Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Vegyétek meg,terjesszétek az igét :) egyik a kevés játék közül,amely igazolta,hogy megéri a jó füles az árát

Life, Uh, Finds A Way

(#2) b.


b.
félisten

eszméletlen, nekem a személyes kedvencem az Unreal motor. Hitetlen mit tud kihozni ebből a hardverből.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) kilua válasza b. (#2) üzenetére


kilua
senior tag

Nem olyan vészes az a hardver, az eredeti xbox1 valami 1,3 teraflopos teljesítményű, a switch meg pontosan 1teraflopos elvileg, szóval bőven megfelelően lehet rá portolni kurrensgen játékokat, mint ez a hír is mutatja, és most már egyre több jön is, mivel egymás után két évben a switch volt a legeladottabb konzol kb minden főbb régióban, idén is ez valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#4) mg1992mg válasza b. (#2) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én imádom a 2016-os Doom-ot, gépen számtalanszor végigvittem, mégis, megvettem erre a kis eszközre.. :) Nyílván gyengébb grafikailag, de elképesztő, mire nem képes ez a kis gép, és tuti, hogy a Hellblade is vételes lesz, gépen is szerettem.

(#5) Silεncε válasza kilua (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezt többször is hallottam már. Csak azt felejtitek el, hogy az XO az egy rendes hűtést, sokkal több memóriát kapott, így ott az 1.3Tflops kihasználható teljesen, a Switch meg még dokkolva is sokkal kisebb hűtést tartalmaz. Nem beszélve arról, ha kézi módban van használva, ahol még az áramfelvétel is limitált. Igen, számszerűleg megvan az XO, de a körülmények miatt közel sincs hozzá.

No offense, nekem is nagyon tetszik a Switch, a jövőben be is szeretnék ruházni egybe, a BotW érdekelne nagyon, csak tudjuk helyén kezelni a dolgokat. Nagyon sajnálom, hogy a hordozható konzolok piaca ennyire haldoklik az idióta, pénzlehúzós mobilos játékok mellett.

[ Szerkesztve ]

(#6) kilua válasza Silεncε (#5) üzenetére


kilua
senior tag

"sokkal több memória" ahogy vesszük, xboxon 8ból 5gigát használhat egy játék, switchen 4ből 3mat (mivel játékon kívül nem tud a switch semmit, még böngészője sincs)

Nem, dokkolt módban mindig megvan 1teraflop, rendesen megy az a kis ventilátor, pont azért hogy ki lehessen használni a hardvert (a konzol lényege fix teljesítmény hogy lehessen rá optimalizálni ahogy a fejlesztők egyre jobban kiismerik a hardvert) azt se felejtsd el hány évvel később jelent meg a switch mint az X1, frissebb a gyártástechnológia. Handheld módban meg elsősorban a GPU órajel esik vissza mert elég a kisebb felbontás is mint TVn ahol nagyobb kell.

Mondom jól ki van ez találva, lásd a cikkben lévő videót, csak eddig külsős fejlesztők nem akarták támogatni, az exklúzívok vitték csak a gépet, most ez változik mert pénz.

[ Szerkesztve ]

(#7) mike1334 válasza kilua (#6) üzenetére


mike1334
veterán

Ha utánanézel neten, akkor sok helyen leírják, hogy nem sok köze van a valósághoz, illetve pontosabban nem jó összehasonlítási alap a tflopok hasonlítgatása. Kb az xbox teljesítményének a felét tudja, ami így is hatalmas dolog. Helyén kell kezelni, nem kell irreális dolgokat elvárni tőle, mert abból csak csalódás lesz.
Ennek ellenére én nagyon szurkolok a switchek, de annak még jobban, hogy valamelyik másik gyártó is kihozza a saját verzióját :) (nintendo üzletpolitikája nem a kedvencem...)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) Wesder válasza kilua (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Olyan friss a technológia, hogy az Nvidia ugyan ezt a SoC-et tette az Nvidia Shield tabletbe. Hogy mikor is? Ja 2014-ben. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) kilua válasza Wesder (#8) üzenetére


kilua
senior tag

A shield tabletben tegra K1 volt, a switchben tegra X1 van.

