Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) datatomm


datatomm
tag

Ok! De akkor kell egy átalakító.

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#2) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Brazos, HDMI és normális felbontás nélkül kiadni 1 amúgy is haldokló használati tárgyat, hát igen csak merész... :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#3) staccato


staccato
tag

Óriási és nevetséges hiba volt a HDMI kihagyása

üdv

(#4) #93794560


#93794560
törölt tag

A Netbookok így is hanyatlanak, de egy ilyen húzással még inkább le lehet nyomni ezt a terméket. Bár lehet, hogy úgy gondolkodtak, hogy egy ilyen kategóriájú géppel az ember ne nézzen HD-t.

(#5) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az a hangszóró! :Y :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) korion


korion
senior tag

Toshiba olcsó?
biztos olcsó lesz! :N :N
csak kérdés mihez képest!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#7) Apika


Apika
Közösségépítő

Muszáj lesz "nagyon pénztárcabarát árcédulával" ellátni, ha profitot szeretnének vele elérni...

(#8) fene_vad


fene_vad
senior tag

harman kardon meg ethernet helyett inkabb lett volna hdmi.

(#9) planbmokus válasza fene_vad (#8) üzenetére


planbmokus
senior tag

Párocskámnak nézegetjük egy ideje a netbookokat, ez lehet befutójelölt...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#10) musculus válasza staccato (#3) üzenetére


musculus
tag

Lehet, hogy furcsán hangzik, de én még életemben soha nem dugtam be semmit egyik gépem HDMI-portjába sem. Biztos vannak még olyanok, akik még évekig nem vesznek új monitort és új TV-t csak a HDMI-hez köthető szolgáltatások miatt.

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#11) kiskaktusz válasza musculus (#10) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ebben maximálisan igazad van, de 2012-ben nem lehet lehagyni, mert már 1 középkategóriás okostelefonban is lesz hamarosan HDMI..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#12) pusszycat válasza kiskaktusz (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosítsunk micro hdmi ... :P

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) szp1 válasza planbmokus (#9) üzenetére


szp1
addikt

Manapság netbookot csak brazos-sal érdemes venni. C-50, vagy a felett. Ezeket az Atomos vackokat el kell felejteni.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#14) banhammer


banhammer
veterán

"A Toshiba Dynabook N301 Harman/Kardon hangszórókat kapott, ami a minőségi hangzásvilágért felel."

Ránéztem a képre, hogy megnézzem a (sic!) minőségi hangzásvilágért felelő hangszórókat és majd leestem a székről a röhögéstől.
Még most is alig látok a könnyeimtől miközben ezeket a sorokat írom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) Ringman


Ringman
nagyúr

időutazás :W

(#16) LordX válasza kiskaktusz (#11) üzenetére


LordX
veterán

Attól függetlenül, hogy lassan már a ceruzaaksin is HDMI van, az emberek 85+%-ának semmi szüksége nincs rá.

(#17) [edy]


[edy]
tag

Sose értettem , hogy ki az aki pénzt ad ki egy ilyen "netbook" nevezetű csodáért. Amit ezek tudnak , ahhoz egy erős 40-45 maximum 50 ezer forintos árcédula dukálni. Egy normálisabb okos telefonba komolyabb hardver van mint ezekbe. Nemértem :F

Edy

(#18) kiskaktusz válasza LordX (#16) üzenetére


kiskaktusz
addikt

2 magos processzorra sem 1 telefonban, mégis mindenki azzal jön. Nem mondom, hogy én sokat használom, de gáz kihagyni.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#19) planbmokus válasza szp1 (#13) üzenetére


planbmokus
senior tag

Igazából azokat nézegettük neki, de ez a Toshiba nagyon tetszik neki, meg a Hangrendszer miatt is jobb lenne neki. Bár ha jól emlékszem ebből van az a mérgzöld darab ami C50-es?

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#20) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Bűn hangrendszernek nevezni azt, ami ebben lapul.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#21) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Erröl a Vissza a jövőbe cimű film jut eszembe.
Kiadnak ilyet,de minek????
Nekem is van szinte teljesen azonos hardverkörnyetű nettopom, de a mulkkor megkeresetem a blokkját amin lassan kifakult már a olyan régen vettem.
Kell ez persze ,de minek?

(#22) MZperX75 válasza banhammer (#14) üzenetére


MZperX75
addikt

Akkor azt képzeld el,hogy a sört beleöntöd,..s na akkor milyen hangot ad! :DDD

(#23) LordX válasza kiskaktusz (#18) üzenetére


LordX
veterán

Attól függetlenül, hogy lassan már a ceruzaaksiban is két magos processzor van, az emberek 85+%-ának semmi szüksége nincs rá. :D

(#24) planbmokus válasza LordX (#23) üzenetére


planbmokus
senior tag

Nincs, de nem árt ha van..
Meg ezek a mai kétmagosok ötöd annyit eszenek mint egy pár éves modell...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#25) LordX válasza planbmokus (#24) üzenetére


LordX
veterán

Ártani nem árt. Viszont ne dobáljunk köveket a gyártóra, ha kihagyja, az adott termék a 85%-nak készült, és nem a 15%-nak. Lesz olyan is, amin van.

(#26) planbmokus válasza LordX (#25) üzenetére


planbmokus
senior tag

Nálam nem is élvezett volna prioritást a HDMI, ha arra gondoltál...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#27) bmc3 válasza staccato (#3) üzenetére


bmc3
csendes tag

Szerintem meg nem volt hiba.
Miért is van ez a HDMI?
Azért, hogy benne legyen a customer protection. Vagyis bele van téve a HDMI-be egy olyan dolog ami a felhasználót korlátozza, hogy audio eszközzel ne tudjon digitális video tartalmat másolni.
Na most én alapból nem kérek olyat, hogy az engedélyem nélkül engem egy gyártó korlátozzon!
Ha én másolni akarok valami hadd másoljak!
Hadd ne legyek már megvédve mások által önmagamtól!
Miért?
Mert én tiltakozom minden ellen amivel börtönt akarnak csinálni az életemből!
Mert én nem börtönben akarok élni.

Én szeretem a szabadságot és nem kell engem semmivel se védeni!!!

Hadd másoljak én kedvem szerint audioval védett digitális tartalmat HDMI nélkül!

Na és nagyon tele van a tököm az elektrtonikai iparba is benyomuló zsidókkal akik meg akarják nekem mondani, hogy mitől lesz az jó nekem ha börtönszerűen korlátozva van az életem a szándékosan zsidóelkúrt elektronikai eszközök miatt.

Hadd éljek én veszélyben és nem kell nekem semmiféle customer protection!!!
Hadd lehessek már én szabad ember és hadd kedveljem már a hackereket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.