Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) hcl válasza Polllen (#35) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

@Polllen : Szerintem több helyen is sántít az, hogy szleng legyen. Ugyanakkor nem minden szleng, és nem minden nyelvi változás hasznos.Karakterkorlát mentes helyeken ennek a h-zásnak nincs létjogosultsága szerintem, és nagyon zavaró. Elkezdek egyes szavakat a kezdőbetűjükkel rövidíteni, meglátjuk, mennyi marad belőle érthető...

@Agyturbina : Azért ilyen esetekben meg kell nézni, ki állít, kik tagadnak. Alapvetően minél több ember van lefizetve, annál nagyobb az esélye, hogy lesz, aki kitálal. Amúgy a konkrét esetben való igaz, hogy a Golf-áramlat áramlási útvonalat változik, és a sebessége is (természetes folyamat, a klímaváltozás csak lök egyet rajta), viszont az eltűnését olyan mértékben észrevennénk, hogy azt nem lehetne letagadni :DDD (Ilyenkor azért a saját ismereteknek is tud szerepe lenni.)

@Gdi : Pontosan :DD :O

@total90 : Ez a ritkább eset :D

@Kalandor : Nekem inkább az szokott érdekes lenni, hogy feladok neki egy cuccot, képes lesz átutalni az árát? Sokszor én is inkább nem kötök üzletet ilyenekkel, mert annyit nem ér.
Az is jó szűrő, ha egyből telefonon kérdez, ha hallatszik, hogy idióta, akkor mondom neki, hogy e-mailt/üzenetet írjon - általában ezekkel nem kell többet foglalkozni ;]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.