Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Lehetne már open beta. Ez a zárt only USA elég gáz, pedig kipróbálnám...

(#2) Phoenixy válasza Nordic (#1) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Nem USA only, a béta elérhető Európában már kb. 1 hónapja.

Ezekben a régiókban érhető el a béta jelenleg:
Észak-Amerika
Ausztrália/Új Zéland
Dél-Amerika
Délkelet-Ázsia
Európa
Korea
Taiwan

Motorola Edge 20 Pro

(#3) hhx


hhx
tag

Jó cikk, én is kaptam béta kulcsot pár hete, aztán játszottam is vele pár napot. Elég jóra sikerült, aki szerette a Magic vagy HK vagy egyéb kártyajátékokat, szerintem ezt se hagyja ki!

(#4) P00By


P00By
nagyúr

Köszi a bemutatót!

Nagyon várom a játékot, sajnos béta kulcsot nem kaptam, de (próbálok) türelmes lenni :D

(#5) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ejj be várós. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6) #57919488


#57919488
törölt tag

Johetne mar a vegleges verzsön :DD

(#7) P00By válasza #57919488 (#6) üzenetére


P00By
nagyúr

:K

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Attól tartok, hogy ez is pay to win játék lesz, mint sok hasonló kártyajáték. Ingyenes, az elején gyors szintlépés és reward, gold, amiből lehet venni új kártyákat, hogy beetessék az embert, aztán amikor rákattant, jön az egyre lassuló szintezés és belátja az ember, hogy ha fejlődni akar, ha tartani akarja a lépést a többiekkel, ha nem akar mindig ugyanazokkal a kártyákkal ugyanazt a stratégiát játszani, akkor fizetni kell valódi pénzel. Aztán fél év múlva kiegészítő paklik, új hősök, új csataterek, újabb 100 kártya. Az ilyen ingyenes játékokra gyakran több pénz megy el, mint egy fizetős MMO-ra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) wikings2 válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


wikings2
őstag

Eddig hála istennek ha jól tudom Blizzard játékai nem a p2w rendszerről voltak "híresek", szóval szerintem kicsi a valószínűsége hogy pont egy ilyen "casual" játékkal akarnának maguknak negatív hírnevet szerezni ezen a téren, de jogos a felvetés sajna kevés olyan kártyajáték van amit ne emésztett volna fel a cash shop.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#10) Nordic válasza Phoenixy (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor csak én vagyok szerencsétlen, hogy nem kapok tőlük béta kódot... :O

Lehet látják, hogy már 1 éve nem vettem elő a D3-at, és úgy vannak vele, hogy akkor nekem minek :D.

(#11) otoaak


otoaak
tag

Azt leszámitva, hogy balance még nyomokban sincs jelen jelenleg, és van 1.2 idegesitő bug el lehet vele lenni. Aki komolyabb kártyás játékot keres az azért valószinüleg csalódni fog (nem pozitivan). Valszeg még idén kiadják a játékot ezért szerintem sok minden már nem fog változni. Ha kijön android meg ios alá is akkor ok lesz, ezeken a platformokon megállja a helyét pc-re viszont vannak sokkal jobbak is.

SG Note Pro P900

(#12) Gyuri27 válasza otoaak (#11) üzenetére


Gyuri27
félisten

"pc-re viszont vannak sokkal jobbak is"
Melyek ezek?

Amd - Radeon - Ryzen

(#13) Skyhunter válasza Gyuri27 (#12) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nem jobb, de a Rise of Mythos (1 hónapja még Kings and Legends néven futott) elég figyelemreméltó....

