Tyrel
őstag

Azért a harc nem olyan rossz benne, igaz nincs túlbonyolítva, de oda kell figyelni meg jól kell időzíteni a dolgokat... Persze ha nem easy-n játszik az ember. A puzzle részek szerintem is hamar unalmassá váltak, bár némelyik azért ötletes.

Összességében szerintem is egy egyedi élmény ez a játék, mindenképp megéri az árát. Nagyon be tudja szippantani az embert, Senua karaktere és az őt megformáló, egyébként-nem-is-színész leányzó alakítása pedig kiemelkedő.

P.S.: aki még nem játszott vele az mindenképp fejhallgatóval essen neki!

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#10) ribizly válasza Wesder (#5) üzenetére


ribizly
veterán

Nálam felkerült a minden idők legnagyobb élménye listára.
Ez olyan ami egyre inkább beszippant és ha hagyod hogy vigyen a történet, akkor Te is úgy leszel vele, mint én és a végén azt fogod kívánni, hogy ne legyen még vége. :D
A játék vége akkora flash volt számomra, hogy azt le se tudom írni. Ott mindent bevetettek a fejlesztők, amivel lehet a hangulatot fokozni és ez nálam nagyon működött.

Egy fontos dolog. Ez azon játékok egyike, amit kontroller-el érdemes és fejhallgatóval kell tolni! A másodikra amúgy maga a game is felhívja az elején a játékos figyelmét. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) Nunder


Nunder
őstag

Ha már itt tartunk a Horizon: Zerio Dawn-t nem akarják PC-re? :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#12) Tyrel válasza Nunder (#11) üzenetére


Tyrel
őstag

Szerintem az nem igazán fejlesztői akarat kérdése, PS4 exkluzív, Sony nem fogja engedni hogy portolják bármi másra. Köcsögség részükről, de sajnos működik, elég 2-3 ilyen exkluzív cím hogy rábírja az embereket a konzol megvásárlására.

Pl. nekem a Beyond: Two Souls és a Horizon: Zero Dawn miatt lett csak PS4-em, mióta végigjátszottam őket azóta médialejátszónak használom (tök jól műxik rajta a PLEX app is), meg várok még pár újabb exkluzívot, mint a Last of Us 2 és a Detroit: Become Human. Annak ellenére hogy nagyon ritkán játszok rajta, azt mondom simán megérte, annyira jók az exkluzívjaik hogy bűn kihagyni őket.

A Sony ezt tudja és masszívan épít rá, a Microsoft meg csak vakargatja a fejét és nem érti hogy az XBOne miért nem fogy... :U A konzolban keresik a hibát, nem a rajta elérhető tartalmakban. Ez a hozzáállásuk ill. ez a vakságuk fogja csőbe vinni a WMR-t, és ez vitte csődbe a Windows Phone-t is, nem látják a fától az erdőt.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#13) oriic válasza Nunder (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizárt, azt Sony-s belsős cég csinálta. Hellblade-et a Ninja Theory, ezért jelent meg PC-re is a játék.

Live-Die-Respawn

(#14) james001 válasza Wesder (#5) üzenetére


james001
veterán

Nagyon jó igen,szigorúan fülessel szabad játszani vele,és azért kell egy kisebb hangulat hozzá... De mindenképp egy páratlan és egyedi játék.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15) ribizly válasza Nunder (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Ha valaki is gondokodik konzol vásárlásán, akkor a Sony azért kitesz magáért, hogy legyen miért az Ő konzoljukat megvásárolni. Van jónéhány PS4 exkluzív cím, amiért megéri.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) dethroner válasza saelin (#7) üzenetére


dethroner
veterán

Nem is játék ez, sokkal inkább egy audiovizuális mestermű, ami inkább egy filmhez hasonlítható. Én klasszikus értelemben véve játék élményt nem nagyon tapasztaltam, ellenben minden másodpercét úgy élveztem, mint még semmi más játékot sem. Olyan érzelmeket szabadít fel az emberben ha rá tud hangolódni, hogy gyötrődés a döntés, miszerint játszunk mert akkora élvezet a skandináv mondavilágban kalandozni, vagy ne játszunk, mert minden egyes vele töltött perccel közelebb kerül a befejezés és vége a szemet és fület bilincsbe fogó orgazmusnak. Tényleg a legjobbak között a helyes :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#17) GodGamer5 válasza saelin (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Főleg a grafikája. Pc-n egyszerűen páratlan.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) ribizly válasza dethroner (#16) üzenetére


ribizly
veterán

Teljesen egyetértek. :K
Ez egy olyan interaktív "film", ami olyan érzéseket és érzelmeket mozgat meg, amire eddig nem volt példa.
Én várom a csapat következő játékát. Instant preorder!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) GodGamer5 válasza ribizly (#18) üzenetére


GodGamer5
addikt

Úgy érted pc-n. Ps4-en születtek már csodák. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) james001 válasza GodGamer5 (#19) üzenetére


james001
veterán

Ps4-en is vannak egyedi játékok de szerintem ilyen mint a Hellblade nem nagyon van még sehol. Ennyire gyomorforgatónak nem éreztem soha játékot,meg rendesen kényelmetlenül éreztem néha magam,persze ez mind pozitív értelemben írom :D A Ninja Theory pszicho dokikkal meg mentális betegekkel együtt csinálták a játékot,szóval ezért tudták ennyire nagyon reálisan áthozni az élményt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.