A shield TVben van tegra X1 ami 2015ös, de az még nem volt hordozható mint a 2017es switch (az xbox1 meg 2013mas)

[ Szerkesztve ]

(#10) Wesder válasza kilua (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Attól hogy hordozható, a SoC nem lesz màs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) AAAgold válasza Wesder (#8) üzenetére


AAAgold
senior tag

nem technológiáról, hanem gyártástechnológiáról volt szó... nem ugyanazt jelenti a kettő sztem

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#12) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hát ez valami elképesztő! Még mindig alig hiszek a szememnek, hogy ez Switchen így fut. :Y

Hogy miért? Én ráraktam a laptopomra egyszer és így futott GTX 950m alatt: Hellblade: Senua's Sacrifice | Gameplay ON GTX950M 4GB DDR3 | i7 6500U [HD 60FPS]

Valami hihetetlen kevés FPS-sel fut nekem, meg a hang is szakadozik közben(i5-6200U, GTX 950m 4 GB DDR3). Ha jól láttam, nekem elfogyasztotta a 8 Giga(!) Ramot és azért is kezdhetett akadozni a hang. Hiába vettem vissza a beállításokat, megelégedtem volna én 720p - 900p-vel is közepes beállításokon, de akkora dropokat produkál a 30 FPS közeléből is, hogy játszhatatlan. Ezért nem szeretem egyébként az Unreal Engine 4-et, mert az ilyen játékok gyengébb hardveren nekem eddig mindig szarul futottak. Meg mindig nagy FPS-s dropokat produkál, már más játéknál is megfigyeltem.

S kis mobil hardver meg láthatóan stabil teljesítménnyel megoldja,amire egy laptop Intel - Nvidia páros nem képes. Egészen elképesztő számomra :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

én a Grid Autosportot várom nagyon... remélem lesz konzol+gém bundleben :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) mg1992mg válasza - = Zk = - (#13) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Azt én is! :)

(#15) satz18


satz18
őstag

Ha így képes futni a Hellblade a switchen, akkor egyre kevésbé értem, hogy a játékfejlesztőknek, miért nem alapértelmezett célplatform még mindig a Switch.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#16) ribizly válasza satz18 (#15) üzenetére


ribizly
veterán

Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy pontos specifikációkkal rendelkező célhardverről beszélünk. A konzolos játékok azért működnek, miközben a valós teljesítményük elmarad egy huggend PC-től, mert az idő jelentős része optimalizálással megy el, hogy elfusson rajta a szoftver. PC-n ez legtöbbször addig megy, míg az aktuális csúcs vason (i9-9900k, 32GB RAM, RTX2080Ti) nem megy ~1080p@60-al (ha szerencsés az ember akkor 4k@60.
Konzolon meg a abból dolgozol amid van és addig kell csavarni a beállításokat, míg meg nincs a 1080p@30.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) satz18 válasza ribizly (#16) üzenetére


satz18
őstag

480p@30 fps lesz az inkább egy Switch multiplatform címnél. Jó esetben.. Néha 360p

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#18) ribizly válasza satz18 (#17) üzenetére


ribizly
veterán

Erről van szó. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) GodGamer5 válasza satz18 (#17) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Sajnos, de mindenki újjong...

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) ribizly válasza GodGamer5 (#19) üzenetére


ribizly
veterán

Az miért gond, hogy örülnek annak, hogy egy ilyen komoly cím megjelenik a hordoható konzolon is?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) kilua válasza satz18 (#15) üzenetére


kilua
senior tag

Mert a switch tulajok nagy része inkább exklúzívokat vesz a gépre (mert pl a breath of the wild-splatoon-smash brosh tényleg zseniális)

Multiplatfrom címeket csak kisebb rész. De minél több gép fogy, az a kisebb rész egyre nagyobb lesz, szóval egyre inkább megéri switchre is portolni.

(#22) kilua válasza satz18 (#17) üzenetére


kilua
senior tag

Ezzel várjuk meg a digital foundry videóját. A valkyria chronicles 4 fullHD, a dragon ball fighterz meg fullHD60, A Dragon quest 11nél is meglesz a 900p, a warframe-wolfstein2 720p sikerült TVn.

[ Szerkesztve ]

(#23) satz18 válasza kilua (#22) üzenetére


satz18
őstag

[link]
Ez 720p?