[ Szerkesztve ]

(#14) janos1988


janos1988
addikt

A gép igény az nem semmi egy kártya játékhoz képest... :Y Bár lehet az introhoz kell az a sok erő :)

A másik meg, hogy a minimálisnál az XP-t is felsorolják, az ajánlottnál meg már nem. Fene érti ezt. :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#15) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

ki a 8 blizzconos versenyző?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16) Phoenixy válasza MCGaiwer (#15) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Top Bracket
Day[9] Vs. Reckful
Hafu Vs. Kripparrian

Bottom Bracket
Trump Vs. Husky
Noxious Vs. Artosis

#14: Söt a Vista se ajánlott. :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#17) MCGaiwer válasza Phoenixy (#16) üzenetére


MCGaiwer
addikt

hafu meg trump... legalább a közepesen szar szintet elérőket választottak volna...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18) D1Rect válasza MCGaiwer (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Trump-pal mi bajod? Sztem az egyik legjobb játékos aki streamel.

(#19) Skyhunter válasza Phoenixy (#16) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Meglepődnék ha Kripparian nem hunter hero-val nyomulna....:))

(#20) Realradical válasza wikings2 (#9) üzenetére


Realradical
őstag

Nekem pont úgy tűnik, hogy ahhoz, hogy 100%-os paklit építs ahhoz kelleni fog a real-money. Van néhány küldetés amiből jön gold, illetve amíg be nem állsz a szintedre addig sorra verve az embereket szintén ömlik a mani. Most viszont, hogy 3*-os diamondban vagyok és kb. 70-30% a nyerési arányom látszik, hogy a 100G/30win/csomag azért igen gyér arány.

Arénában kezdő vagyok, ott a második köröm nyomom, de látszik, hogy a rendes rating alapján keres a rendszer ellenfelet, nem külön arénás alapján. Gondolom emiatt az elsőből 2 winnel estem ki, a második sem jól indult, 2 win/2 lose-nál járok. A 145G-s (ha jól emlékszem) belépő ára csak nagy vonalakban térült meg egyelőre. Gyakorlókörök után esetleg jobb lehet a helyzet, de látszik , hogy ebből sem lesz orbitális sebességű a paklikészítés.
Amit nagyon hiányolok az a lapcserélgetés játékosok között.

Magyarán ahová ki akartam lyukadni, hogy kelleni fog a master liga tetejére célzott játékhoz, a juró.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#21) Realradical válasza Gyuri27 (#12) üzenetére


Realradical
őstag

Én egy jó darabig el voltam a Battleforge-al.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#22) Gyuri27 válasza Realradical (#21) üzenetére


Gyuri27
félisten

No de az a múlt.

Phoenixy: kripp nagy kedvenc. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#23) hk0


hk0
tag

En sosem jatszottam ilyen jellegu kartyajatekokkal, de a cikk utan en is erdeklodni kezdtem, hogy milyen mas cimek vannak meg. A Ubisoft-os Duel of Champions-t valaki probalta?

(#24) D1Rect válasza hk0 (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Én játszom a DoC-cal, de az 1-2 nagyságrenddel összetettebb(és jobb is) mint a Hearthstone.
Hearthstoneból engem csak az Arena érdekel, constructed szinten szerintem nagyon egyszerű.

(#25) MCGaiwer válasza D1Rect (#18) üzenetére


MCGaiwer
addikt

képtelen vagyok 10 percnél tovább nézni, annyi balfaszságot csinál

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#26) D1Rect válasza MCGaiwer (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Az lehet, mégis 75-80% a win aránya.

(#27) MCGaiwer válasza D1Rect (#26) üzenetére


MCGaiwer
addikt

köze sincs a 80%hoz, de ez teljesen felesleges vita itt. szerintem nem népszerű, hanem jó játékosokat kellene a blizzconra hívni. Bár a hearthstone nem egy olyan összetett játék, ahol igazán számítana a "skill".

pro ligában én mindenképpen limitálnám a köridőket: mindenki kapna 10 másodpercet (az animációkat nem számolva), aztán kész. Na ott akkor kijönne, hogy ki hogy és milyen gyorsan tud kombinálni, mennyi lépéssel képes előre tervezni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28) D1Rect válasza MCGaiwer (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

"pro ligában én mindenképpen limitálnám a köridőket: mindenki kapna 10 másodpercet (az animációkat nem számolva), aztán kész. Na ott akkor kijönne, hogy ki hogy és milyen gyorsan tud kombinálni, mennyi lépéssel képes előre tervezni."

rofl

(#29) Nordic válasza Gyuri27 (#22) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szintén zenész...Kripp nem csak jól játszik, de valahogy a személyisége/humora is bejön...nagyon csipázom a tagot.

