Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szuper! Szép írás :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) ldave válasza Sirandrish (#1) üzenetére


ldave
félisten

Most gonoszan mondhatnám, hogy erre bezzeg van idő :F

A Slime draws near! Command?

(#3) oriic válasza ldave (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dolgozok még, van negyed óra szabadidőm, gyorsan megírtam. Amúgy meg ezt nem itt kellene szerintem. Podcast kicsivel több idő lenne, azt pedig nem tudom most belesüríteni a munkarendembe. BTW, most pl.: este 11ig irodában leszek megint, melózok. Annyi hogy tablettel folyamatosan neten vagyok ott is, szóval még az sem lehet hogy azt hiszik páran hogy éjjel nappal fennt vagyok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) csoki


csoki
senior tag

"Minden megnyert játék után növekszik a hősünk szintje"

ezt lehet kicsit át kellene fogalmazni, mivel nem a szintje növekszik hanem tapasztalatot kapunk, és ha elérjük a következő szinthez megfelelő mennyiségű tp-t akkor növekszik a szintje (tudom, hogy ezt te úgyis tudod csak a pontosítás kedvéért)

amúgy jó írás ;)

(#5) P00By


P00By
nagyúr

Több hónapja játszom vele, engem teljesen levett a lábamról :B :D

(#6) dilipok


dilipok
veterán

nem is tudtam, hogy a spec reward kartyakbol van nem gold verzio, amit siman ki lehet szedni az ajandek paklikbol (nem mintha nem egy f*s lenne az a gelbin mekkatorque... biztos, hogy nem azt a valamit idezi, amire eppen szukseg lenne :D)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ezek a kínaiak. :Y

Az írás remek. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#8) ollie válasza dilipok (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, le is gyárthatod dustból.

***

(#9) XmoD


XmoD
aktív tag

Mar regota tolom a zart betat :) Nekem nagyon bejott :))

(#10) oriic válasza dilipok (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pl, nekem tetszik a Gelbin. Már amikor nem a csirkeminátort idézi.

Live-Die-Respawn

(#11) dilipok válasza oriic (#10) üzenetére


dilipok
veterán

nem rossz, de tobbszor coptam mar meg vele, hogy 8hp gyogyitos valamit idezte, aztan felgyogyitotta fullra az enemy herot... :U szentsegeltem rendesen :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#12) Wolverine válasza dilipok (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Gnome engineering: nem mindig úgy működik, ahogy kéne :D Viszont még mindig jobb, mint a goblin, mert az az arcodba robban probléma esetén :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) dilipok válasza Wolverine (#12) üzenetére


dilipok
veterán

en inkabb eltavolitottam a paklijaimbol :K Fun pakliban tovabbra is benne van, de azzal csak haverokkal szoktam jatszani challenge kereten belul.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Engem nem igazán fogott meg, pedig wowozok is. (Bár sosem érdekeltek a kártyajátékok)
Az írás jóra sikerült, érthetően bemutatja a játékot.

(#15) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Sose játszottam még ilyen játékkal, de ez most felkeltette az érdeklődésemet. Mennyi időt vesz el egy-egy meccs? Gyors, pörgős mérkőzések vannak vagy jó hosszan elnyúlnak?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#16) D1Rect válasza Bazzzs (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

5-10p.

(#17) #39417856 válasza Bazzzs (#15) üzenetére


#39417856
törölt tag

egy meccs kb. 10 perc szokott nálam lenni, egy kör aréna nekem eddig kb 20 perc volt.
Pörgősnek pörgős mindig a meccs, sokszor meglepő fordulatok vannak, volt olyan, hogy majdnem nyertem és az ellenfél olyan jó lapokat húzott, hogy elvesztettem, de ez már fordítva is volt.
én nekem is nagyon megtetszett :)

Egyébként jó teszt :)

[ Szerkesztve ]

(#18) KaiotEch válasza #39417856 (#17) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ilyen alapon én bele sem fogok kezdeni szerintem. Tudom előre, hogy se időm nem lenne hozzá, se idegzetem. Hamar küldenék mindenkit nyaralni! :D

(#19) Bazzzs válasza #39417856 (#17) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi a válaszokat Ted95 és D1Rect! Az úgy pont tökéletes, ha valamikor van egy kis időm, akkor lehet egy gyors kört lenyomni.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20) #39417856 válasza KaiotEch (#18) üzenetére


#39417856
törölt tag

én LoL-lal voltam így :D egy sima botok elleni meccs sosem volt kevesebb 35 percnél. Sajnos nekem a 35 perces meccsek miatt nem tetszik a LoL, a Hearthstone ezekkel az 5-10 perces meccsekkel pont ideálisak számomra :) Persze nem ugyanaz a két játék, de nekem a HS kb. ugyanannyira élvezhető mint a LoL.

Bazzzs: Nincs mit. Én ajánlom, hogy próbáld ki, ha még nem tetted volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Franklin


Franklin
addikt

Próbálta már valaki olyan, aki ismeri a Magic: The Gatheringet is? A PC-s verziókra gondolok elsősorban.

Ahhoz képest milyen?

