Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [hcl:] Ne dobd ki

Hozzászólások

(#6) Fred23 válasza hcl (#5) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez a meg -e lehet vele jelenni kérdés sosem mozgatott, viszont mobiloknál a működés sebessége azért rengeteget számít, tehát nagyon mást kap az ember 40-ért, mint 100-ért. Meg persze számítanak az extrák is, mint minőségibb kijelző, több RAM, jobb fotós képességek, stb. Még aki szeret is mobilokat szerelgetni, saját használatra szerintem inkább vesz valami újabbat és drágábbat, ha megteheti. Nem túl rég egy LG Joy-t szereltem, de ha mindennapi használatra kéne fognom, falra másznék tőle. Persze a használhatóság elég szubjektív, barátnőm például nálam is türelmetlenebb, vagyis nálam is jobban igényli a gyors működésű készülékeket. Én egy S5-tel még el tudnék lenni talán, Ő viszont biztosan nem. Érdemes Media Marktban próbálgatni a készülékeket időnként, hogy az ember lássa, mit jelent az aktuális csúcs SoC a saját telójában lévőhöz képest! Meg tud nőni az ember igényszintje gyorsan, ami persze megfelelő anyagi fedezet hiányában fájdalmas is lehet.

Nekem áprilisra lesz csak pénzem LG G7-re, vagy Sony XZ2 Compact-ra, de kivárom, és nem veszek előbb valami olcsóbbat. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [hcl:] Ne dobd ki
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.