A render res nem egyenlő a display ressel. A videóban elmondják, hogy a játékban dinamic res van és 720p-nek még csak a közelében sincs a render resolution.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#24) b. válasza satz18 (#23) üzenetére


b.
félisten

És?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) zoltszalay válasza satz18 (#23) üzenetére


zoltszalay
tag

Abban a videóban az 1.0 verzióról beszélnek

az 1.2 már jó
https://www.youtube.com/watch?v=fWT6L4353Pk

ennyit jelent egy kis extra optimalizáció.

[ Szerkesztve ]

(#26) prolad


prolad
őstag

Na elég jó címekkel bővül a Switch, lassan be kell egyet szereznem, pont jó lenne elütni a napi utazás idejét.
Ezt a játékot meg elő kéne venni megint, talán a leghangulatosabb sétaszimulátor, amivel valaha játszottam.

(#27) GodGamer5 válasza ribizly (#20) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nekem tökmindegy,hogy ki minek örül, de azért elég elvakultnak kell lenni ahhoz, hogy egy más platformokra már rég megjelent 1080p és akár 60fps-el futó játékot megvegyen Switch-re tizensokezerért, amin ráadásul kb 360p-ben fog futni lebutítva és jó ha meglesz a 30 fps... Az meg, hogy felskáláz 720p-re nem nagyon izgat.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#28) b. válasza GodGamer5 (#27) üzenetére


b.
félisten

Mert van switched?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) Wesder válasza b. (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Ő mindent mindenkinél jobban tud, hagyd rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) markknight


markknight
veterán

Nem érzitek magatokat becsapva? Hogy ugyanazon az áron megveszitek a játékot és low grafikán 30 fps mellet játszhattok csak és max 720p-ben? Azért ezt szomorúnak tartom. Az, hogy ki és mit élvez az nem rám tartozik. Viszont pofátlanság ugyanolyan drágán árulni ezeket a címeket mint más platformokra. Mobilon megvan a kontraszt, arra 2500 a feljavított San Andreas, az a verzió ami még konzolra sem jutott el soha.. na de itt?

[ Szerkesztve ]

(#31) AAAgold válasza markknight (#30) üzenetére


AAAgold
senior tag

azt hiszem nem érted a játékélmény lényegét... jól szórakozol egy játékkal, vagy sem

ha igen, akkor nem vagy becsapva

ha nem, akkor be vagy csapva

a játékélmény meg nem a felbontáson múlik elsősorban

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#32) Wesder válasza markknight (#30) üzenetére


Wesder
félisten

A hordozhatósàgot kell megfizetni, meg a portolók munkàjàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) markknight válasza AAAgold (#31) üzenetére


markknight
veterán

Nem sok élmény marad 80% resolution scale mellett.

(#34) markknight válasza markknight (#33) üzenetére


markknight
veterán

Én sem vagyok az a 4K vadász 60fps huszár, de legyen egy szint ami alá 2019-be ne menjünk már. Jó arc a Nintendo community és a sok multi meg ezt használja ki, sokan meg még társak is ebben. Na ez nincs rendjén, játékélmény ide-oda. Ebben a játékban, masszívan az élmény részét képezik a hangok és a vizuális megjelenítés, a fények, a modellek, az esõ. Szégyelheti magát a Ninja Theory.

[ Szerkesztve ]

(#35) Because


Because
őstag

úgy is megéri, hogy Game Pass-ben pl. ingyenes? hasszám: switchre 20000ft... azért 3-4 ilyen multicímnél lehet érdemes beszerezni a tv mellé egy másik konzolt...

nem vitaindításnak szántam, csak sokat gondolkodtam az xbox helyett egy switchen! :R

[ Szerkesztve ]

(#36) Wesder válasza Because (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Jelenleg még GamePass-os, bàr ugye a Ninja Teory az Xbox Game Studios része lett, így lehet hogy màr nem is fog kikerülni onnan.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Hopkins95 válasza markknight (#30) üzenetére


Hopkins95
addikt

Miért lennének becsapva? Én pedig amúgy gyengének tartom a Switchet, de most meg kell hogy védjem a őket. A Switch játékok azért kerülnek ugyanannyiba, mert hordozható formában vagy út közben is játszhatóak. Mégis melyik másik konzol képes erre? Jelenleg semelyik.

Egyébként egy konzol sosem a teljesítményről szólt, szóval nem értem miért kell ezen fennakadni. Pl. akkor mondhatnád azt is, hogy a Xbox One tulajok is át vannak verve, mert PC-n sokkal több FPS-sel és jobb grafikával fut a játék, holott ugyanannyiba kerül...

