Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na a Raider szintet lépett a minősítéssel ,úgy néz ki.

Az Aurum meg durva, Platinum. elég erős

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) aram01 válasza Graphics (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

ja,egy 650-es már jöhetne is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) N!GhTyka


N!GhTyka
tag

92+-os platinumból lehetne 450-es is. Bár az 550-es is tetszetős. :)

(#4) flierqqq


flierqqq
tag

Még pár gyártó átvehetné, hogy az alsó-közép kategóriában nem ocsmány szürke,hanem ilyen fekete burkolattal adna ki tápokat. :K

[ Szerkesztve ]

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#5) Graphics válasza flierqqq (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aztán véletlen megkarcolódik :D és lehet sírni miatt.

Szürke nem véletlen volt felkapott, hisz a karc sem látszódik úgy rajta.

Egy ilyen matt feketét már az első beszerelésnél szépen lehorzsolja az ember. Amúgy meg ki látja :) ?
Ha nem ablakos a ház nincs jelentősége

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

400w körüli is jöhetne platinumban.

(#7) flierqqq válasza Graphics (#5) üzenetére


flierqqq
tag

Na épp ez az..ma már egyre több a plexis ház.

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#8) N!GhTyka válasza flierqqq (#7) üzenetére


N!GhTyka
tag

Hol több? Nagyanyád szekrényébe? :D Alig van plexis ház a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#9) Normi™


Normi™
őstag

Már vártam mikor lesz Fsp platinum,Antec cimkével már elég régen kapni Fsp elektronikás platinum minősítésű tápot,nyilván ezt az 550-est amit most saját név alatt vet be a cég.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#10) Tin


Tin
veterán

ez valami új raider sorozat?

a gyártó oldalán az összes raider silver minősítésű, még a 450-es is

vajon változtattak bármit a belsőn, vagy csak újraminősíttették?:) csak mert ami raider 650-est vettem ősszel, az még bronze volt, és 9 helyett 6 sata csatis...

[ Szerkesztve ]

(#11) zazahoho válasza N!GhTyka (#3) üzenetére


zazahoho
őstag

Szívemből szóltál :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#12) Normi™ válasza zazahoho (#11) üzenetére


Normi™
őstag

Seasonic-ból van 400/460/520W-os platinum,teljesen passzív. :K

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#13) MMIX válasza Tin (#10) üzenetére


MMIX
addikt

A 750W-os kivételével eddig is 80+Silver volt. A 750W-ost javíthatták fel.
Fényképezték a 80+Silvert, egy kondin látszik, hogy japán és több harisnyázás.

Itt látható a "régi".

Az Aurum 92+-ból van 450W-os is. (PT-450M)

[ Szerkesztve ]

(#14) Shing válasza N!GhTyka (#3) üzenetére


Shing
őstag

Hát igen... örüljünk, hogy nem 700W-os a legkisebb. Amúgy még lehet, hogy kibővítik és lesz kisebb. nem?
Szerk.: Ja, semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Tin válasza MMIX (#13) üzenetére


Tin
veterán

de a "régi" képen is látszik a dobozán, hogy csak bronze a minősítés...

mondom, ez a 650-es is elvileg bronz, nem kapom szét a gépet, a doboza meg a pincében van, de emlékszem hogy bronze.

végülis tökmindegy, a tesztben is kijött, hogy terhelés alatt jobb is, épp ezért kérdeztem, hogy vajon csináltak-e belül valamit, vagy csak simán újraaminősítették...

(#16) MMIX válasza Tin (#15) üzenetére


MMIX
addikt

Az a minősítés ami a 80+ oldalán van és nem az ami a dobozon.
A tesztekben is simán elérik az ezüst szintjét. Túl jól sikerült a sorozat.
A doboz előbb kész volt, mint a vizsga. Újra kiadták a Raidert egy kis frissítéssel a 20. évforduló tiszteletére.
FSP alapítva 1993-ban.

[ Szerkesztve ]

(#17) aram01 válasza MMIX (#16) üzenetére


aram01
nagyúr

azért ez durva

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) MMIX válasza aram01 (#17) üzenetére


MMIX
addikt

Mi a durva? :)
Mindenki jogtalanul használja a plecsnit, ha nincs fent az oldalukon. (fizetős)
--------------------------
más:
Van már Aurum S is. Az 550W-os tesztje.

[ Szerkesztve ]

(#19) aram01 válasza MMIX (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

meg is válaszoltad: Mindenki jogtalanul használja a plecsnit

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ami moduláris, félmoduláris, ahhoz kapható a későbbiekben kábel, mint pózlás, ha behallna pár csatlakozó??
400-as Aurumom van, és egy sata csati már hasas a 4-ből...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21) Tin válasza MMIX (#16) üzenetére


Tin
veterán

jaja, talán ezért is bronzozták le az elején, hogy az aurum sorozatot is el lehessen adni.

még a 90-es években chieftec tápokat használtam, de kb 10 éve már csak fsp. még a régebbi 10e alatti olcsóbb tápjaik is kiválóak és nem csak 2-3 évet bírnak.

ebbe a gépbe először hexát akartam, de annak rövid kábelei miatt lett a raider, és amire rendeltem volna, már csak 650-es volt raktáron, de nem bántam meg (bár perpill nincs a gépben videókari, tehát egyelőre felesleges).

