Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Tömörebben:
1 rész, jó.
2.rész, elmegy.
3.rész, ezt nem kellett volna megcsinálni.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Azt kihagytad, hogy a vámpírok nem tudnak célozni.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) hdman


hdman
őstag

Ez nagyon jó volt :) Szakadtam igy: :))

Sopron city :)

(#4) madstunt


madstunt
addikt

azmiaz hogy drum @ base ???? ez kb egy ismerősöm dragon bass kifejezésére emlékeztet :D

Amúgy jó kis gyűjtés. Fun facts about vampires :K:R

[ Szerkesztve ]

(#5) FID


FID
őstag

Jó írás! :C

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#6) I_Am


I_Am
veterán

Komolyan bekönnyeztem a röhögéstől, főleg mikor egy már emlitett mondat újra előkerült megcifrázva.

Az aurás rész meg fergeteges lett. :C

És tényleg nem tudnak célozni. :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#7) hejesírásó válasza madstunt (#4) üzenetére


hejesírásó
senior tag

az elírás sry, nyomdahiba, majd reggel javítom....

egyébként meg Blade mellénye furi, egyrészt mert a kapcsokat lecserélte az 1-2 között. a 3ban már maga a mellény is más!

WOW!

másrészt, ilyen kis pouchok (zsebek) vannak rajta. na most azokba a pici zsebekbe nem hogy egy mp5 tár de még egy pisztoly tár sem fér bele. egyszer nem láttam h használta volna őket.

viszont sok jelenet van ahol ezek db-ra hol hiányosak hol nem.

jah és nem véletlen a temérdek ducati ám a harmadik részben

[ Szerkesztve ]

(#8) gabor85


gabor85
őstag

Blade 1/10 kész. :R

(#9) Tim82


Tim82
nagyúr

Underworld-maratont nem tervezel? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

lmao :DDD

(#11) hejesírásó válasza Tim82 (#9) üzenetére


hejesírásó
senior tag

most hogy mondod.....vadászok ott is klisét ha ráérek a hétvégén!

Danke jó 5let! :R :C

(#12) Tim82 válasza hejesírásó (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem lövök le nagy poént, ha szólok, nagyjából duplaennyi lesz. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) hejesírásó válasza Tim82 (#12) üzenetére


hejesírásó
senior tag

pl a vámpírok tudnak lovagolni? :))

figy meg se kell nézni úgy is láttam már :)

(#14) mephi666 válasza hejesírásó (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

underworld2-t néztünk pár éve haverommal... vagyis néztünk volna, mert az elején kib@szta a biztosítékot a "magyarországon" játszódó rész: ülnek a rendőrök a hegyes-völgyes tájon egy fából épített fogadóban, kucsmában és asszem oroszul beszéltek... jármű persze lada niva volt és rohamsörétest tartottak maguknál szolgálati fegyverként :DD hirtelen sok volt... szerintem rendesen összekeverték magyarországot-romániát-oroszországot... aztán meg ahogy az ősatya röpködött (sz@rva a fizika törvényére) inkább kikapcsoltuk és megnéztük a rambo1-et sokadjára :))

jah, a van helsing-ben is voltak szép dolgok... mentek rómából erdélybe és útbaesett budapest... persze végig hegyes-völgyes-erdős tájak meg minden :) azon is jót nevettünk...

bánom, hogy a resevil1-2-3-ból és az alien1-2-3-4-ből nem csináltam ilyen írást, mert nemrég ezeket néztem láncban 1-1 nap... az alien-es írás inkább érdekes lett volna, mint vicces, mert a maga nemében minden rész jól sikerült... de legjobban a második :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

LOL :))

some men just wanna watch the world burn...

(#16) remington2


remington2
senior tag

Ez nagyon jó :DDD

Tényleg "jó belső építészes + lakberendezős", célozni nem tudós, bőr - és üvegfétises népség.

A részekkel kapcsolatban meg az első hozzászóló véleményét osztom.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#17) yolan válasza madstunt (#4) üzenetére


yolan
őstag

az a dumbóóóóóóóóóóó :DDD

amúgy, igen, az 1 a legjobb bár már ott is vannak túlkapott jelentek szerintem

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18) szumoo


szumoo
senior tag

Nagyon állat lett ez az írás! :DDD Grat!

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#19) ollie


ollie
MODERÁTOR

A 3. rész miről szólt? Már nem emléxem.

***

(#20) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Igazán jól eltalált elemzés. :D Már csak azért is, mert pont múltkor néztük meg a 3 részt egybe.

ollie - SPOILER

Amennyire megmaradt bennem:

- Pengét rosszfiúvá minősítik
- jön egy szuperninja vámpír akit meg kell fingatni
- Visztlör meghal
- feltűnik Visztlör lánya
- a film alapvetően egy hosszúra nyúlt GMc ill. iPod reklám

Most kb ennyi jut eszembe. :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#21) nem_tom


nem_tom
őstag

Én is néztem így maratonban a trilógiát. Régi nagy kedvencem, legalább is az 1. A többi nem olyan régi, de úgy szeretem, ahogy vannak.

(#20) Kareszovics: SPOILER 2: Az a szuper nindzsa vámpír, valójában Drakula, a fővámpír, egész fajuk teremtője.

[ Szerkesztve ]

(#22) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nekem is feltűnt már pár érdekes dolog a felsoroltak közül, de nem nyilvánítottam említésre méltónak. Az első rész tetszett, a második már nem, de a harmadik még jó volt.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.