Szerintem a Switchre épp ezért kihívás portolni és iszonyatos munka, mert messze nem áll rendelkezésre annyi erőforrás, mint más konzolokon például. S ezt (is) kell megfizetni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#38) b. válasza markknight (#34) üzenetére


b.
félisten

Ezt majd említsd meg a Sony nak és a Micronak is, hogy hány játék fut az one és a ps4 első generaciojan 900p dinamikus felbontással.
Senki nem kényszerít senkit, hogy megvasaroljon dolgokat. De jelenleg a legerosebb és legjobb hordozható konzol a Switch azt meg hogy mire adja az ember a pénzét játék szintjén kb magánügy és egyéni döntés kérdése.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) prolad válasza markknight (#30) üzenetére


prolad
őstag

Mondjuk a San Andreas pont nem jó példa, egyrészt mert elég felemás dolgokat hallok a mobilos port minőségéről (0 támogatás, 0 hibajavítás, újabbb hardverekkel nem megy jobban, nincs widescreen stb., nem próbáltam, nem tudom ebből mennyi igaz), másrészt 2500 ft egy 15 (16?) éves játékért (ami pár dologban korlátozott is) minden, csak nem jó. Főle, hogy már 10 éve is beszerezhetted ennyiért lemezes változatban, a leárazásokba meg ne is menjünk bele, 10 dollárért megkapod a GTA collectiont).

Handheld módban meg 720p teljesen vállalható (még némi skálázással is). 30fps meg ennél a címnél pont lényegtelen, egy elég lassú folyású játék. Akinek Switche van, az már pontosan ismeri a limitációkat és el tudja dönteni, hogy teljes áron megéri-e neki. Ami ennél a címnél annyira nem sok, talán 30, max 40 dollárról indult.

(#40) markknight válasza prolad (#39) üzenetére


markknight
veterán

Androidra lehet, ott mindegy milyen eszközöd van, mosottas tré lesz a legegyszerûbb 3d-s játék is. iPaden nekem 2732x2048-ban fut, még x-re is megcsinálták a támogatást, pedig annak a képaránya aztán minden csak nem standard. Szóval de, ez jó példa. A 720p-vel handheld módban nincs is problem, azon a kis felbontáson nem ugrik k annyira a lowres textúra, de itt nem is csak a 720p a problem, hanem a vállalhatatlan grafika.

[ Szerkesztve ]

(#41) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Örülök hogy a Switch minőségi címekkel bővül, főleg hogy most én is beléptem a kézikonzol klubba. A felbontás nem minden, nekem a játékélmény mindig többet ért.

(#42) GodGamer5 válasza b. (#28) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ahhoz nem kell Switch, hogy megnézzek egy videotesztet, ami a korábbi állításomat igazolja. Persze lehet mondani, hogy kicsibe úgysem látszik, de attól még tény amit leírtam. Kedvenc példám a Wolfenstein meg a Doom. Bármekkora technikai bravúr, akkor is szégyen egy ps4 verzióhoz képest, elég rossz a framerate is, amellett pedig relatíve csúnya. És most jön az, hogy dehát mobil hardveren fut, meg kézikonzol, de teljes áron egy ps4 árú konzolon ez alig érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#43) GodGamer5 válasza Wesder (#29) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nem én magyarázom addig a dolgokat amíg úgyis igazam lesz... De tudom én vagyok a köcsög, az xbone a legjobb konzol, a Sunset Overdrive meg a legjobb játék... ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#44) b. válasza GodGamer5 (#42) üzenetére


b.
félisten

Szégyen? Na látod itt a gond,higy lehet ilyet leírni. Látszik a konmentjeidbol, hogy nem játszottál a géppel, csak olyan emberek rugoznak ezen akiknek nincs gépük, akinek van az még elégedetlen használja. Nekünk az jut eszünkbe, hogy kisebb csoda,hogy egy kozepkategorias telefon árán ilyen játékokkal játszhatok a buszon, este az ágyban, neked meg az hogy szégyen.videoteszt alapján....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#45) .LnB válasza GodGamer5 (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én játszottam DooM-nal Sandwitch-en, és abszolút nem jutott eszembe, hogy csúnya lenne. Pedig ez első benyomásnál előjött volna szerintem ha gáz lenne vele. És igen, PC-n is játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) GodGamer5 válasza .LnB (#45) üzenetére


