Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez mondjuk érthető: a Switchben nincs beépített 3G/4G modul, így ha hordozzuk, kell WiFi, ami az esetek többségében mobilról lesz, ha nem otthon vagyunk - mobilra meg van Hearthstone. Dokkolva meg nem is lehetne használni, mert akkor meg ugrott az érintőképernyő.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kivancsi lennek arra mondjuk, hogy Nintendo tervez-e kiadni a gepbol majd 4G valtozatot. (Uj reviziot)

Live-Die-Respawn

(#3) Medocsabi válasza Mister_X (#1) üzenetére


Medocsabi
addikt

+1
szerintem is tök fölösleges befektetés lenne.

(#4) Scholes9 válasza oriic (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem eddig nem hiányzott a gépből a mobilnet.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) oriic válasza Scholes9 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos van olyan aki szivesen multizna handheld modban ugy hogy nem kell mobilnetet megosztania telojan. (Vagy kulon hotspotot cipelni)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) Scholes9 válasza oriic (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Persze.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) mike1334 válasza oriic (#2) üzenetére


mike1334
veterán

Én handheld only kiadást szeretnék (tudom, az már nem is Switch lenne, de lehetne egy light verzió). Tv-hez van xbox, egyedül a mobilitás az, ami miatt vennék egy ilyet, persze arányosan csökkentett áron (a "leszerelhető" joyconokra sincs igényem, talán az is spórolna az áron...)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) Mister_X válasza mike1334 (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel a Switch, mint a koncepció maga sérülne, ezért kétlem, hogy lenne egy "mini" handheld only kiadás: a joycon szerves része a platformnak és rengeteg funkciót használnak/fognak használni az exkluzív (és multiplatform) címek - marketingügyileg nehéz lenne beadni, hogy "bocs, de a kínálat 10%-a nem fog menni a mini-n, a maradék 90%-ban pedig meg lesznek csonkítva a lehetőségek". Példának az ARMS-t tudom felhozni, az egyszerűen nem menne, a Splatoon 2 pedig csonkítva lenne. És ez csak kettő példa.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) Realradical


Realradical
őstag

Szeretem a Switchet, de szerintem tök fölösleges rá egy Heartstone. Elviszi a lassan elévülő S6-om.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10) oriic válasza Mister_X (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem anno a 3DS megjelenésekor sem gondolta senki pl, hogy lesz olyan kiadása a kézikonzolnak, ami nem tud 3D-t, sőt nem is lesz összecsukható. (lásd 2DS)

Ok az kézikonzol csak, lényegében különbözik Switch-től, de szerintem Nintendo nem járna rosszul vele, ha X darabszámot legyártanának a csak hordozható Switch-ből a leszedhető joy-conok nélkül. Attól függetlenül lehetne még külön venni hozzá dokkolót (most is kapható 3rd party megoldás erre), szóval akár tv-n is lehetne használni továbbra is. (nyilván csak Pro kontrollerrel)

A vásárlók egy része akik ezt keresik jól járnának, a Nintendo is jól járna, mert akár több dokkoló, pro kontroller fogyna pluszban is.

Ha tippelnem kellene max 1 év múlva jön új revízió a gépből, nem lennék meglepődve ha jönne egy ilyen kiadás is.

Live-Die-Respawn

(#11) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

már lefejték a switch játékosokat telefonon úgyhogy minek

/s

(#12) Mister_X válasza oriic (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

2DS létrejöttének két dolgot köszönhetünk: 1) eddig is opcionális volt a 3D funkció, 2) ugyan úgy megmaradt a két kijelző. Aki sokallta a 3DS árát / gyereknek kellett Pokémonra, annak tökéletes volt a 2DS. Sőt, hallottam hírét, hogy a New 2DS-t ajánlják hardcore Monster Hunterre, mert masszívabb és kényelmesebb a clamshell hiánya miatt.

Switch esetében túl sok minden veszne el (pl. a konkrét eddigi marketingkampány a játékokon felül).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) .LnB válasza mike1334 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hurcold magaddal a tv-t meg az xbox-ot. Úgy is úgy oda vagy érte. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) mike1334 válasza .LnB (#13) üzenetére


mike1334
veterán

Neked aztán sok komplexusod lehet, ha így nyomot hagynak benned a dolgok.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#15) .LnB válasza mike1334 (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A következő hírhez én magam fogom beírni, hogy mike-nak van Xbox One-ja. Ne neked kelljen, biztos fárasztó már minden hírnél leírni. Mert olvasni már ***** az.. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) mike1334 válasza .LnB (#15) üzenetére


mike1334
veterán

Havi 300 forintért megoldhatod, hogy ne lásd. Amúgy meg szvsz annak megindoklásához, hogy miért nem kell a dokkoló, talán nem nagyon gáz, ha az ember odaírja, hogy már van másik konzolja. Ettől függetlenül vennék Switchet, de nyilván nem szívesen fizetnék olyan fícsörért, amit nem használok. Egyébként, az, hogy minden hírnél ott lenne, erős túlzás, ha jól gondolom a Game Passos téma maradt meg így az emlékezetedben, ami egyébként egy Xboxos hír volt... :U

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha a Debian fut Switch-en akkor fog a Hearthstone is. Ha akarja a Blizzard hanem. :D

fail0verflow

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez a játék még mindig ilyen népszerű?
Mennyi a világbajnok winratje? 51.2%?

(#19) .LnB válasza D1Rect (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

62%

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) D1Rect válasza .LnB (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

lol

(#21) Arcanus válasza D1Rect (#20) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Ne várj többet. Az egész játék kb RNG.

(#22) D1Rect válasza Arcanus (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, egy kifinomult scam.
Elhitetik veled, hogy a döntéseidnek és a lapjaidnak jelentős hatása van a végkimenetelre.
Gyakorlatilag meg egy coinflip.

(#23) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Egyébként inkább azzal kéne foglalkozni hogy ne ilyen lassan reagáljanak a közösség szavára (lásd nerfek), illetve több update jöjjön, ne 2 havonta egy bugfix.

(#24) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Pedig én pont a HearthStone miatt akartam Switcht venni. Na nembaj, akkor kimarad :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.