Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kuka2


kuka2
újonc

Leírásodra ez illik:
Item No: 967
másik forrásból: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2) hege8888 válasza kuka2 (#1) üzenetére


hege8888
aktív tag

Hello!

Ez az! Köszi a linket. Elmondod, hogy egy ilyen elemet hogy lehet beazonosítani? illetve erre mi(k) passzol rá?
Meg asszem öregszem, szereznem kell egy nagyítót, mert néha nem tudom 100% elolvasni a mütyür számokat....

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#3) kuka2 válasza hege8888 (#2) üzenetére


kuka2
újonc

Hello!

A leírásodból indultam ki. – Fénykép jobb segítség, de így izgalmasabb volt.
A „4×8-as piros lapos alaplap, (mint a 3035)”. Az utána lévő részt elképzelni is nehezen tudtam. – Sima létrára gondoltam, nem létrás tűzoltóautóra vagy emelőkosarasra.
Kerestem – Google – a „Lego 3035” elemre, a találati lista első 2-3 linkjét megnéztem. Ezután az adott oldalon használtam a keresőt, itt a 4x8 kulcsszóval, a találati listát pedig átnéztem. Olyan után kutatva amiből kiáll valami – ez rész nekem nem jött át. Párat – közelebbről vagy max. 8 darabot – áttekintve meg is lett, nyilván valamelyiket eleve kizártam.
A színét nem használtam a kereséshez – lehet nem is segít. Az is csak utólag erősített meg, hogy régi elemről van szó. Ezután tisztább lett az elem leírásod utolsó része is.

Az öcsémmel régen sokat építettünk, és saját magunk által kitálalt elnevezéseket használtunk, illetve én biztosan élvezem a padlóra kiömlesztett halomban megkeresni az adott elemet. Vizuális típusként sokat adott ez, vagy lehet éppen a Lego tett azzá.

[ Szerkesztve ]

(#4) hege8888 válasza kuka2 (#3) üzenetére


hege8888
aktív tag

Hello!

Köszi a segítséget. Kérdeznék még.
Az olyan elemekre hogy keresek rá, amelyek kötőjelesek? Pl: 11-03
Majdnem olyan, mint a 3069 eselem: 1x2-es lapos, de az 1-es irányban ferde, és kétlaposnyi magasságra zár.
Az alábbi képen a legközelebbi zöld kukásautó első indexe fölötti elemről beszélek.

De pl van repülőgép kerekünk is, ami 2x2-es lapos, de csak egy 11-01 szerepel rajta. Ezeket az elemeket hogy találhatom meg bricklink.com-on, hogy esetleg rendelhessek belőle?

Üdv:
Hege

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.