(#22) ollie válasza Franklin (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen más gondolkozásmódot igényel. A Hearthstone sokkal egyszerűbb, nagyon kevés szabály van benne, viszont itt is gondolkodni és taktikázni kell a nyeréshez.

***

(#23) Ruuwa


Ruuwa
tag

Tényleg érdemes kipróbálni, amilyen egyszerű, olyan nagyszerű. Aki pedig szereti az apró finomságokat, az kattintgassa végig a tábla minden részletét. ;)

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#24) Winner_hun


Winner_hun
félisten

pénzszershez "zé" kimaradt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25) oriic válasza Winner_hun (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, javítva.

Live-Die-Respawn

(#26) schwartz


schwartz
addikt

Tobb mint 300 nyert jatekkal a hatam mogott vegul leszedtem ezt a szart a geprol. Egy ido utan iszonyatosan frusztralo lesz a VISA warriorok elleni harc. Egy kompetitiv normalis deck-et osszedobni csak ingame goldbol gyakorlatilag lehetetlen. A matchmaking sem teljesen fair, arra is merget vennek...

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#27) Derrewyn válasza schwartz (#26) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ugyan már, azért közel sem olyan vészes a helyzet. Bármennyire is lap előnybe tud kerülni az, aki sok paklit vesz pénzért, ha nem tud játszani, akkor hiába hoz le körönként egy legendaryt, akkor is kikap. Egyébként nem ajánlom senkinek a rankedet addig, ameddig egy nagyon stabil és erős paklija nincs, mert egész egyszerűen nincs értelme. Jelenleg egyébként sincs semmi nyeremény.
Helyette inkább arénázzon, vagy casualt játszon.

Amúgy meg veszteni is tudni kell, a legjobb játékosoknak is van olyan, hogy 0-3-ra kikap arénában egy szar paklival.

(#28) oriic válasza Derrewyn (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Napokban volt reset amúgy is, én ha lehet hanyagolom a rankedet. Egyelőre sok értelme nincs, minden nagy játékos ott tanyázik.

Live-Die-Respawn

(#29) Szakiii


Szakiii
addikt

Hallottam valami olyasmit hogy itt meg lehetett szerezni valami mountot a wow-hoz az által hogy Hearthstone-al játszol. Tud valaki erről valamit?

(#30) ollie válasza Szakiii (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, volt ilyen quest a Hearthstone-ban, de úgy tudom, hogy már kivették belőle.

***

(#31) schwartz válasza Derrewyn (#27) üzenetére


schwartz
addikt

Pedig faek egyszeru az egesz es minden arra megy ki, hogy milyen lapjaid vannak. Egy bizonyos szint felett ugyanazt a sablon deck-et latod mindenkinel (rush buildek, murlock buildek, VISA buildek stb). Free to play-pay to win szepen csomagolt szarkupac.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#32) ollie válasza schwartz (#31) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Játssz akkor arénában, ha az a gondod, hogy valaki fizet, ott úgyis többnyire a skill számít, de legalább nulla jelentősége van, hogy ki mennyi pénzt adott ki. A játékkal nincs különösebb baj. Még ladderen is be lehet jutni legend rankba low cost deckkel (mint ahogy azt valaki be is bizonyította).

[ Szerkesztve ]

***

(#33) schwartz válasza ollie (#32) üzenetére


schwartz
addikt

A low cost deck-el ranked-en fesziteni idoknek mar vege. (ha arra a priest basic deckre gondolsz amit egy idoben mindenki majmolt) A goldot ossze kell kaparni az arenara is de 10 nyert meccs utan mar nem kapsz tobb aranyat 24h leforgasa alatt. Persze VISA-val arenazhatsz orrverzesig.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#34) ollie válasza schwartz (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én egyetlen egyszer fizettem arénáért hónapokkal ezelőtt, azóta nem, mert nyerek annyit ott, hogy önfenntartó legyen. És mindennap arénázok.

Egyébként nem arra a deckre gondoltam, a napokban ment el valaki legendig egy olyan deckkel, amiben 4 rare lap volt, a többi basic és common.

[ Szerkesztve ]

***

(#35) schwartz válasza ollie (#34) üzenetére


schwartz
addikt

Nezd, en megertem, hogy veded a jatekot mert megvan a maga varazsa, de azontul nagyobb lehuzas mint a felkaru rablo. Persze ha az arenaban akkora makod van, hogy folyamatosan onnfentarto nyero szeriat tudsz elerni akkor ertheto, hogy ez a velemenyed.

If he dies, he dies.

(#36) D1Rect válasza schwartz (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Arenaban egyszer nyerni/veszíteni szerencse. Folyamatosan nyerni/veszíteni "skill".

(#37) ollie válasza schwartz (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Folyamatosan átlag alatti paklikat sikerül összeállítanom, általában rare kártyát is alig kapok, epic nagyon ritkán, legendary meg havonta kb 1 alkalommal jön össze nekem. Mégis többet nyerek, mint vesztek, mert sokat gondolkodom játék közben.

