Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strike-force


strike-force
őstag

elmerobbant egy építmény, de nálam 5/5-öt érdemel! :R

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#2) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Elismerésem. :C :Y :R :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#3) FatalEror


FatalEror
addikt

Szép lett nagyon a Radiátor háza.
Venti nélkül próbáltad?

HardCore is my LifeStyle

(#4) Krisztian101


Krisztian101
tag

Nagyon tetszik igazi házi barkács! 10pont!

(#5) M.W.H


M.W.H
aktív tag

az enyém powertape kismotor vizhutes és akvariumszuro atalakitva pumpava epoxival:D szal ocsmány:D
de ezt a radiatort hogy gorbitettetek igy meg?

Mad W. Highflyer

(#6) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ez is a vízbű' nyeri ki az oxigént? :U :DDD

***

amúgy gratula, nagyon tetszik. szép darab. :C

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7) Bari


Bari
Modder

Igazi házibarkács ,
Gratulálok :C , nagyon jól sikerült, használd egészséggel.
Kíváncsian várom a többi írásod.

Üdv: Bari

(#8) orion1025


orion1025
őstag

Köszönöm mindenkinek :R

FatalEror:

Venti nélkül maximum 2 fok különbség volt.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#9) zoleek


zoleek
tag

Szia.
Szép munka, grat hozzá! :R
Én is most építgetek egy vízhűtést, valószínűleg az első publikáltat. :D A fényképek készülnek folyamatosan legalábbis. :K

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#10) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha egy hardveraprós hirdetés lenne akkor tuti nyomnék egy UPPP-ot! :DDD

(#11) FatalEror válasza orion1025 (#8) üzenetére


FatalEror
addikt

Akkor tényleg igaz,miszerint ezek a bordák annyira sűrűen lamellázottak,hogy teljesen fölösleges ventit rakni rá!

HardCore is my LifeStyle

(#12) orion1025 válasza FatalEror (#11) üzenetére


orion1025
őstag

Igen, teljesen felesleges, de volt itthon elfekvőben és ide lett teremtve.Na meg kék ledes ami a fordulatszám szabályzó arányával együtt halványul és világosodik, na meg jól megvilágítja az UV csövet ami kívülről is látszik :)

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#13) king.mp


king.mp
aktív tag

Gratula, ötletes és szép :)

(#14) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szép munka!
A z Xbox házban remélem jól láttam a ventit, nem árt oda is egy halk-hangtalan darab, mert anélkül a sünik sem sokat érnek :)
Sándornak külön respect :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#15) orion1025 válasza hcl (#14) üzenetére


orion1025
őstag

Van benne, és nem is a gyári, hanem 2db ultra halk Y.S. Tech ;) Az oldalán szintén Y.S Tech van, de kapott egy Club 3D-s matricát, bár az csak dísz szerepet tölt be és 4V-ról megy.Igazándiból hangtalan lett az egész mióta repült a gyári dupla venti a gépből.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#16) Beci9595


Beci9595
tag

Ember ez nagyon brutál! Gratula :C

(#17) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

pont ilyen radit dobtam ki a múlthéten a melóhelyen.. tudtam, hogy ezt is lehetne belőle csinálni. látom, megvalósítottad :C
szép :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) szab.tam válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


szab.tam
nagyúr

páran most biztos kívánnak valahová..... :D

(ja, vagy ő találta meg? nem értem....) :( :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#20) orion1025 válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


orion1025
őstag

A másik felét ingyen felajánlottam más alkotó szelleműnek, de jelentkező híján lomikor megörökölte két illető és még segítettek is pakolni :D

Ha klíma lopások lesznek mostanában, akkor azt majd tudhatni mire használják fel :))

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#21) - = Zk = - válasza szab.tam (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lehet előtudom keríteni akinek igénye van rá.
egy régi klímát bontottunk... két ilyen radi volt benne...
;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) szab.tam válasza - = Zk = - (#21) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hányas csövekkel van? lemezek lejönnek? :U :DDD
ezt kéne már befejeznem. az emeletre nem tudom, milyen lemezeket is kéne tennem.....
(6-os)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23) FatalEror válasza szab.tam (#22) üzenetére


