Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

ugh... az a gyártó... Manli... emlékszik még valaki az Eagle és a Manli geforce karikra még az FX era-ból? iszonyat hamar elhulló hűtők, folyton púposodó kondik, bóvli minőség... igaz hogy 10+ éve volt már, de még mindig élénken szemeim előtt vannak ezek a hibák ezekkel a gyártókkal kapcsolatban...

(#2) b. válasza Cythyel (#1) üzenetére


b.
félisten

Most már a Gallardo széria elég jó tőlük, szépen fejlődtek, árban meg verhetetlenek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Noukoum


Noukoum
veterán

Szerintem ha valaki 50-60ezer forint körül keres vga-t akkor az a 7ezer forint nem "alig valamivel drágább nála" kategória. Persze lehet csak én vagyok vele így de nekem 50e vagy 57e nem mindegy.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#4) Akula


Akula
őstag

jók az LG monitorok? mármint megbízhatóak?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#5) TIT válasza Akula (#4) üzenetére


TIT
veterán

Persze,már a 2.-at nyúzom,az elsőt is 10 év után adtam el mert pici volt,most meg a 29UM68 van kb.2 éve.
Haveré is 8 év után kezdett vibrálni.Nem is drágák 3év gari.

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Jól néz ki ez az új Ventus széria, az XS jelölésűek még ITX házba is passzolhatnak a 18cm alatti hosszukkal, csak kár hogy nem félpasszív a hűtésük, mint a Gigabyte kártyáinak!
+
Zotac GTX 1650 Low Profile

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) hypno skate


hypno skate
senior tag

Az LG 25UM58-P egy három éves modell. Biztos, hogy ilyet kell ajánlani?

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#8) ElEvEn11 válasza hypno skate (#7) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Ezek általában heti akciós ajánlatok. Nem ezek a legújabb cuccok. :K

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#9) TIT válasza ElEvEn11 (#8) üzenetére


TIT
veterán

1 éve is ennyi volt ez az lg moncsi.

(#10) TeeBee73 válasza Akula (#4) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az enyémmel nem volt gond a 3 éves garancia időn belül. (Most sincs.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#11) simonzé válasza Noukoum (#3) üzenetére


simonzé
addikt

Pontugyanígy gondolom. 50e és 57e között 15% a különbség. Az meg qwára nem kis eltérés.
Annak viszont nagyon örülök, hogy sikerült 150e Ft alatt is találni monitorokat a hazai pályán... ;]

I don't fit in. I fit out.

(#12) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Én megértem, hogy a partner termékét valahol fel kell hajtani. De ha már házon belül van egy sokszor igen magas színvonalon pörgő Projektor topic-unk, legalább szakmailag gondoljuk már át, mielőtt prezentációs célra ajánlunk egy 800×480-as felbontású, 1 LCD-vel szerelt masinát, ami állítólag képes az 1200 lumen fényáramra 40 ezer forint alatt. :B És még finoman fogalmaztam, több topiclakó az ilyen terméket sokkal szigorúbb szavakkal szokta jellemezni. És bár az esti diavetítés is egyfajta prezentáció... hogy is mondjam, ez így akkor is sántít.

[ Szerkesztve ]

(#13) whited


whited
addikt

A DVI-D miért van ennyire erőltetve?
Átalakítót venni hozzá, normális árban külön művészet szemben egy “sima” DVI-al.

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#14) Kansas válasza whited (#13) üzenetére


Kansas
addikt

Gyanítom, azért "erőltetik", mert tisztán digitális kapcsolat, így megspórolnak némi DAC chipet és a DA-AD átalakítással járó minőségvesztést.

Én nem vettem észre ezt a "művészetet". A kisebbik monitoromat(EIZO S2233W) hajtom a DVI-D csatiján keresztül egy HDMI->DVI-D kábellel, nem rémlik, hogy drága lett volna, szemben pl egy DP-DP kábellel, ráadásul az AMD videókarikhoz gyárilag szokott jönni DVI-HDMI átalakító, amin a hang is átmegy.

