Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) dbius válasza st6969 (#36) üzenetére


dbius
veterán

Nem tudom másoknak mi a tapasztalata, de pár hónapja olvastam egy cikkben, hogy a sütőport remekül lehet használni száradás után büdös ruhák kezelésére, felfrissítésére.

Kipróbáltam, működik, mosás előtt a dobba öntök egy csomag sütőport, és valóban nincs a ruhának "szaga" utána. Azóta pár csomag sütőpor ott van a mosópor/gél mellett a polcon :)

Szerk: A cikkírónak: Köszönöm, számomra nagyon hasznos volt a cikk. Be is ruháztam egy poli foszfát adagolóra, de rendesen megszenvedtem vele, mire normálisan be tudtam rakni.

Ugyanis, ez valahogy úgy van megcsinálva, hogy nem zár légmentesen, hanem kívülről "szív" levegőt, amikor a gép engedi be a vizet és folyamatosan csöpögött belőle a víz.

Aztán észrevettem, hogy a feltöltő csap, amire csatlakoztattam, nem függőleges állásban tartja ezt a tartályt. Megszenvedtem vele, de most úgy tűnik, hogy függőlegesen áll az adagoló és talán - kop - kop - megszűnt a vízszivárgás is belőle.

Nem tudom hány fajta van ezekből az adagolókból - ránézésre én olyat kaptam, amilyen a cikkben van linkelve - de vagy 3 órámba telt, mire remélhetőleg cseppmentesen működik a cucc. Azért a dobozára ráírhatták volna, vagy akár a neten megemlíthették volna, hogy csak akkor működik rendesen, szivárgásmentesen, ha tök vízszintesen áll az adagoló, máskülönben kifolyik belőle a víz, akármit csinál az egységsugarú user...

Erre tehát nem árt figyelni azoknak akik utánam, hozzám hasonlóan akarnak egy ilyen cuccra beruházni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.