Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) lesaux

lesaux
(PH! kedvence)

Miért nem írt még senki? :)
Szép munka volt, gratulálok!

utazómajom - http://facebook.com/utazomajom/

(#2) hcl válasza lesaux (#1) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Köszi :)
Csak tök felesleges volt, ha észreveszem a csatlakozóban a hibát, és van akkum, könnyebb lett volna :D

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#3) yolan

yolan
(őstag)

Szép "szerviz". Nézegettem anno ezeket a gépeket (s30,s32), nem győztek meg akkor sem (csak az árukkal) de ezek szerint jól döntöttem, hogy nem ugrottam bele a vételbe. Használd egészséggel. Azért az érdekelne, hogy a vízállóság mennyire maradt meg.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#4) hcl válasza yolan (#3) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Mármint miről nem győztek meg? Kompaktok, túl jót kompakttól nem nagyon lehet várni. Nem is várok. Hogy jó vétel-e, azt nem tudom... Nekem jó, mert nem sokba' fájt.
Vízállóság majd kiderül :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#5) Exian válasza hcl (#4) üzenetére

Exian
(őstag)

Magyarul a sorrend volt a rossz:

"Heveny fejvakarás, gép forgatása, nézegetése..."

Ezzel kellett volna kezdeni, nem a gép szétbombázásával :DDD Lehet, hogy szét sem kellett volna szedni, ha rögtön kiszúrod.

Én legutóbb egy 10 méteres VGA kábelt "javítottam" hasonlóan: kidobták gyakorlatilag a kuka mellé, mert hogy nem jó... persze, annak is a csatlakozójában 1-2 pin szana-széjjel volt hajlítva, gépbe dugva nem adott képet. Kiegyenesítettem és láss csodát, tökéletesen működik :)

(#6) hcl válasza Exian (#5) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Igen, valahogy így.
De írtam is, hogy nem kellett volna szétszedni :D Sajnos az eladó a "mi történt vele" kérdésre csak annyit mondott, hogy egyszer csak nem indult. Lehet, hogy ő sem tudta, hogy a büdös kölke szórakozott a HDMI csatival :D

Ilyen szemétbe dobott cucc javítás nekem is volt már, nem egy :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.