***

(#38) oriic válasza schwartz (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"lehuzas mint a felkaru rablo. "

Miért lenne az? Rákényszerít hogy vegyél paklit? Nem. Ha veszel paklit király vagy mert mindig epicet, meg legendary-ket kapsz? Nem.

Live-Die-Respawn

(#39) schwartz válasza D1Rect (#36) üzenetére


schwartz
addikt

Profi sakkozo vagyok. Ahhoz kell skill. Ez viszont egy faek jatek ami csak addig szorakoztato mig nem veszed komolyan. Szivesen fizettem volna akar 50 dolcsit is erte abban az esetben ha nem RM-mikrotranzakciora alapul. De az egyszer (a jatekert ) fizetett penz a Blizzardnak mar nem uzlet. ezek szerint.

If he dies, he dies.

(#40) D1Rect válasza schwartz (#39) üzenetére


D1Rect
félisten

Az aki nyeri az arena meccsek 80+ százalékát, annak pusztán szerencséje van.
10-ből 8x. Oké.

[ Szerkesztve ]

(#41) Sirandrish válasza schwartz (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tény: Nem egy bonyolult játék.
De ha amolyan faékként kezeled akkor nem csodálom hogy nem volt sikerélményed :U
Sokkal többet lehet, és egy szint felett kell is gondolkodni mint ahogy te azt hiszed.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) schwartz válasza Sirandrish (#41) üzenetére


schwartz
addikt

Attol fugg mit nevezel sikerelmenynek. 300+ / 50 win loss rate az? (nagyresze ranked) Nem tudom ti mennyit jatszottatok vele, vagy milyen szinten de egy ido utan eleg idegesito a VISA buildek ellen tolni . Az arena moddal semmi bajom. Ne keverjuk a kettot.

If he dies, he dies.

(#43) Wolverine válasza schwartz (#42) üzenetére


Wolverine
félisten

A kártyákat te is meg fogod szerezni egytől egyig, vagy goldért szerzett pakliból (akár veszed, akár Arenában nyered), vagy craftolással. Aki fizet, az gyorsít ezen valamennyire, de ott is mázli kérdése, mi van a boostereiben. Ráadásul egy sok legendarys paklit is meg lehet fogni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44) Sirandrish válasza schwartz (#42) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az olyan paklikon én csak mosolygok..
Pont a múltkor írtam a topikba hogy vagy 6 legendet játszott ki ellenem valaki, és persze nyert is.
Nabumm..megesik..örüljön magának hogy 200 paklit sikerült vennie az első nap..de hidd el..ha nincs skill mögötte akkor nem jut messzire. Rengeteget segítenek a legend lapok..ezt én is így látom..ha mellé az ember tud is játszani akkor nincs ami/aki megállítja. De bőven el lehet játszani/szórakozni az ilyen paklik MELLETT is..legalábbis szerintem :K
Amikor meg esetleg (előfordul gyakran) sikerül lenyomni 1-1 ilyen decket, az meg csak hab a tortán.

Már csak azért sem érdekelnek az ilyen deckek, mert ott van a Murloc deck..ha játszottál a játékkal biztosan találkoztál vele. Nah az ezerszer rosszabb..tizedannyi lap sem kell hozzá, mégis szinte bármilyen gyengébb képességű játékos tud vele aratni. Eddig azt hittem hogy legalább rankeden nem jutnak messze, de aztán láttam streamen hogy rank2-n vígan elvolt a gyerek vele. Bár hozzáteszem hogy egyre ritkábbak szerencsére :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45) schwartz válasza Wolverine (#43) üzenetére


schwartz
addikt

Tudom, es valoszinu ott lottem el, hogy eroltettem a casual/ranked gamet, es kevesebbet arenaztam. A paklikkal sem volt tul nagy szerencsem, egy legendaryt kaptam egesz ido alatt es a vegen mergemben osszevagtam, majd toroltem a jatekot :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#46) Gyuri27 válasza schwartz (#45) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hagyd már a abba a sírást.

A topikba linkeltem trump basic deckkeket.
Ha azokkal mész már elég messzire jutsz. Ha nem akkor tényleg nem neked való a játék.

Amd - Radeon - Ryzen

(#47) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Mobilra is lesz, ennek a hírnek nagyon örülök ! :C

halahala

(#48) oriic válasza xenom0rph (#47) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igén, remélhetőleg még a második félévben. Először elvileg iOS-re, aztán droidra.

Live-Die-Respawn

(#49) dilipok válasza xenom0rph (#47) üzenetére


dilipok
veterán

en nem, mert igy meg a melo kozben is ezt fogom jatszani :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#50) schwartz válasza Gyuri27 (#46) üzenetére


schwartz
addikt

Azt hiszem jutottam tovabb mint ahogy azt te gondolod, de egy bizonyos szinten tul nem volt eselyem csak ha fejlesztem a decket. (ami esetleg mar azzal jart volna, hogy veszek penzert paklikat...igy a napi gold limitet eleg pocsek huzasnak tartom) Es akkor jossz te aki ket eve mast sem tesz csak sir a Diablo3 topicban es megmondod nekem a tutit, hogy hagyjam mar abba... :D Oke.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.