Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Ezen az oldalon minden szánalmasan akadozik.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) kikikirly válasza gabor7th (#1) üzenetére


kikikirly
senior tag

Kapcsold ki Torrent és hasonló alkalmazásokat, akkor nem akad.Tudom a Youtube ezek mellett is működik, ez van.

(#3) gabor7th válasza kikikirly (#2) üzenetére


gabor7th
addikt

Nemcsak akkor van baj szerintem.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) Tamás88 válasza gabor7th (#3) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem sem akad az oldal.

Most visszahozhatja azt a hátrányt, amit a Youtube-tól szenvedett, valahogy jó páran odapártoltak.

Amúgy meg a weboldal címét igazán meg lehetne linkelni, nem olyan nagy ördöngösség beilleszteni az URL kódot.

(#5) haxiboy válasza gabor7th (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Várom már a nyarat. Koliból nincs kedvem streamelni ,kevés a hely a greenboxnak, mikrofonnak stb.
Vártam már a 1080p@60-at :R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) Mattycska válasza gabor7th (#1) üzenetére


Mattycska
csendes tag

Nálam soha nem akadt...

Samsung Galaxy S7

(#7) GODx válasza kikikirly (#2) üzenetére


GODx
tag

Nálam is jelen van ez az akadozós tevékenység, de teljesen random hogy mikor jön elő. És már eleget tesztelgettem mellette a dolgokat hogy lássam hogy bizony nem az én eszközömben a hiba...

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#8) tepenzed válasza GODx (#7) üzenetére


tepenzed
őstag

sok internet szolgáltatónál van ilyen jellegű probléma, sem az eszközödben, sem a twitchnél nincs hiba. Nálam például albérletben hiába van 500mbit upc, esténként néha elkezdenek akadni a streamek. UPC ezt mondta, hogy valami dns beállítási problémájuk van, ami időnként visszajön. Másik szolgáltatós netemnél és mobilneten viszont sosincs problémám. Egy időben az invitelnél is volt ilyen probléma, mindenféle kerülő megoldást kellett alkalmazzak,de úgy sem volt tökéletes. Legalább 1 hónapig nem tudták megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#9) Tamás88 válasza tepenzed (#8) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Akkor próbáld meg, hogy a routerben (ha van, ha nincs, akkor Windows-ban) beállítod a Google DNS-ét, Ekkor nem a szolgáltatóét kapod meg, hanem a Google-ét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.