Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

"az iSOMount különlegessége, hogy a rajta tárolt állományokat külön képfájlként is tudja kezelni, mintha egy CD vagy DVD tartalma lenne"

azon gondolkodom, hogy ennek mi értelme :U
de komolyan :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

A 25 ezer forintos tabletre már csak (ebben a kategóriában amúgyis ingyenes) 8.1-es Windowst kellene tenni, és le lenne tarolva a belépő szintű tabletek piaca. A kis gép alkalmas volna rá. :K

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#3) gerii


gerii
addikt

Az Acer E1 70+ÁFA

(#4) Garada válasza Bogyó bá' (#2) üzenetére


Garada
őstag

Hát az biztos. :D

(#5) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azok a kábelek nagyon jól néznek ki!

(#6) tjb007 válasza Bogyó bá' (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lehetne (még nem hivatalosan sem), nem támogatott Android only SoC van benne.

[ Szerkesztve ]

(#7) jedis


jedis
senior tag

:Y Ez a mini-itx-es Thermaltake kuckó nem is rossz, főleg ennyiért !

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#8) jerry311 válasza Findzs (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha CD/DVD-ROM formátumban tolja az OS elé, akkor az csak olvasható, meg sem próbál írni rá az OS.
Jobb nem jut az eszembe.

(#9) #84221696


#84221696
törölt tag

Micsoda finomságok vannak itt. : R

(#10) EnterR


EnterR
veterán

Shark Zone fekete-sárga színösszeállítása nagyon jól néz ki.

PSN ID: marquuard

(#11) gghrtz válasza Findzs (#1) üzenetére


gghrtz
őstag

Tudsz róla OS-t telepíteni.
Ennyiért az az Inteles tablet teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Az a tablet nekem gyanúsan olcsó....

Wasabi...

(#13) #97716736 válasza ΞΔGLΞ (#5) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nem rosszak tényleg :K

(#14) epityesz


epityesz
aktív tag

Hm...... mini-itx-es Thermaltake házikó nagyon tetszik! :C

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#15) saelin válasza Kronos3000 (#12) üzenetére


saelin
veterán

Nem is kicsit. Van ezen egyáltalán hasznuk?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Kivételesen nagyon pöpec dolgokat sikerült összeszedni. Ha ki akarnám emelni azokat, amelyek tetszenek, szinte az egész ajánlót be kellene másolnom. :C

(#17) Khelben


Khelben
nagyúr

közepes beállítás mellett a legmodernebb játékokat is elfogadható tempóban futtatja

Ja, 3 percig, utána a throttling miatt egy celeron sebességére esik vissza a teljesítmény, miközben a játékos keze rásül a 60 fokos billentyűzetre...

(#18) haxiboy válasza ΞΔGLΞ (#5) üzenetére


haxiboy
veterán

+1 most már tudom milyen kábelt fogok venni :) :R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19) psq


psq
tag

Épp most hozta át a szomszéd kölök az Acer laptop egy nagyobb tesóját hozzám. Akciósan vették asszem az oson-ból.
Előre telepített Linux-al...
A kiscsávó sírva mondta, hogy egész nap próbálgatta felrakni rá a windózt, de nem akarja az istennek se. Nem értem, a forgalmazókat, miért nem képesek egy papírlapot mellékelni az egyébként, viszonylag korrekt laptophoz.
Öt sorban le lehetne írni azt a két beállítást amire szükség van...

(#20) satz18 válasza Khelben (#17) üzenetére


satz18
őstag

Először utána nézhetnél a dolgoknak, mielőtt beböfögsz teljesen alaptalanul baromságokat.
Lenovo g510 teszt

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#21) Khelben válasza satz18 (#20) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez egy kétmagos i5, a harmatgyenge HD8750M-mel... :U Mit is akartál mondani?

[ Szerkesztve ]

(#22) satz18 válasza Khelben (#21) üzenetére


satz18
őstag

"The AMD Radeon R7 M265 is a (lower) mid-range DirectX 11 graphics card for laptops. Just like the older Radeon HD 8750M,"

[link]

i5 4200M= 37 W TDP vs i7 4702 MQ 37 W TDP

Szted a harmatgyenge VGA úgy ki fogja a 3 perc játék alatt hajtani a 4 magos i7-est, hogy celeron szintre fog thermal throttlingolni? Gondolom a GPU limitről most hallottál életedben először. :U

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#23) jerry311 válasza satz18 (#22) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem, de nem is kell, hogy kihajtsa.
1 heatpipe és 1 venti van benne, szépen fűtik majd egymást. :U

(#24) Khelben válasza satz18 (#22) üzenetére


Khelben
nagyúr

Még i5-tel is 45 fokos a billentyűzet, tehát már kényelmetlen megfogni. A 4 magos i7-nek hiába ugyanaz a tdp-je, sokkal jobban fűt.