(#22) Aethel válasza Tin (#15) üzenetére


Aethel
aktív tag

Alig egy hete vásárolt Raider 650-es dobozán is Bronze volt írva.
Mondjuk ha tudom hogy most jönnek az újabb szériások, tuti megvártam volna feltéve ha valami okosságot is műveltek a belsejével :D Ez engem is érdekelne..
Sebaj, szerintem így sem jártam rosszul, jó tápokról van szó :)

(#23) nbg


nbg
senior tag

Regen legalabb az FSP Aurum (arany) tapjai 80+ Gold (arany) minositest jelentettek... megint ugy erzem, hogy "atrendeztek a szobamat"...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#24) MMIX válasza nbg (#23) üzenetére


MMIX
addikt

Kínában és néha itthon is a platina neve fehér arany.

(#25) KAMELOT


KAMELOT
titán

92+....elég jól hangzik. Megvárjuk az árakat! :)
Aztán majd beruházok egybe. Idáig egy CORSAIR HX850 GOLD van kiszemelve. Várok még hátha esik az ára vagy találok használtat jó áron. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#26) stargazerhu válasza fondorlatos (#6) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

Nesze :)

400 körüli

(#27) Chp


Chp
őstag

Egyre szimpatikusabb ez az FSP. Ahogy előttem írták néhányan, valóban nem lenne rossz ötlet kisebb teljesítményű(350W és társai) tápokat is 92+ belsővel szerelni. Van rá igény.

(#28) kromatika


kromatika
veterán

az 550-es nekem pont jól jönne.tetszik.

(#29) Angel1981


Angel1981
veterán

Jó táp az Aurum 92+, de nem értem, hogy miért csak 2 db VGA tápcsati van rajta? :F

(#30) Ghoosty válasza MMIX (#24) üzenetére


Ghoosty
őstag

Pedig a fehér arany az arany egyik ötvözete, ha valaki a platinát hívja fehér aranynak, az hülyeséget beszél. A platina teljesen más tulajdonságú anyag.

(#31) vinibali


vinibali
őstag

kár, hogy nincs kép a belsejükről. volt nálam 1-2 újabb FSP táp és eléggé spórolósra vette a gyártó :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#32) KAMELOT válasza vinibali (#31) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha 92+ -os táp akkor gondolom nem lesz spórolós. Az már platina kategória mint az ENERMAX

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#33) kircipeti


kircipeti
senior tag

Eddig az FSP Aurum Xilenser sem jutott el hozzánk, ezekre van esély?

(#34) Ati1979


Ati1979
veterán

Elég brutálisak.

Gondolom a gold meg a platinum minősétésű tápok között a gyakorlatban azért nincs nagy különbség.
Szóval goldot nem érdemes platinumra cserélni. :)

(#35) Normi™ válasza Ati1979 (#34) üzenetére


Normi™
őstag

Ezen táblázatban megnézheted egész pontosan.Véleményem szerint nincs sok értelme cserélni,de pl.én mégis megteszem hamarosan :)

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#36) Graphics válasza stargazerhu (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amit linkeltél jó, de mivel fanless verzió, így nem biztos, hogy a teljesítményorientált PC-knél nyerő :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Ati1979 válasza Normi™ (#35) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi! :)

Szerintem ez a különbség a valóságban nem észrevehető. Az meg, hogy 100 forinttal kevesebb lesz a villanyszámla nem nagyon számít. :)
Szvsz. akkor lenne értelme cserélni, ha valaki úgyis kisebbet v. nagyobbat akar.

Nálam biztos marad az AX650.

(#26) stargazerhu

Ez a fanless, nagyon király. Nekem volt régebben passzív tápom, nem egy rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

(#38) MMIX válasza MMIX (#13) üzenetére


MMIX
addikt

www.playwares.com tesztjében a Raider 80+Silver 550W-ban Protechnic Electric ventilátor van, a csapágyazás típusa nem látszik. A kis kondenzátorok nem japánok, szerintem Teapók. Sokat nem látni, mert nincs szétszedve a táp.

(#39) MMIX válasza MMIX (#38) üzenetére


MMIX
addikt


Ezüst Raider 550W szétszedve, folyadék csapágyas, ami az Aurumban is van.

[ Szerkesztve ]

(#40) Csaba939393


Csaba939393
csendes tag

Srácok segítsetek. a mostani gépemben egy 420 W os 4000 ft os hkc táp van és csak rosszat olvastam róla.

Szeretnék egy megbízható 550 W os tápot 10-15 ezer ft körül , ami miatt nem fog egyszer se elszállni a hdd-m, ramom, procim , vagy legalább jóval kisebb lenne az esélye.

Ötletek ? Atx es gépem van , microatx es alaplappal ( nem értek hozzá)

Köszi előre is :DD

Darázs? Ágyi poloska? Csótány ? Patkány? Kullancs? Engem keresel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.