Mire szeretnéd átalakítani? Talán egyedül D-Sub-ra nem fog menni, arra is csak azért, mert analóg.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#15) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Mily gyorsan változik a vilag.Már sehol az 50 ezres rx 570 :C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#16) TIT válasza Kansas (#14) üzenetére


TIT
veterán

Már nem adnak hozzájuk semmit.

(#17) Kansas válasza TIT (#16) üzenetére


Kansas
addikt

Akkor csak a DVI-ről HDMI-re való átmenetkor adtak? Valóban, a mostani RX480-amhoz már én se kaptam, az előző új karimhoz(HD 7790) viszont még igen, a kettő közt használtakat vettem, az nem mérvadó.
Mondjuk, ahány kimenet egy mai középkategóriás kártyán van(DVI, DP, HDMI, stb.), nem is lenne sok értelme...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#18) TIT válasza Kansas (#17) üzenetére


TIT
veterán

Hát igen,az 580-on már dvi sincs.
7790-hez nekem is adtak,de azt a karit igyekszem elfelejteni,istencsapása volt a blackscreenekkel,ki is cserélték.

(#19) nexplo válasza b. (#2) üzenetére


nexplo
őstag

Amennyire tudom azért még mindig közel sem TOP kategória. Én anno nézegettem egy 1080TI kártyájukat és érezhetően "gagyibb" volt kézbe véve az alap modelljük. Tudom ennyi pénzért mit vár az ember de akkor is ez kb másod vonalú gyártó. Az viszont tény hogy a csúcs szériájú termékük nem volt a kezemben.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#20) Kansas válasza TIT (#18) üzenetére


Kansas
addikt

Nekem semmi gondom nem volt a 7790-emmel, valószínűleg, mert nem gyári OC- s verzió volt, hanem stock-clocked. A blackscreen problémáról csak akkor hallottam, mikor eladtam és arra hivatkozva akart a vevőjelölt alkudni. Végül nem ö vitte el... :)

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#21) nexplo válasza TIT (#18) üzenetére


nexplo
őstag

Nekem van 580-am és van rajta DVI. :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) spyboy88


spyboy88
csendes tag

Egy mesht kipróbálnék, bár drága szerintem még.

(#23) TIT válasza Kansas (#20) üzenetére


TIT
veterán

Hát lehet igen,azóta kerülöm az oc-t.
nexplo: Most ahogy tapizom nekem is van :)

[ Szerkesztve ]

(#24) nexplo válasza TIT (#23) üzenetére


nexplo
őstag

Ezért nem értettem a hozzászólásodat :) bár csak 1 darab és az is újfajta "digitális" de van rajta :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#25) TIT válasza nexplo (#24) üzenetére


TIT
veterán

Csak úgy rémlett nincs mert nem emlékeztem rá.
Sokról lespórolják már.

(#26) b. válasza nexplo (#19) üzenetére


b.
félisten

Ez egyértelmű , messze nem top,, de használható márka lett a Gallardo hűtéssel. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) nexplo válasza TIT (#25) üzenetére


nexplo
őstag

TIT
Nem spórolás hanem csak halad a világ.... Szerintem igenis legyen a HDMI az alap. Ne lehessen lassan DSUB és társai monitort kapni 24 colban. Viszont igenis legyen nagyon olcsó az alap HDMI verzió. Ne kellejen agyalni ha meg akarja venni az ember.

b.
Sajnos kézbe véve is gyengébb volt. Nem ástam bele magam de nem akarok velük közelebbi kapcsolatba kerülni. Elhiszem hogy lehet jó is de én kihagyom. Bárcsak lenne még olyan álom hogy valaki sokkal olcsóbban ad ugyanolyan minőséget mint a nagyok.. én lennék a legboldogabb. :K

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#28) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

24 hüvelyken nem kellene erőltetni a hajlítást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.