Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CSB29


CSB29
aktív tag

RGB az kell ám ide. Amikor este játszol a barátnőd majd megjegyzi, hogy milyen cuki új villogós fülhallgatód van, mindjárt rád fog ugrani. Játékaidban is legalább +10-20 fps legalább sztem.

(#2) Lacccca87 válasza CSB29 (#1) üzenetére


Lacccca87
őstag

Kicsit unalmas már minden "gamer" eszköznél ezekt leírva látni. Ez van el kell fogadni.
Én is utálom ha világítanak a cuccok mint a karácsonyfa de te max annyit tehetsz hogy olyan terméket veszel ami nem esik ezekbe a paraméterekbe. A LED az manapság filléres téma ezért tolják bele egyébként, meg azért mert futurisztikus külsőt ad neki hogy van benne fénycsík (ne kérdezd miért, kérdezd a scifi tervezőket akik csomó játékban használtak fénycsíkokat a ruhákban karakterekben), amiket egyébként ki is kapcsolhatsz szóval nem kötelező villogtatni meg bekapcsolva hagyni.
Nekem is ott van az SS 300 CSGO egér amin világítana a CSGO jel, de kikapcsoltam és van egy tök jól használható, jó minőségű egerem.
Az mondjuk tényleg gond ha minőség helyett csak ledek vannak.

(#3) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Szerintem normális BIOS létrehozásával próbálkozzanak inkább 😈

[ Szerkesztve ]

(#4) twollah1976


twollah1976
őstag

Arra nem gondolnak a gyartok, hogy ez a sok villogas, vilagitas epilepszia veszelyes is lehet?

Nem mondom, hogy mar alig varom, de kivancsi vagyok, hogy mikor fog jonni az elso hir, hogy valaki epilepszia rohamot kapott egy ilyen vilagitos, villogos geeeemer cucctol a hasznalata kozben..

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) #06658560 válasza twollah1976 (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Arra nem gondolnak a gyartok, hogy ez a sok villogas, vilagitas epilepszia veszelyes is lehet?"

Kötelező villogtatni?

(#6) Lacok válasza CSB29 (#1) üzenetére


Lacok
őstag

Szerencsére a nevesebb fejhallgató gyártóknak is vannak hasonló termékei, amik led orgiától mentesek, így van választási lehetősé.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) twollah1976 válasza #06658560 (#5) üzenetére


twollah1976
őstag

Semmi sem kötelező.

Átmegy a span a spanjához, hogy gémerkedjenek, a span megmutatja az új gémer fülesét, rányomja a spannak az extra villogós effektet, a span meg rohamot kap.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) sfefe


sfefe
őstag

Most melyik a jobb ez vagy az asus mágnes?🙂

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#9) <Lacy85> válasza twollah1976 (#7) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A span általában tudja a spanjáról, ha hajlamos ilyesmire, és nem villogtatja neki.
Ez azért már tényleg egy kicsit erőltetett megmagyarázás.

(#10) twollah1976 válasza <Lacy85> (#9) üzenetére


twollah1976
őstag

És ha a span nem tudja, hogy a spanja epilepsziás és a span se sejti, hogy epilepszia gyanús?

Nem belemagyarázás hanem tény.

Nem véletlenül kerül bele a játékok nagy többségébe az epilepszia figyelmeztetés.

Öcsém is epilepsziás és mondta, hogy bizonyos játékonál nem érezte jól magát ha hosszabb ideig játszott azokkal.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) eszgabor


eszgabor
aktív tag

A wiki szerint a berillium nem mágneses, pont azért alkalmazzák erősen mágneses terekben, mert nem hat rá. Vagy én értettem félre valamit?https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Berillium

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#12) #06658560 válasza twollah1976 (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Aki epilepsziás, legfeljebb nem vesz ilyet.
Egyébként jobb, ha így derül ki a probléma, nem vezetés közben.

(#13) twollah1976 válasza #06658560 (#12) üzenetére


twollah1976
őstag

Értem én, hogy ha epilepsziás vagy akkor nem veszel ilyet, kerülöd az olyan élethelyzeteket amik a rohamot okozhatják.

És mi van akkor ha nem tudsz róla, nem tud róla a vásárló?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) kovászos


kovászos
tag

A "berillium mágnes" egy nagy kamu ! , mivel nem mágneses ahogy írták is fentebb.

(#15) #06658560 válasza twollah1976 (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amikor kiderül, kikapcsolja a villogást. Hatalmas feladat, gondolom. Illetve legalább megtudja, hogy van ilyen baja, hajlama, nem fog vele senkit megölni.

(#16) tecsu válasza twollah1976 (#4) üzenetére


tecsu
addikt

Manapság már minden szórakoztatóelektronikai termék apróbetűs részében le van írva: Epilepsziára hajlamosak óvatosan használják.
Ennyi.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#17) tecsu válasza twollah1976 (#10) üzenetére


tecsu
addikt

"És ha a span nem tudja, hogy a spanja epilepsziás és a span se sejti, hogy epilepszia gyanús?"

Hát, akkor ideje megtudniuk. Hogy valakiben benne van a hajlam, az nem a villogó eszköz (gyártójának) hibája.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.