GodGamer5
addikt

Pedig itt a fórumon olvastam már olyat, hogy az extrém alacsony felbontás, meg a mosottas grafika miatt rövid idő alatt megfájdult a feje stb. Szerintem ezt embere válogatja, hogy kinek mi a megfelelő. Izlésen meg úgysem lehet vitatkozni.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#47) .LnB válasza GodGamer5 (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk lehet azért nem zavar a mosottas grafika mert a quake cfg-m is ilyen volt: [link] :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) kilua válasza markknight (#40) üzenetére


kilua
senior tag

Tehát egy 100Ks hordozható/tvre is jó konzol amire bár gyengébb de megfelelő grafikával teljes árú kurrensgen játékokat portolnak szar, mert 300Ks iphonera volt pár ps2 port sok éve (ps3 port már nem)

Egyébként switchre is jönnek prevgen portok (ps2-wii-ps3-x360 portok 20-30dollár/euróért eshopra, néha akcióban) több mint iphonera, amire kb nulla konzolport jön manapság, csak ilyen free2play izék sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#49) markknight válasza kilua (#48) üzenetére


markknight
veterán

Figyelj, engem nem érdekel. Ha ti társak vagytok abban, hogy ergo hülyének néznek titeket, akkor oké. Finanszírozzátok. Ettől még a tények, tények maradnak.

[ Szerkesztve ]

(#50) GodGamer5 válasza markknight (#49) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#51) kilua válasza markknight (#49) üzenetére


kilua
senior tag

Van aki szerint az iPhone is hülyének nézés kategória pl egy pocophone mellett...

Én nem tudom elképzelni hogy órákig egy mobiljátékot nyomkodjak amíg utasra várok, meg semmi komolyabb címet nem látok mobilra amit szívesen játszanék.

[ Szerkesztve ]

(#52) markknight válasza kilua (#51) üzenetére


markknight
veterán

Nem mondtam, hogy a mobiljátékok jók, annyit írtam, hogy megvan a kontraszt, mert ha kiadnak egy portot, akkor sokkal olcsóbb mint a konzolos testvére.

[ Szerkesztve ]

(#53) ribizly válasza markknight (#49) üzenetére


ribizly
veterán

Ismét fordítva ültök a lovon. Van olyan réteg, akinek nincs ideje otthon, kényelmes körülmények között gaming-elni, hanem munkába / iskolába / akárhová menet van lehetősége ennek a hobbinak adózni. Vesz egy Switch-et, mert végre van egy normális méretű, korrekt masina, ami egész sokmindenre alkalmas. Majd erre jelennek meg az amúgy a többi platformon sikeres címek, a konzol képességeinek megfelelően optimalizálva (lebutítva). Erre azt mondjátok, hogy ezek az emberek, akiknek ez egy hatalmas élmény, akkor azok "hülyék", "hülyének vannak nézve". Arról meg nem is beszélve, hogy 1-1 termék ára inkább legyen magas, ha az optimalizált az adott platformra, mert nincs annál idegesítőbb, amikor egy konzolon akad a cucc.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#54) kilua válasza markknight (#52) üzenetére


kilua
senior tag

Hány AA kurrensgen portot adnak ki mobilra olcsón?

(A ps2t hagyjuk, én -kis trükkel- amerikai eshopról akcióban 10 dollárért vettem az okami HDt switchre ... ami tvn switchen is fullHD, mobilon én nem szeretem a csak érintőkijelzős irányítást sem, meg a mobilnak nem nagyon van TV módja)

Egyébként switchen az is működik hogy megveszem a játékot, kijátszom és eladom...

[ Szerkesztve ]

(#55) kilua


kilua
senior tag

(azt meg már csak félve merem megjegyezni magyar fórumon hogy switchre egész jó exklúzívok is vannak az után, hogy mit szok kapni magyar gamer oldalakon a nemzetközi gamer sajtó amikor switch exklúzívok uralták az "év játékai" listákat főleg 2017ben)

[ Szerkesztve ]

(#56) kilua


kilua
senior tag

https://gotypicks.blogspot.com/2017/09/2017-game-of-year.html

(#57) Edge válasza GodGamer5 (#46) üzenetére


Edge
veterán

az még az 1.0 lehetett, mivel azóta már volt pár update és jelenleg nem tapasztalni se frame drop-ot se mosott textúrát.
fluid az egész és qrvajól néz ki.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.