FatalEror
addikt

Valahogy mindig a passzív hűtőkhöz kötünk ki. :U :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#24) - = Zk = - válasza FatalEror (#23) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezért (is) szeretem szab.tam-ot :DDD

(#22) szab.tam
ha még nem dobták ki, előkerítem. lefotózom és eldöntöd. oks?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) szab.tam válasza FatalEror (#23) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jóvanna..... :D

***

(#24) - = Zk = - :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#26) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nem semmi vagy, igazi home made, de tetszetős. :)

(#27) FatalEror válasza - = Zk = - (#24) üzenetére


FatalEror
addikt

Ő egy jelenség,őt vagy lehet "szeretni" (azért van idézőjelbe,hogy valaki ne keverjük bele a nemi identitást!)
vagy nem. :))

jó az aláírásod nem mellesleg
Tudod drágán add az életed ;]

szab.tam:Már megszoktuk,no meg nélküled a gányolós topik sem lenne az igazi!No meg jó kis "csípős" humorod is hiányozna. :K

szerk.:

Jézusom micsoda hűsítő altáji nyelvcsapásokat idéző sorokat sikerült írogatnom. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#28) - = Zk = - válasza FatalEror (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jó az aláírásod nem mellesleg ;)

szerk.
őőő, nem.. értem :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) soldierboy


soldierboy
tag

Hát ez nagyon beteg, de jóóó is! :DDDDDDDDD

(#30) Benyaking


Benyaking
aktív tag

Miert nem tetted be magat az xboxot a dobozba?

(#31) Nympha21


Nympha21
csendes tag

:R HAL :R

(#32) orion1025 válasza Nympha21 (#31) üzenetére


orion1025
őstag

Ismerjük egymást? :DD

Benyaking: Azért nem olyan csúnya dolog az xbox, hogy elrejtsem :) Na meg amikor nem kapja el az indítási fonalat, akkor ki kell kapcsolni valahogy, a hosszabbító lekapcsolása meg elég szadista mutatvány olyankor :)

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#33) Nympha21 válasza orion1025 (#32) üzenetére


Nympha21
csendes tag

Aham, a másik nick nevem Miciiii :DD

(#34) Daffchy


Daffchy
őstag

Gratula az építéshez! Jól összehoztad! :R

Azt hittem valami über alacsony hőfokokat generál majd, de csalódottan láttam meg a 42'-ot...

Nekem így sok hűhó semmiért. Felesleges nagy batár.

Nálam 28'-os case hőmérsékletnél 40' ami nálad 42' és annyi a MOD a jelenlegi BOX-on, hogy megkaptam a FALCON "hetpájp"-os bordáit a CPU-GPU is. MX-2-es paszta és egy Thermalright 14cm-es venti felülről fújja.
(a venti kb hangtalan)

Igaz így a kikerült a házból a DVD olvasója, hogy beférjen a borda... :)

Félreértés ne essék, nem a munkádat szeretném szapulni és az enyémet meg Isteníteni! :R

Csak picit csalódás volt, hogy ilyen hőmérsékleti adatokat produkál. :(

(#35) KillHates


KillHates
nagyúr

Gratulálok! Nagyon szép lett!

Akkora nagy a hely a radiátor mögött, hogy betenném oda az XBOX-ot. Természetesen kibelezve, hogy szellősebb legyen, meg már akkor nem igazán van szükség a házára...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#36) orion1025 válasza Daffchy (#34) üzenetére