(#30) Gyuri27 válasza Nordic (#29) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K
Nem véletlenül nézik annyian. Hálistennek kungen, kongor, moldran stb nem lesz ott. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#31) Nordic válasza Gyuri27 (#30) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kongor az abszolút tajgetosz pozitív tag...nulla tudás, csak a sok birka adakozó pénzéből játszik... Kungent azért csipáztam D3-ba, jó csóka volt. Moldrant meg nem ismerem, mint streamert.

(#32) Gyuri27 válasza Nordic (#31) üzenetére


Gyuri27
félisten

D3-ban nem tré. Igaz csak barbárral.
Kongor egy fokkal jobb. A hs is nézhető volt. Viszont idegesítő a röhögése. :DDD
Persze krippnek a nyomába se ér egyik se.
Moldran is d3 arc mostanában. Neki okoska feje van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#33) MCGaiwer válasza Nordic (#29) üzenetére


MCGaiwer
addikt

krippnek tényleg van ott helye, de pl trump helyett inkább hívták volna Ek0p-ot. eddig 3x játszott trumpal, minden alkalommal elpicsázta mint a szar. azóta trump nem is áll ki ellene... ilyen embert minek hívnak blizzconra? csak mert van 6000 birka nézője?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#34) Nordic válasza Gyuri27 (#32) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kongortól konkrétan hányingerem van...kis b****i, aki a arra veri, hogy a sok vér istván tolja neki a lóvét...kb d3-ban is azért volt űber barbija...

(#35) D1Rect válasza Nordic (#31) üzenetére


D1Rect
félisten

Konkrétan rosszul vagyok a csávótól.

(#33) MCGaiwer: Lál, Kripp azóta játszik nézhetően amióta Trump korrepetálta. :DDD
Ha nem tűnt volna fel US only a meghívás. Ek0p nem rossz mint játékos, de mint streamer nem egy nagy szám.

(#36) Gyuri27 válasza D1Rect (#35) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát kripp streamjén is be lehet aludni. A csávó full lajhárba tolja.
Persze nem annyira mint vodkás Kimi. :DDD
Mondjuk én nem is ezért szeretem. Szimpatikus, nincs elesve magától. A legfontosabb pedig az, hogy okos. Ez dió3-nál is látszott.

Amd - Radeon - Ryzen

(#37) D1Rect válasza Gyuri27 (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

Kripp eladja magát, szinte mindegy mivel játszik. Szerethető figura, jópofa stílussal lyukas ruhában. :D

(#38) MCGaiwer válasza D1Rect (#35) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mint említettem, a HS nem egy olyan bonyolult játék, amit egy átlagos intelligenciával rendelkező egyén ne tudna mondjuk 1 hét alatt kitanulni.

mint említettem, ha sokkal rövidebb idő állna rendelkezésre a gondolkodásra, csak akkor látszana hogy ki a valódi profi.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39) D1Rect válasza MCGaiwer (#38) üzenetére


D1Rect
félisten

"mint említettem, ha sokkal rövidebb idő állna rendelkezésre a gondolkodásra, csak akkor látszana hogy ki a valódi profi."
Ez egy hatalmas hülyeség.

Nem tudom játszottál-e valaha tcg-ccg játékot, de szerintem nem, különben nem mondanál ilyen butaságokat.
10mp-es limit? Tényleg?
Ha csak 1 olyan lapot/képességet használsz ami húzat veled egy kártyát már egész 5mp-ed marad húzott laponként (kör eleje+amit mint képesség használsz). Ha kettőt, akkor 3mp.

