Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) bul07 válasza Reaper04 (#33) üzenetére


bul07
nagyúr

Azóta sokat nézegetem és találtam eladót aki fix 30$ áron már eladja , a licitálós ajánlata meg olyan 22-24$ között szokott elmenni (garanciája hát lehet érdekes helyzet lehet belőle ha hibás a termék)
Viszont ami jobban visszatart hogy nekem kellene vennem egy memóriakártyát is, ami 16GB nézve 7000Ft körül van így együtt már 10e Ft felet járnék (és már nem is autózok annyit mint régen)
Ha találok jó áron memóriakártyát akkor lehet rendelek egyet (mondjuk az se ártana ha normalizálódna a valuta árfolyam is )

Amúgy találtam a youtube-n egy alapos tesztet ezt a készüléket tesztelik egy másik típushoz képest
Part 1 , Part 2

Amúgy néztem az Olasz-os filmet direkt használtad a "akadós" felbontást

Meg azt szeretném megkérdezni hogy van rá mód hogy a felvet anyagból 2-5-15 perces darabol egyeseket ne írja felül , azok megmaradjanak(mondjuk átnevezés útján vagy védetté tenni)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.