Hirdetés

2018. július 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

...Én pedig kifejezetten köszönöm eme bejegyzésedet, és a plusz infót :R

(#2) hcl

hcl
(PH! félisten)

Jártam ám, és a 8088domination-tól a földön hagytam az állam,pláne hogy az XT-n fut :) S tetszett a zene is :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#3) cinemazealot

cinemazealot
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Be$zarás!!! :Y Sajnos mégsem tudtam elmenni a kiállításra, de a képeket és videókat megnéztem és meg is akadt a szemem ezen a rendkívül folyamatosan és relatíve magas FPS-en futó animáción azon a ... plazmás őskövületen??? Áh - gondoltam - biztos valami RPi lett belehekkelve. :D Komolyan nem gondoltam, hogy ez tényleg azon a régi vason futott.

Köszi az infót!

(#1) bacsis
Neked meg innen is gratula a kiállításhoz! :R

[ Szerkesztve ]

(#4) hcl válasza cinemazealot (#3) üzenetére

hcl
(PH! félisten)

De várj, az annál régebbin is ugyanolyan folyamatosan fut... :D

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#5) hege8888

hege8888
(tag)
LOGOUT blog

Örülök, hogy mégis csak volt értelme ennek a bejegyzésnek. Tegnap csodálkoztam is, hogy pár óra alatt
gyorsan 100 fölötti lett a poszt megnézése, de komment semmi...

Mondom magamban, biztos sokan az "Apple" szó miatt kattintottak, 'oszt ennyi, semmi komment.. :F

No még egy kis érdekesség, hogy van belőle angol verzió is, de isten bizony, ha nincs alatta a felirat, én meg nem hallom, hogy az angolul van, csak valahol a dalszöveg felénél... :)
Megnéztem egy "élő" félpalyback haknit is Youtube-n, de ott azért elég falsul énekel a japán hölgy.

[ Szerkesztve ]

"Mennék fesztiválozni, de olyan sokan vannak..." Most komolyan: mért nem lehet egy több tízezres telóra tempered glasst, meg egy 1000-1200Ft-s tokot rendelni? Tele vannak a hirdetések trehányság miatt elbarmolt 40-70e-s telefonokkal.. :(

(#6) cinemazealot válasza hcl (#4) üzenetére

cinemazealot
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Igen, olvastam, hogy eredetileg XT-re írta a csóka. :K Nagyon ügyes.

Komolyan mondom, egyre jobban tetszik ez a szám... "Madáretető kocsi gomba, keresem a főváros zaját, hol a turul-turul mama a te..." :))

(#7) Cathfaern válasza hege8888 (#5) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Én azt hittem valami iPhone fikázó bejegyzés lesz :DDD

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#8) bLaCkDoGoNe

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Elég régen kiszálltam a demoscene-ből, de ettől most letettem a hajam! :R

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#9) Dr. Romano

Dr. Romano
(PH! kedvence)

A bad apple-t sok minden le tudja játszani, akár papír, alma de még számológép is vagy oszcilloszkóp:DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) bLaCkDoGoNe válasza Dr. Romano (#9) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

A papír animációtól teljesen kész vagyok, hihetetlen kreatív! A többi is remek, de valamiért ez fogott meg a legjobban.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#11) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Azért ez a videoklip tényleg úgy látom, megihlette a pihentagyúakat programozókat, és végülis csak bebizonyosodott, hogy minden csak programozhatóság kérdése...
Jöhet a Doom azon része is ami szintén el fut egy almán :))

(#12) Dr. Romano válasza bacsis (#11) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Ha almán nem is, de a doom itt fut mátrix nyomtatón, igaz csak hang van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Dr. Romano válasza bLaCkDoGoNe (#10) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Hát jah, abban aztán nem semmi meló lehetett mire ezt így összehozta több mint 6k képpel :K

(#14) hcl válasza bacsis (#11) üzenetére

hcl
(PH! félisten)

Betegek :D

(#15) Dr. Romano

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Egyébként ha már szóba került az írásban a Touhou, akkor egy kis kiegészítés: nem csak egy szimpla lövölde, érdemes megnézni milyen ott egy boss fight. Átlag Janinak esélytelen a dolog :D

Erre szokták mondani hogy egy komoly Touhou játékosnak esőben még esernyőre sincs szüksége hogy száraz maradjon :)

És természetesen e fight alatt lévő zene (Death Waltz (U.N. Owen Was Her?)) is hasonló a játékhoz; híres arról eljátszhatatlan zongorán annyi szólam van....

...persze ázsiaiaknak még ez is összejöhet ;]

(#16) bLaCkDoGoNe válasza Dr. Romano (#15) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

...azt a mocskos mindenségit! És én még azt hittem, hogy a Super Hexagon szivatós. :B

(#17) bacsis válasza Dr. Romano (#12) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

NA jó, ez nagyon beteg :DDD Köszi :R

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.