orion1025
őstag

Ha nem ez a blokk lenne, akkor azért lehetne javítani azokon az értékeken.Az átfolyó rész elég magasan van, ezért tud befűteni jobban a gép.Na meg ha rézől lenne, kanyargós járattal, stb.Igazándiból ennek akkor lenne ütős ereje, ha PC-re lenne kötve.Nem vagyok tuning meg minél alacsonyabb hőfok mániás, nem is azért csináltam ezt :) De ha később kell valamire, akkor itt lesz, ekkora szobában elfér.Így legalább nincs szétvagdosva a ház, meg alap fordulatról meg sem mozdulnak a ventik, de nem is erről a részéről szól az írásom.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#37) orion1025 válasza Nympha21 (#33) üzenetére


orion1025
őstag

Lesz neked hétfőn Mici, Te komment huszár ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#38) joecontra


joecontra
addikt

Ez kész! :C
Nagyon tetszik! :R

Üdv,
J

(#39) LackoMester


LackoMester
addikt

Grat, szép munka. :R
Nem kötekedés képpen, de sok értelmét nemlátom :F , legközelebb próbálj meg egy PS Vita vízhűtést. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#40) oriic válasza LackoMester (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Régi fat xbox ezeket kell hűteni még. :DDD Tehát van értelme. Gratula a cucchoz amúgy.

Live-Die-Respawn

(#41) Daffchy válasza orion1025 (#36) üzenetére


Daffchy
őstag

Egy komolyabb vizesblokkal meg réz csövekkel már biztosan ütne... :))

Tényleg nem támadásnak szántam a hozzászólásomat! :R

Grat még egyszer! ;)

(#42) orion1025 válasza LackoMester (#39) üzenetére


orion1025
őstag

Van értelme, mégpedig az, hogy nem fog megtökösödni az alaplap a nagy hőingadozástól és a boxot is kímélem :) Na meg még hosszú évekig szeretném élvezni a társaságát, később meg akármire fel tudom használni a vízhűtést, mert "kompakt" ;]

A PS vitának meg elég ha egy kupaknyi vízzel néha le van locsolva :DDD

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#43) orion1025 válasza Daffchy (#41) üzenetére


orion1025
őstag

Elfogadok minden kritikát :) A CPU azért ennyi most, mert megkapja a GPU hőjét is.De ha egy "Y" elosztó lenne, az sem menne 38 fok fölé.Két jó képességű blokkal meg 30-33 fok közé le lehetne vinni szerintem a CPU-t és a GPU-t is.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#44) LackoMester válasza orion1025 (#42) üzenetére


LackoMester
addikt

Okés, h. úgy gondolod, h. van értelme azért is építetted, tiszteledbe is tartom ezt, de én akkor is feleslegenek tartom Box- ra , bár ha felhasználható PC- re akkor van értelme.szigorúan magánvélemény ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#45) oriic válasza LackoMester (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért van értelme a vízhűtésnek, mert ezek a régi xbox-ok az esetek 90%-ban azért mennek tönkre mert megfőnek. ERgó muszáj valami hűtésmódosítást eszközölni, hogy kibírja a gép.

Live-Die-Respawn

(#46) EczkE


EczkE
addikt

Grat a cikkhez és az építményhez, szép munka Mester! :R :C

Asszem mindenféleképpen!

(#47) LackoMester válasza oriic (#45) üzenetére


LackoMester
addikt

Okés elhiszem. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#48) orion1025


orion1025
őstag

EczkE: Köszönöm Uram!! :R

LackoMester: orichalcos-nak teljesen igaza van, mert az xbox egy elég hitványra sikeredett konstrukció, pláne a régebbi típusok.De a cikk is pont ezért érdekes, hogy egy ilyen kis gép ekkora monstrumot kapott :) Ha a PC-be valami megfőzi magát, azt az ember kidobja és kicserélni.Xboxéknál ez sajnos nem így van.Na meg mivel PC-n nem játszok, ezért ezt szerettem volna bebiztosítani amennyire csak lehet :) Ez meg persze az én véleményem, de a Tiéddel is egyetértek ettől függetlenül :K

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#49) - = Zk = - válasza orion1025 (#48) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne Urazd! megsértődik! ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50) EczkE válasza - = Zk = - (#49) üzenetére


EczkE
addikt

Ő a Mester, én meg az Úr. ;]

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.