Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boncser


boncser
aktív tag

Hát ennek így rohadt sok értelme van ennyi pénzért.

(#2) nemlehet


nemlehet
őstag

A kényelem nem rossz, de a HD az 720p akar lenni? Mert azért egy SD filmért ennyi pénzt elkérni az erős pofátlanság....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) sixpak


sixpak
nagyúr

Vajon 720p vagy 1080p-t takar itt a HD kifejezés?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4) sefan67


sefan67
aktív tag

Újabb bloatware.
Inkább a készülékvásárlást hoznák be az országba!

(#5) a510 válasza sefan67 (#4) üzenetére


a510
aktív tag

+1

(#6) mediumgecso válasza sefan67 (#4) üzenetére


mediumgecso
őstag

+++++1
Azt nem fogják, nem engedik a szolgáltatók....ez M.O, tudod....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#7) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ez így nagyon drága. Inkább lenne drágább a film és bármikor megtekinthető lenne, mint így. Pedig az alapötlet nem rossz.

Mi ez a készülékvásárlás? :)

Szerk: megvan, én is +1-ezek rá!!! :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8) Matada2.3 válasza sefan67 (#4) üzenetére


Matada2.3
veterán

+1

Finn the human

(#9) saelin válasza nemlehet (#2) üzenetére


saelin
veterán

Biztos 720p. Még 10"-os tabon sem lehet full hd-ra állítani a youtubeot, akkor itt miért lenne nagyobb felbontás?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Thaaleum válasza jonnyjoker01 (#7) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Google Play devices, Nexusokat és Google Play edition telókat lehet online rendelni nagyon jó áron.

Amúgy ennek így most, angolul, ilyen áron nagyon sok értelme van. :U :W

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#11) maximilian4 válasza saelin (#9) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem megy a note3-on a youtube fullhd-n már rég óta.

#12
Hát nem tudom,de amelyik videí fent van fullhd-ban azt le is játsza. Van az a 3 pötty a videónál és oda kattintasz h "minőség" és ott lehet állítani. Képernyőképet nem tudok sajnos csinálni mert azt írja ki h a kép DRM-mel védett. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#12) saelin válasza maximilian4 (#11) üzenetére


saelin
veterán

Wtf. Lehet kijelző felbontásától függ.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

"...várható a lehetőségek bővülése a szolgáltatás elterjedésétől függően."
VAGY
várható a szolgáltatás elterjedése a lehetőségek bővülésétől függően. ;)

Jelenlegi állapotában nem nagyon lesz nálunk népszerű.

Redmi Note 9 Pro

(#14) Obyboy


Obyboy
addikt

Az új X-ment néztem, angol eredeti hang nuku magyar felirat!
Ez így nem túl best buy...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#15) Garadow válasza maximilian4 (#11) üzenetére


Garadow
csendes tag

Azt hol állítod be? Az eredeti youtube appról tudod nézni fullhd-ban?

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#16) freeknight válasza sefan67 (#4) üzenetére


freeknight
őstag

Sajnos amíg ezek a szolgáltatások (zene, könyvek, filmek) nem elterjedtek, addig nem éri meg a hardver részt behozni. Azért adhatja olcsóbban a Google a Nexus telefonokat, mert a play áruház egyéb bevételei miatt megtehetik. Akárcsak az Amazon a Kindle esetében. Itt 5 évig biztos nem lesz még hardver szekció, ne is álmodozzatok.

Más: azért SD filmet külön árulni, ehhez kell pofa :D . Ki néz ma még SD-ben bármit is? Max akkor nem töltök HD-t ha 10 percen belül már nézni is akarom a filmet. A magyar felirat hiánya szintén fájó, ahogy az ország nagy részének a szinkron hiánya is, úgy látszik mégse tudtak megegyezni a rendkívül okos magyar filmforgalmazókkal. Bár a könyvekben is egyre több a magyar produktum, úgyhogy biztató a dolog.

(#17) maximilian4 válasza Garadow (#15) üzenetére


maximilian4
addikt

Ott az a 3 pötty utána minőség. Play store-os youtube, nem mókolt. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#18) HaZse válasza maximilian4 (#11) üzenetére


HaZse
őstag

Én meg nem rontom a szemem egérmozival. :D

Amúgy ez a szolgáltatás egy nagy baromság. Főleg ennyiért. Lenne olyan, hogy fix összegért havonta lehessen filmeket stream-on keresztül nézni. Úgy, mint a Netflix..

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#19) Garadow válasza freeknight (#16) üzenetére


Garadow
csendes tag

De amúgy vannak ingyen nézhető jó filmek (pl most fejeztem be a Gravity-t teljesen ingyen es HD-ban néztem), igaz hogy eredeti szinkron, de szerintem ez a legjobb, főleg ha valaki nyelvet tanul és ebben sokat segít!

