Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én kétféle navigációt használok: gugli maps, ahogy írod - térkép előre letöltve, és Here maps, szintén térkép letöltve. Használhatók, VISZONT észnél kell lenni, mert hajlamosak néha nagyon idióta/földutakra vinni az embert, tehát a berajzolt útvonalat át kell nézni indulás előtt, ha épp nem autópályán mentek. Pont Krk-ön volt ilyen kalandunk jópár éve, szerencsére végül elfért a kocsi az ösvényen :DDD .

A horvát autópályarendszer szuper, egyetlen baja, hogy drága, úgyhogy én ha van értelmes alternatíva, keverem a sztrádát a jobb minőségű országutakkal, bár Krk közel van, nem komoly tétel a sztrádadíj (mintha pl Splitbe mennél...).

A magyar sztrádahasználat attól függ, honnan mész - Csongrádból én nem ajánlanám a Pestre felmászást. Én egyszer Szegedről indultam neki, és bár volt magyar matricám, eszem ágában se volt felmenni Pestre, csak azért, hogy utána lemenjek. Ja, és nyáron dugó lesz az M7-esen, az kb garantált, azon jár egész Budapest a Balcsira... Ezzel szemben ott a szép nyugis út délen, igaz, a guglimaps-ot rugdalni kell pár köztes "uticéllal", hogy arra vigyen.

Ja, és ha tehetitek Szeptember elején menjetek, Augusztusban tömegnyomor van, Baskából (a sziget egyetlen valamirevaló homokos strandja) rémlik egy kiírás, hogy egy ember csak egy fekvőalkalmatosságot vigyen:Y. Nem akarom elképzelni, hogy néz ki ez a strand Aug első hetében...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.