Hirdetés

2022. augusztus 16., kedd

Gyorskeresés

(#1) Luck Dragon

Ez szuper lett ! :)
Ilyenkor mindig nosztalgia fog el , mikor a Philipsnél dolgoztam .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) hcl válasza Luck Dragon (#1) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi :D Pedig kb. 0 tudomány:D
A Philips sajnos nem ilyen jól dokumentált, de mondjuk azon legalább van soros...

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#3) Luck Dragon

Ugye a Philips SSB-je mindig más , persze hogy nehéz a dokumentációja . Bár nem lehetetlen . Van, Toshiba , TPvision, LG ,Samsung, szóval van pár.....
De maga a szervizelési dokumentációk nem Philips égisze alatt található már vagy 2010 óta , hanem TPVisiontól kell elkérni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) hcl válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, csak nem forognak annyira közkézen, jobban odafigyelnek rá. Én is dolgoztam Philipset gyártó helyen :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#5) Luck Dragon válasza hcl (#4) üzenetére

Juj egy újabb közös pont már megint . Kezdek gyanakodni , hogy saját magammal beszélek :DDD :DD

(#6) hcl válasza Luck Dragon (#5) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

:D De te nem somogyi vagy, mint Turbina meg én :D

(#7) Luck Dragon válasza hcl (#6) üzenetére

Ez tény . 🤷🏼‍♀️

(#8) nullpoint

nullpoint
senior tag

Micsoda szóvicc kérem!

:C

(#9) hcl válasza nullpoint (#8) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Muhahahahaha ;] :P

(#10) Luck Dragon

Ezt úgy szeretem , most adta meg magát a monitorom , egyből ez a cikk jutott róla eszembe . :D

(#11) #90088192 válasza Luck Dragon (#10) üzenetére

törölt tag

Gondolom megjavítod. :DDD

(#12) Luck Dragon válasza #90088192 (#11) üzenetére

Nem-nem , garanciális . Háztól-házig szól a dolog , már beszéltem velük , cserélni fogják, nem javítani ami nekem még jobb.
Csak hát a kiesett idő ..... na mindegy , legalább van időm katalogizálni amit úgy “szeretek” :N

[ Szerkesztve ]

(#13) hcl válasza Luck Dragon (#12) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Az a jobb eset, ha a gari működik.

(#14) Luck Dragon válasza hcl (#13) üzenetére

Már csak az a kérdés , hogy meg is történik mindez a gyakorlatban avagy sem.

(#15) hcl válasza Luck Dragon (#14) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja... itthoni viszonyok...

(#16) Luck Dragon válasza hcl (#15) üzenetére

Most hívtam őket , azt mondta a srác , hogy két napot csúszik mert a lengyeleknél van egy darab még raktáron és azt küldik .
Jaj mire ideér vagy hatszor összetörik :DDD :((( :O

(#17) hcl válasza Luck Dragon (#16) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Simán küldenek egy ugyanolyan hibásat? :D

(#18) Luck Dragon válasza hcl (#17) üzenetére

Ne tessék gonoszkodni itt velem , csak nem . :DDD

(#19) hcl válasza Luck Dragon (#18) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Realizmus :O
:D

(#20) Luck Dragon válasza hcl (#19) üzenetére

Ebben mi a jó ? :DDD

(#21) hcl válasza Luck Dragon (#20) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Csak a "realism" -ról jutott eszembe :D

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.