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#20) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha nincs poresz, akkor semmit sem er az egesz! :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Garadow válasza maximilian4 (#17) üzenetére


Garadow
csendes tag

És tényleg nekem is be lehet állítani eggyes videóknál!!! :D

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#22) zsirfecske válasza HaZse (#18) üzenetére


zsirfecske
addikt

chromecastra lövöd tv-n és ott alap az 1080p yt-on is.

(#23) Pearce


Pearce
aktív tag

Avatar sd 3700Ft? LOL dvd-n megveszem egy ezresből :))
A másik, hogy telefonon én mondjuk nem néznék filmet...

[ Szerkesztve ]

(#24) ollie válasza Garadow (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Gravity Nexus 5 tulajoknak jár ingyen, amúgy nem.

(#23) Pearce: miért kéne telefonon nézni? Bármin nézheted a playen vásárolt/bérelt filmet.

[ Szerkesztve ]

***

(#25) saelin válasza maximilian4 (#17) üzenetére


saelin
veterán

Most kiközösítve érzem magam! Én is akarok full hd-t! :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#26) Thaaleum válasza Garadow (#19) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Gravity-t ingyen hogy csináltad?
Nekem így néz ki:

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#27) catroot válasza HaZse (#18) üzenetére


catroot
veterán

Maradjunk annyiban, hogy nem ilyen csóró országra van ez a szolgáltatás tervezve.

Itt azt nézik hülyének, aki fizet az ilyen tartalmakért és nem torrentezi le a zenét/könyvet/filmet/appokat.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#28) Pálin(t)ka válasza Pearce (#23) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

2 rugóért megveszem 4K-ba 10.1-es hanggal. 😂😂😁 Ha most ettől vár valamit a Google, akkor nagyon mellé lőtt..

(#29) Izzé válasza Thaaleum (#26) üzenetére


Izzé
őstag

Csak Nexus 5 tulajoknak.

(#31) Kaktusz92: Itt mindenki write onlyban van? :F

[ Szerkesztve ]

(#30) Steve1207 válasza Csapoati (#20) üzenetére


Steve1207
veterán

Nyugi, ezekkel az árakkal elég jól megszekszuálnak mindenkit itthon, szóval mondhatni van :D

.

(#31) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Filmet nézni telefonon, és még fizessen is az ember érte... Hát el vannak ezek tévedve. Valaki mondjon már egy példát, milyen körülmények között szükséges így filmezni?

(#32) Thaaleum válasza Izzé (#29) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Ja, hogy úgy...

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#33) Pálin(t)ka válasza Kaktusz92 (#31) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Ha ellopják a tv-t 😄😁

(#34) saelin válasza Kaktusz92 (#31) üzenetére


saelin
veterán

Fentebb írták, hogy akár pc-ről is megnézheted.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#35) Pearce válasza Pálin(t)ka (#28) üzenetére


Pearce
aktív tag

"2 rugóért megveszem 4K-ba 10.1-es hanggal."

Mondjuk azt megnézném, hogy honnan veszed meg 10.1-es hanggal meg 4K-ba. Tudtommal még egyikben sem jelent meg. :D
Abba viszont nyilván egyetértek, hogy ezzel az árazással ez így egy vicc.

(#36) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez itthon több szempontból sem lesz versenyképes.

1. Az emberek Magyarországon alapvetően csórók.
2. Nem alakult ki igazán a szellemi tulajdon tisztelete, részben az 1-es pontban foglaltak miatt (régmúltra mélyre nyúló kérdéskör, nem szeretnék belemenni). Emiatt mindig is az a mentalitás volt jellemző, hogy átmásolom/kölcsönkérem/letöltöm, stb. (Avagy: Amíg a torrentezésért nem csuknak le, minek fizessek érte?)
3. Nincs olyan széles körben elterjedt vezetékes és mobilinternet hozzáférés, amivel bárki bármikor bárhol gyorsan és egyszerűen hozzáfér a digitális tartalmakhoz.
4. Az árak irreálisak és nem veszik figyelembe a magyar viszonyokat. Ha meg akarom venni mondjuk egy régi kedvencem akkor megvehetem 990-ért DVD-n, 3-4000-ért Blu-Rayen és nem fogok egy digitális kópiáért 2-3-4000 forintot adni. (Inkább letöltöm mellé torrentről és akkor már tkp. akkora bűnt sem követek el). (Arról nem is beszélve, hogy egyre több megvásárolt film mellé odaadják a digitális kópiát is - bár itthon ez sem terjedt még el.)
5. Ha ki akarom kölcsönözni, akkor digitális TV-nél videótékában megteszem és nézem a szép nagyképernyős TV-n (vagy bizonyos szolgáltatóknál akár már mobil eszközön is).
6. Ha nincs szinkron az emberek nagy része nem fogja megnézni, mert nem szeret (feliratot sem) olvasni és sajnos nagy részt nyelveket sem beszél(ünk elegen).
7. Nincs a zenéhez hasonló "bérletes" opció. (Gondolom a filmek jogdíja magasabb).