(#25) csizo13 válasza satz18 (#22) üzenetére


csizo13
tag

Hagyjad, nem érdemes.
Kb. 3 laptopot ismernek el jónak és azt ajánlgatják a milyen notebookot vegyek topikban.
A "szakértők". Körülbelül, mint Béci a házimozis fórumban.
Rájuk kell hagyni a beszűkült tudatállapotuk miatt.

(#26) Ricsxx


Ricsxx
tag

Tetszik ez az egér.Lehet,hogy beszerzek egy ilyet a 6 éves Razer helyett : D

(#27) vjozsef


vjozsef
senior tag

Shakroon vagy Sharkoon?

"Shakroon házak, DeepCool hűtők"

(#28) BlackPriest válasza psq (#19) üzenetére


BlackPriest
őstag

En is szoptam most egy notival, intel es amd grafika 8.1 alatt nem ment. 7 alatt hibatlan. Cseszhettem a gyari drivereket, a sorrendet, mindent...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#29) Steve1207


Steve1207
veterán

Látom a Thermaltake mindig kihozza a "saját" CM házait ITX-ben.

.

(#30) Reggie0 válasza psq (#19) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha nem ert hozza szakemberhez kell fordulni vagy windowsal megvenni. Gondolom nem vette a wint...

(#31) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

De mi a fenének olyan micro-ATX-es ház, amibe egy 30 cm-es VGA-nak sincs hely? :W
Aki "tenyérnyi" méretre utazik az úgyis mini-ITX-t vesz...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#32) BlackPriest válasza Reggie0 (#30) üzenetére


BlackPriest
őstag

egy 30 napos próba win és egy legális közt mi a különbség driver szempontból?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#33) jerry311 válasza BlackPriest (#32) üzenetére


jerry311
nagyúr

Semmi.
Illetve annyi, hogy ha a gépet árulják Windows oprendszerrrel előtelepítve, akkor azon biztosan meglesz minden driver. Kicsit olyan ez mint az Win7-tel árusított laptopok, amire aztán boldog-boldogtalan XP-t akart. Aki bevállalta az meg szopott a driverek beszerzésével innen-onnan, mert a gyártó csak Win7-est adott ki.

(#34) BlackPriest válasza jerry311 (#33) üzenetére


BlackPriest
őstag

amúgy én is azt javasoltam az illetőnek, hogy legközelebb, ha kiad 180-at notira, csapja rá azt a húszast az oprendszerre és nem lesz gondja...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#35) Akula


Akula
őstag

Core V1 házikó: tetszett. :)

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#36) taaz


taaz
aktív tag

TAB:
"Mivel x86 utasításkészletes megoldásról van szó, a Windows 8 operációs rendszer lenne ideális a termékekhez, de ezt csak az Atom Z2760 támogatja. A többi Atom SoC kihasználja, hogy 2011 végétől kezdve a Google által fejlesztett Androidnak is létezik x86-os verziója, cserébe a Windows egyáltalán nem működik rajtuk. Fontos megjegyezni, hogy az eltérő utasításkészlet miatt a natívan ARM-ra készített Android alkalmazásoknál az Atomnak emulációt kell használnia, ami lassabb működést, esetenként futási hibákat eredményez. Általában a fizetős alkalmazásokkal nincs ilyen probléma, a gond jobbára az ingyenes játékok kínálatát érinti."
Akkor nem valami űbe király megoldás.

(#37) coolpet


coolpet
senior tag

Thermaltake Core V71 nem éppen olcsó, három év garanciával 59 930 forintért kínálják.
WTF????? :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

(#38) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Az az Acer külsőre nagyon keményen EliteBook koppintás.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#39) lazlogogola válasza Ricsxx (#26) üzenetére


lazlogogola
tag

+1
Esküszöm pont ezt akartam írni,mondjuk én nem tudom hány éves az egerem de vmi Abyss vagy vmi ilyen a neve.

(#40) sb válasza Kotomicuki (#31) üzenetére


sb
veterán

Ezt úgy írod mintha nem lennének 30cm alatti erős vga-k.
Vagy épp nem ártana némi hely a jobb hűtésnek. Esetleg több cuccnak (HDD-k).

Nem értem miért ne lenne létjogosultsága a kicsi és a nagy között egy közepes méretnek.

(#41) kimista válasza lazlogogola (#39) üzenetére


kimista
aktív tag

nekem rat9 van, az se kutya, de lehet lecserélem erre a tyconra, már bejelentés óta szemezek vele.. (már csak lőni kéne megtanulni :D )

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#42) #98593280


#98593280
törölt tag

(#43) DEJVID


DEJVID
őstag

Azt a hdmi kábelt hol lehet megvenni?

(#44) subset válasza epityesz (#14) üzenetére


subset
senior tag

1 hete vagyok tulaja és nekem is nagyon tetszit, főleg egy gigabyte phoenix világítós alaplappal a tuti ! :DD

Használj Te is szabad szoftvert !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.