Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

Hmm... mivel mobilt még nem váltok egyhamar... a Tab S3-am viszont már korosodik... ez jó utód lenne utóbbinak. A hatalmas képernyő, meg a csúcs SoC miatt mindenképp.

(#2) Luki26


Luki26
csendes tag

Hihetetlen, hogy a telefonok mostmár tablet méretűek, a tabletek pedig notebook méretűek... Miért nem lehet kiadni telefont 5"-5,5" környékén meg tabletet 7"-8" környékén?! :(

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha ebbe is exynost tesznek, mint a telóikba, akkor kell is a lítiumtégla... Egyébként semmi brutál nincs 10Ah-ban ekkora kijelző mellett.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) joey04


joey04
titán

ekkora méret mellett nem olyan nagy a telep, inkább ez az elvárt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Gerybut válasza Luki26 (#2) üzenetére


Gerybut
tag

Szörnyű, hogy minden poszt alatt el kell mondani, hogy egy mai 20:9es kijelző a közelében nincs nagyságban a jó öreg 16:9-eseknek. Szóval a mai telefonoknak a 6,5-7 col lenne az ideális tartalomfogyasztás szempontból. Van tablet 8collal nem is egy, google a barátod.
Neked egyebként milyen telefonod van , hogy ennyire nem vagy képbe?
Megjelent az új iphone SE, na sztem az pont neked való lenne ;]
A tabletre térve, ha bezuhan az S6 ára akkor beszerzem, de amí nem csinálnak egy alternatívát az Apple Air 3-nak nincs miről beszélni, furcsa de sokkal jobban megéri és még olcsóbb is, egy Apple!!...Szóval nevetséges a Tablet piac, de én is azt veszek, nagyon keskenyek ezek a mai telefonok, a Mate 10 Pro meg jó lesz még egy darabig.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#6) t72killer válasza Gerybut (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1! egy ideje már a telefonok szélességét nézem, ha az értelmesen kihasználható képernyőméretre vagyok kíváncsi...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) nikilauda válasza t72killer (#3) üzenetére


nikilauda
senior tag

Az S6 is csak Snapdaragont kapott egy éve. Nem volt különbség a piacon, mint a telefonoknál.

(#8) t72killer válasza nikilauda (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R, ez jó hír, az öreg Tab A-mban még exynos van.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) Schuler888 válasza nikilauda (#7) üzenetére


Schuler888
senior tag

A tab S4 is majd' 2eve! ;)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#10) Gerybut válasza t72killer (#6) üzenetére


Gerybut
tag

Örülök, hogy vannak még tudatos tech őrültek rajtam kívül :DD
Mikor kijött az SE majdnem eret vágtam mennyire rácuppant a sok kis majom :W
Valaki kommentben a tech2 YT csatornán megkérdezte érdemes e leváltania a iphone 11 pro maxját az SE-re, cska azért mert újabb :Y , szörnyű az Apple community, és ezekből a sík emberekből él meg ilyen jól a cég....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#11) Schuler888 válasza Gerybut (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tudnad hanyan rohangalnak mindenfele hatterttudas nelkul bmw&iPhone komboval, mert azt hallottak a tobbi hozzajuk hasonloktol hogy csak ezek a jok... :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) Luck Dragon

Én nagyon várom, szívesen látnám az iPad duóm mellett mint alternatíva. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) roli543 válasza Gerybut (#10) üzenetére


roli543
őstag

Tehát aki az uj SE-t megveszi mind majom meg hülye... okes koszi. Sikerült egy Samsung tab cikk alá is behozni ezt... meg hogy az Apple felhasználók milyenek.. köszi😌😌

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Azért kellett nagyobb tablet, hogy elférjen alatta az új árcédula?

