Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Warpig


Warpig
aktív tag

Lehet érdemes lett volna venni egy új betétet :) Azért szép munka!

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#2) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pont ezt akartam elkerülni :D Majd ha kész a lakás, akkor úgyis cserélek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) Energie X


Energie X
őstag

Titan K5-ös kulcshoz van másolókártya, csak azzal tudnak másolni ilyet.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#4) hcl válasza Energie X (#3) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi :)

Kedvenc kulcsmásolóm azt mondta, meg tudja oldani, majd átviszem hozzá :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) zoli03 válasza Energie X (#3) üzenetére


zoli03
őstag

Szerintem az akkor hasznos, ha nincs kulcsod hozzá. Másolni kártya nélkül is tudnak, ha van pótkulcsod.

(#6) hcl válasza zoli03 (#5) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Betörők előnyben :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) Energie X válasza zoli03 (#5) üzenetére


Energie X
őstag

Téves. A kártyán van egy kód. Ennek hiányában nem tudják másolni. Ezért biztonsági kulcs.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#8) nullpoint válasza hcl (#4) üzenetére


nullpoint
senior tag

Valóban, ilyenre egy kulcsmásoló csak mosolyog.

20 éve is volt olyan zár aminél az volt hogy úú ezt csak kártyával meg ígymegúgy.
Ahha.
Kulcsmásoló mosolygott és megcsinálta. mondjuk nem bonyolult, mert másolómaró az egész. Ha alapkulcs létezik hozzá akkor tökmindegy a kártya.

Röviden: ilyen kártyás dologhoz sose kellet a kártya. :)

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#9) dabadab válasza Energie X (#7) üzenetére


dabadab
titán

Te tévedsz.

A K5 nem másolásvédett, a gyártó sem állít ilyet, annál a kódkártya tényleg csak a kulcs utánrendeléshez kell.

A K1BB az pl. másolásvédett, de ez csak annyit jelent, hogy random kulcsmásolóknak nem adnak üres kulcsokat, csak szerződött partnereknek, akiktől elvárják, hogy másolásnál elkérjék a kártyát is - szóval ez is inkább az alkalmi másolás ellen használ, profi bűnbanda meg tudja kerülni.

DRM is theft

(#10) hcl válasza nullpoint (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ennyi. Aminél csak a mechanikai kialakítás a kérdés, az simán másolható.

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) RandomName válasza dabadab (#9) üzenetére


RandomName
aktív tag

+1

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#12) zoli03 válasza Energie X (#7) üzenetére


zoli03
őstag

Ahogy a többiek írták, ha van kulcs, amiről tudnak másolni, akkor nem kell kártya. Nálunk van egy kulcsmásoló, a fél országból idejönnek az autókereskedők kulcsot másolni, kb bármilyen kulcsot felprogramoz. Hallottam, hogy elveszett kulcsú autót is kinyitott és csinált hozzá új kulcsot.
Na szerinted neki kell kódkártya a másoláshoz? Én egyszer voltam nála kulcsot másoltatni, a másolt sokkal finomabban mozgott a zárban, mint a gyári Abus kulcs.

(#13) RandomName válasza zoli03 (#12) üzenetére


RandomName
aktív tag

Igen, érdemes is ilyenhez járni.
Útkövetőt rak a másológépre, és minden kulcsról tud utána bármennyi példányt előállítani a kínai alapanyagra.... 2-3 év múlva eladja, te meg bent ülsz a moziban.....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#14) hcl válasza RandomName (#13) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na most akinek ilyen vállalkozása van tizenéve, az nem hiszem, hogy ilyesmivel aláássa.

Mutogatni való hater díszpinty

(#15) RandomName válasza hcl (#14) üzenetére


RandomName
aktív tag

"Na most akinek ilyen vállalkozása van tizenéve," hogy illegál másol kulcsot "az nem hiszem, hogy ilyesmivel aláássa" az alvilági tekintélyét?

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#16) hcl válasza RandomName (#15) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha direkt tolvajoknak másol, az más kérdés, de akkor már a yard is kopogtatott volna.
Ha pedig normál kulcsos, akkor nem fog autótolvajoknak dolgozni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) zoli03 válasza RandomName (#13) üzenetére


zoli03
őstag

Nem tolvajoknak másol, autókereskedőknek meg magánembereknek. Ha mondjuk behoznak egy kocsit, amihez egy kulcs van, akkor ha csinál hozzá új kulcsot, legalább a régivel nem tudják már kinyitni.
Semmi értelme eladnia, pénze annyi van, hogy elkölteni sem tudja, ez inkább hobbi és kihívás az ilyen embereknek.

(#18) hcl válasza zoli03 (#17) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor meg nem igazán értem, miről beszélsz.

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.