Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) atosan válasza Laurh (#93) üzenetére


atosan
addikt

Ez engem is érdekelne. Ma vettem egyet.

Maine coon

(#102) Flowtation válasza Flowtation (#99) üzenetére


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Úgy néz ki megadta magát a solar ls05. Nem mindenhol érzékel a kijelző illetve jobbra-balra nem tudom pöccinetni, csak fel le. Pl a fényerő állításnál csak a pluszt érzékeli, a mínuszt azt nem. Volt reset app-ból is és órából is utóbbiból nagy nehezen, mert alig tudtam kilépni a menüből.
Kb másfél-két hete megsérült, van egy kis sérülés az üveg alsó felén, kb 6-7 óránál, lehet hogy ettől nem jó? Nem rémlik, hogy azóta nem működne szerintem csak mától nem jó, de ezt nem tudom bizonyítani.
Szerintetek van esély gariztatni? Emag-ról rendeltem.
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#103) megadeath


megadeath
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy Haylou smart watch 2-őt de nem találok lehetőséget, semelyik programban sem (Haylou Fit: nem társult, Haylou Fun: nincs ilyen opció, Hello Haylou: nincs ilyen opció, Haylou: nincs ilyen opció), hogy számlapot cseréljek, esetleg valaki tudja, hgyan lehetséges? Vagy ezzel az órán nem lehet cserélni?

(#104) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Ha nem az óra saját pulzusmérőjét szeretném használni, hanem egy külső pulzusmérőt, ANT+ vagy Bluetooth csatlakozással hozzákötni, az működik?
Például egy ilyen karpántos pulzusmérő jelét meg tudja jeleníteni az óra?

Csak ötletelek, de érdekelne.

(#105) ncsabi72 válasza embe (#1) üzenetére


ncsabi72
újonc

Szia,
A Smart Watch2-t melyik két alkalmazással tudtad összekapcsolni?
Nekem csak a https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liesheng.haylou al sikerült. Amit még felajánlott https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yingsheng.hayloufun&hl=hu&gl=US ezzel sehogy sem akar iOS-n csatlakozni.

(#106) ncsabi72 válasza juve600 (#94) üzenetére


ncsabi72
újonc

Szia,
A számlapok letöltése iOS-n is működik? Honor Band 05

(#107) Norby-007


Norby-007
tag

Sziasztok,
Vettem egy Haylou Ls05 órát, aztán pár hónap után beszart a medencében. Lehet én voltam a hülye, mert benyomtam az egyik gombot a víz alatt.
Aztán vettem egy Ls05s-t, jól is tette a dolgát. De egyszer elvesztette a kapcsolatot a telefonnal és utána sehogyan sem akarta újra megtalalni. Olevastam itt is ilyet, aztán valahogy sikerült. De azóta csak akkor küld jelzést az órára a telefon ha fel van oldva a képernyő, illetve van hogy az időt is késve mutatja, vagy ha hívott valaki telefonon akkor akár képes arra is, hogy 20-30 perc múlva jelezze, hogy valaki keres. Ez így elég szar, sőt semmire sem jó. Találkozott már ezzel valaki? Van erre valami orvosság?
Köszi.

(#108) mötálhed


mötálhed
tag

Tegnaptól én is tulajdonosa lettem egy Solar LS05-nek. Ez az első ilyen kütyüm, eddig okosabb voltam mint az óráim ;] Perpillanat a Haylou Fun és a Hello Haylou appokkal használom párhuzamosan, bár szerintem utóbbi lesz a befutó.

(#109) jencsikdani válasza mötálhed (#108) üzenetére


jencsikdani
tag

szia . ugyan úgy Solar ls05 öm van , Haylou fun-t használom 2 napja , de nagyon szívja a telefonom akkumlátorát , Huawei a telefon. neked nem volt ilyen gond?

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#110) mötálhed válasza jencsikdani (#109) üzenetére


mötálhed
tag

Használatbavétel után hamar csak a Hello Haylou app maradt fent. Nekem jobban átlátható, több funkcióval így erről nem tudok nyilatkozni. De abban a másfél-két napban amíg a Fun-t használtam addig nem vettem észre rendellenes merülést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.