Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

jó pihentek lehetnek a grafikusaik... biztos elgurult a bogyó :D vagy már a műszak utáni szeszelést várják... engem megmosolyogtattak a képek :D főleg a zerges tetszik... azt hittem, hogy "sssshhhhrrrrssss rrrrr sssshhhhh" kaliberű írást tesznek alá :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) 64b0r


64b0r
aktív tag

A zerges lett a legjobb!! "You are always on my overmind" :DDD Már el is küldtem asszonynak mint valentin-napi ajándékot. :B :U :C

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#3) alien_ válasza mephi666 (#1) üzenetére


alien_
őstag

Vagy a koreaiak-nak készült (ott tudom csak elképzelni, hogy barátnő, nagypapa, nagymama is SC-zik), vagy szimpla reklám. Minden esetre jópofa =) Sztem is zerg néz ki a legjobban! Szövegben meg terran a nyerő...

64b0r: Vagy csak én fogok ki mindig olyan csajokat, akik be vannak oltva RTS ellen? :U

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#4) alien_


alien_
őstag

Így előre is,
Boldog Valentin Napot mindenkinek! ;)

Swarm is coming.

(#5) littlelion21 válasza alien_ (#3) üzenetére


littlelion21
addikt

Nyugi, nem csak Te...

A Zerg nagyon ott van... :D

(#6) cellpeti


cellpeti
veterán

Sztem szar mindegyik! :(

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7) littlelion21 válasza cellpeti (#6) üzenetére


littlelion21
addikt

Mi van...? EMO-s vagy? :D

(#8) Wolverine válasza mephi666 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard mindig csinál ilyeneket, legyen szó akármilyen ünnepről :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

Megtortent eset:

yyy [2:46 PM]:
link
yyy [2:46 PM]:
Melyik kepet valasztod? kiteszem a kedvedert hatterkepnek valentinnap alklmabol!
xxx [2:47 PM]:
a 2.
xxx [2:47 PM]:
de valami jóval nem tudsz kedveskedni?

:DD

(#10) Gergo88


Gergo88
tag

hát ez kicsit elvetemült :DDD

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#11) Dmac


Dmac
csendes tag

A zerg-es tényleg nagyon jó lett... két túlfejlett pajor, romantikusan hancúrozik... nagyon jó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.