(#40) MCGaiwer válasza D1Rect (#39) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nozdormu 15 másodpercet ad, az bőven elég mindenre. ha meg már pro liga, akkor legyen annyira pro a játékos, hogy előre tervez. tudnia kell milyen lapok vannak a pakliban, mi eset már ki, mi jöhet még, mennyi lap van vissza, abból mennyi az esélye az adott lap húzásának, így ha éppen húzós lapot játszik akkor is már előre tudna kell hogy milyen lapot vár és az alapján gyorsan tud cselekedni. ezért pro liga a pro liga, nem azért mert képes egy 2-4 lapig terjedő kombinációt kitalálni fél perc alatt...

szerk: ha meg kivesszük a hülye animációkat, akkor 10 másodperc bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41) D1Rect válasza MCGaiwer (#40) üzenetére


D1Rect
félisten

Se controllt, se OTK-t, se combot nem lehet játszani 10mp-es körökkel.

(#42) MCGaiwer válasza D1Rect (#41) üzenetére


MCGaiwer
addikt

aztán miért ne lehetne?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#43) D1Rect válasza MCGaiwer (#42) üzenetére


D1Rect
félisten

Neked tényleg fogalmad sincs miről beszélsz, ha ezt egyáltalán megkérdezed.
Röviden: mert ezekre nem elég ennyi idő.

Hosszabban: egy graveyard megnézésre elmegy ennyi idő, egy dobatásra, egy egyszerű számolásra.

(#44) Nordic válasza D1Rect (#37) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

lyukas, kopott póló rulez :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) MCGaiwer válasza D1Rect (#43) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egy 30 lapos játékról beszélünk, ahol minden dobás automatikus, ez egy számítógépes játék, nem egy tcg...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#46) D1Rect válasza MCGaiwer (#45) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez konkrétan egy digitális ccg.
Az előzőeken felül még ott vannak a secretek, és a random effect lapok amik szintén jelentősen előre beláthatatlan módon befolyásolják a játékmenetet.

Ez a hülyeség nem a "proságot" mutatná meg, hanem az egész metát eltekerné a weenie meg rush deckek felé.

Itt be is fejeztem az erről való társalgást, mert egy olyan elmélet ami soha nem fog megvalósulni.

(#47) kovsol


kovsol
titán

Most értem haza és egy beta kulcs fogadott a email fiókomon a blizzardtól :)

May the Force be with you!

(#48) otoaak válasza MCGaiwer (#45) üzenetére


otoaak
tag

Szerintem is sok a 1,5-2 perc de a 10mp meg játszhatatlan lenne. A heartstone "pro"-sitásához meg nem 10mp körök kellenének hanem több lap nagyobb paklik és összetettebb koncepciók mert per pillanat az egy szál murloc szálat leszámitva nincs egységes koncepcio vagy egész paklin átivelő stratégiai lehetőség. Vannak jó és erős lapok de komolyabb játékokkal összehasonlitva inkább csak pakli kezdeményeket lehetőságeket lehet csinálni és nem konkrét paklikat. Annak ellenére, hogy azt igérték a profik is elégedettek lesznek majd ez nagyon soványra sikeredett. Abszolut casual játék szerintem a HS annak viszont nem rossz.

SG Note Pro P900

(#49) ripla válasza Skyhunter (#13) üzenetére


ripla
őstag

a ryse of mythos engem inkább egy might and magicre emlékeztet, a hearthstone meg egy kártyás játékra.

amúgy iphone-ra tudok kettőt (androidra nem tudom elérhetőek-e, nem foglalkozom azzal a platformmal. :P), egyik az ascension, aminek az alapjátéka ingyenes, tovább 2 (3? már nem emlékszem) kiegészítője real money fizetős, a másik meg az order & chaos duels. mindkettőnek elég jó kis hangulata van, az előbbi engem valamiért a warhammert juttatta az eszembe, az utóbbi meg csak szimplán roppant igényesen néz ki, bár folyamatos net kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#50) Realradical


Realradical
őstag

Na sikerült összehozni a max aréna kulcsot :)
255g +1pack. Semmi dust.

Things that try to look like things often do look more like things than things

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.