Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) #90088192 válasza Rimuru (#36) üzenetére


#90088192
törölt tag

Sajnos vegigolvasni is szomoru volt, a bejegyzes mega illetve a hozzaszolasok is, sajnos "tukrozik" amit tapasztaltam.
Engem mindig is lazba hozott mar az axiomak problemaja is, mert ugye az is csak egy megallapodas, de miert pont az? Miert ez a normalis?

Egy nagyon egyszeru peldam van erre ami erdekes is:

Nem is olyan reg, egy tudos azt allitotta, a GOLF-aramlat gyakorlatilag megszunt.
Egybol jott a cafolat kb 100 hivatalos helyrol, hogy ez mekkora hulyeseg.

Az en gondolataim: A 100 tudos kozul mennyi dolgozik igy vagy ugy a kormanyoknak, illetve a koolajlobbinak?
Erdekuk nekik fenntartani a nyugalmat? Lehet, hogy az az 1 tudos mondta az igazat, es O tenyleg fuggetlen?

Ezeket a gondolatokat felreraktam, NEM kutattam, hiszen pontosan az a baj, hogy MINDEN manipulalhato, de turelmesen varok, a jelekre, mint peladaul az egyre szelsosegesebb idojaras erdekes modon ott jelenkezik, ahol a GOLF aramlatnak pont egyfajta csillapito szerepe kellenne, hogy legyen. Lelassult, 100%, de hogy megallt-e azt nem tudom, hiszen sosem lattam az idojarast a GOLF-aramlat nelkul, de valami tortent.

Elnezest az irasmodomert, tobb szempontbol beteg vagyok, elme az biztos, igenytelen, hat legyunk oszintek lehet, igaz nekem is angol kiosztasu a laposom, es mivel tobb dologra hasznalom, kepes nagyon megzavarni pl az y-z problema, es az irasjelekrol most nem beszeltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.