Szóval örülünk hogy ezt is elhozta a Gugli, multimilliomos high-tech kockák örülhetnek. :DD

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#37) Kaktusz92 válasza saelin (#34) üzenetére


Kaktusz92
tag

Pc-n meg ott a millió torrent és egyéb ingyenes lehetőség.

(#38) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Inkább egy 64 GB-os MicroSD és a net. Az Artisjus díjat úgyis fizettem így, szóval... Cserébe azt, akkor, és úgy nézem ahogy jól esik.

Nyugodj békében Integra!

(#39) gyurkikrisz válasza Kaktusz92 (#37) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Meg van egy olyan lehetőség is hogy bekopogtat a NAV. Persze ez elhanyagolandó.

De ha akarom gépen is beteszem a megvett DVD-t úgyhogy semmit se ér :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#40) dimos


dimos
csendes tag

8 font egy film. Mindenhol ennyi. A Google egysegesen szolgaltat. Ezert egy minimalberes mashol kevesebb, mint masfel orat dolgozik, egy magyar minimaleres kb 8 orat. Ezekrol a kulonbsegekrol nem a Google, az Amazon, vagy a tobbi szolgaltato tehet.

(#41) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

A lakosság nagyrészéhez pekopogtathatna, annyi kalóz van. Persze én nem. 😈

(#42) gyurkikrisz válasza Kaktusz92 (#41) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Szerintem ők is ebben a hitben éltek: [link]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#43) BeryBp


BeryBp
csendes tag

Szerintem azt vegyük észre, hogy az ilyen multi cégek általában letojják kishazánkat. Egyrészt, mert kicsik vagyunk, másrészt mert nem képezünk amúgy sem nagy vásárlóerőt a szokásaink alapján.

Szóval szerintem simán átszámolják az EUR árakat forintra, amikor lokalizálják az áruházat, és egyébként meg beszedik a pénzt a fizetőképesebb amerikai és nyugat-európai felhasználóktól. Ők simán adnak 2-4-10 dollárt egy filmért, mert nem tétel a jövedelmükhöz képest. A lényeg, hogy a metrón, buszon, fürdőkádban nézhessék a kedvenc sorozatukat, filmjüket.

(#44) Kaktusz92 válasza gyurkikrisz (#42) üzenetére


Kaktusz92
tag

Ravasz. 😃

(#45) erahurka


erahurka
félisten

Ez így nagyon drága. Én olyan 2-300 forintos kölcsönzésre számítottam, akkor időnként megnéztem volna egy-egy filmet, így biztos hogy nem fogom használni. Esetleg ha lesznek ingyenes időszakos tartalmak. Netflix havi 3000-ért ennél sokkal jobban hangzik majd ha végre megérkezik. Az ráadásul van Windows Phone-on is.

(#46) jacis


jacis
nagyúr

Ez az állandó siránkozás, hogy éppen mi a nem jó.... tele a puttonyom már ezzel a sok rinyával.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) Csapoati válasza jacis (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miert, szerinted ezek jo ajanlatok? Akkor mar inkabb a mozi, alig dragabban, vagy DVD/Blu-ray. A globalis arazas miatt ismet megszivtuk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) mazsi1911 válasza saelin (#9) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Szerintem 10'es tableten mar van 1080p. iPad-en is van.

Amugy ez tenyleg ritka nagy pofatlansag, az itunes-bol egy HD(1080p) vasarlasa 10£(3700FT) (rock n rolla) mig a HD (1080p) berlese 3.5£, azaz 1200FT.

update; Ahogy latom, ezek itt megvasarolhato arak, nem pedig berles. Ergo, egalba van az iTunes Store meg a Play store, valahol...

[ Szerkesztve ]

(#49) Polllen válasza mazsi1911 (#48) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ahogy az itunes-ból, innen sem fogok se bérelni, se vásárolni. Marad lemez.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50) gyurkikrisz válasza mazsi1911 (#48) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ennyiért már inkább mozi. És nem is kell a mobilod vagy géped előtt görnyedned, hanem kényelmes székből, nagy vásznon nézheted ugyanazt.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.