Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegyél fel valamilyen tv-re kötött cuccra egy KODI-t. Meg hozzá a Movieshark kiegészítőt. Itt van hozzá a leírás.

Bármilyen eszköz jó, amin windows, linux vagy android van. Raspberry pi-n is fut. Ha valamiben elakadsz, akkor szólj. Segítek. Nekem nincs is tv előfizetésem, mert ezek mellé teljesen felesleges. A komplett beállítás kb. 30 perc alatt megvan.

(#2) hege8888 válasza icemad (#1) üzenetére


hege8888
aktív tag

Hello!

Köszi a válszt. Pár hete pont volt nálam kölcsönbe egy andoidos TVbox, Kodival, Moviesharkal. Tetszett.
Kipróbáltam (kb 1 órát birizgáltam). Ami nagyon tetszett, hogy az RTLmostot lehet nézni.
(Asszonynak nem kéne fennmaradnia rohadt Szulajmán miatt, meg ugye nincs reklám)

Viszont mi a helyzet a többi csatornával, azokhoz is van plugin?

Mennyire lehet leegyszerűsíteni a dolgot, hogy teszem azt az öregnek ott a kezében a távirányító,
de ne kelljen már minden csatornaváltáshoz/hangerő váltáshoz nekem ugrálni..

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#3) MineFox54 válasza hege8888 (#2) üzenetére


MineFox54
őstag

Távirányítót is tudsz hozzá rakni.

(#4) icemad válasza hege8888 (#2) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A többi dolgot a movieshark repository-ból tudod hozzáadni. Ebben sok minden van, RTL most, TV2 műsorok, viasat 3, cool, mindigtv, Telenor TV, stb.
Távirányító nem nagyon megy, 2 egyszerű megoldás van. Az egyik egy vezetéknélküli egér, a másik mobiltelefonra vagy tabletre telepíted a yatse programot.
Raspberry pi tudja kezelni a tv saját távirányítóját, ha a tv támogatja a CEC szabványt. Nálam ezzel van megoldva. Egyszeri befektetés, de kicsi, könnyű beállítani, keveset fogyaszt.

(#5) toddzsa


toddzsa
csendes tag

...vagy amikor szükséges fizess elő a flip-re... nincs hűségidő nincs semmi korlátozás... bármikor felmondható...
flip.hu

(#6) szabonagyur


szabonagyur
félisten

MindigTV miért nem elég? HírTV nincs csak benne, de minden más alap igen. A 12-18 napra szerintem ki lehet bírni HírTV nélkül is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#7) hege8888 válasza toddzsa (#5) üzenetére


hege8888
aktív tag

Hódmezőn még nincs flip... :(

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.