:P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) t72killer válasza bambano (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem csak, a 10"-osat még a végén telefonnak nézték volna.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) Schuler888 válasza bambano (#14) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nezz utana, evekkel ezelott is volt mar ekkora, ugy 6 eve, nem ujdonsag ..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) rothfb


rothfb
veterán

Vajon bele fog férni az ár a fél millióba? Tippre a nagyobbik 5g-s biztosan nem. :D

(#18) whatwhatwhat válasza roli543 (#13) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Talán ha nem lennének majmok meg hülyék, akkor nem lennének ilyen kommentek se. :U

(#19) whatwhatwhat válasza rothfb (#17) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Tab S6 LTE 240 ezer hivatalos helyen. Ebből kiindulva igen, bele fog férni.

(#20) akaido


akaido
addikt

Érdekes ez az állandó méret stírölés. Az eddigiek alapján fontos, hogy mekkora... a tablet? :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#21) joey04 válasza roli543 (#13) üzenetére


joey04
titán

Büfizett egyet, nem kell rá figyelni :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Luck Dragon válasza joey04 (#21) üzenetére

:DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) rothfb válasza whatwhatwhat (#19) üzenetére


rothfb
veterán

Ez még az S6-nál is sokkal durvább lesz mind prociban, mind akkumulátorban és még 5g-s is lesz. Add össze.

(#24) janeszgol válasza Gerybut (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Nincs nagyságban, pont ezért nem mindenkinek megfelelő a mai öszvérek. Lásd azt, akinek válaszoltál. Egy 8 colos tablethez képest egy mai 6 colos telefon apró méretű. Már alkalmatlan a feladatra. Telefonnak viszont nagy, ilyen hurcolászós, kiveszem a zsebemből témára meg kényelmelenek a mai telefonok. Arra sem alkalmasak.

Ennyi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) janeszgol válasza Gerybut (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

hozzászólásod alapján inkább az amatőr jutott az eszembe. Ilyen NLC szint. Akár a hüvelygombáról is írhattál volna férfi létedre, annyira vagy hiteles. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) Gerybut válasza roli543 (#13) üzenetére


Gerybut
tag

Nem az Appleseket szidom, mert valszeg én is veszek egy ipadet, de aki az SE ért 180ezret kicsenget az igenis hülye :( , tudatlan, nem tudatos vásárló. De mondom, az apple erre megy már régóta és sikerrel. Csak a kva alma logo 100ezer azon a telefonon :))

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#27) rigoberto


rigoberto
őstag

A tepsi mobilok mellett van még igény tabletekre??

(#28) rothfb válasza rigoberto (#27) üzenetére


rothfb
veterán

Hogyne lenne...

(#29) Luki26 válasza Gerybut (#5) üzenetére


Luki26
csendes tag

Nem értem miből jön az, hogy nem vagyok képben. S7-em van, mert azt még át tudom érni 1 kézzel. Szívesen váltanék újabb telefonra, de nincs megfelelő alternatíva. Egy olyan mobiltelefont szeretnék, aminek minden pontját átérem 1 kézzel (és lehetőség szerint legyen benne csúcshardver). Apple-re nem szeretnék váltani.
Nekem a telefon arra kell, hogy tudjam magammal vinni bármerre, könnyedén és elférjen kényelmesen a zsebemben és ha mondjuk busszal megyek és 1 kézzel kapaszkodok akkor is legyen elegendő 1 másik kéz a telefon kezelésére (fogásváltás nélkül). Tartalomfogyasztásra pedig van otthon egy Huawei Madiapad M3-am. Lassan azt is lecserélném, de szintén nincs alternatíva (ami 7-8"-os tablet, jó hardver van benne, de nem is 150-200 ezer forint. Több, mint 3 éve ez alapáron volt 100ezer, akciósan 88ezer).
Lassan azon gondolkozok, hogy egy mobilt veszek a tablet helyett :DD . De a telefon helyett továbbra sincs más lehetőség.

(#30) Gerybut válasza Luki26 (#29) üzenetére


Gerybut
tag

https://m.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2019&fDisplayInchesMin=5&fDisplayInchesMax=5.5
Tessék, fél perc volt. Egy tablet meg nem lehet 7-8colos, mert akkor semmi értelme nem lenne.
Egyébként nézz meg egymás mellett egy tabs6-ot meg egy iPad air 3-at, az S6 nyújtott sz.r az ipad meg 4:3 asszem. Szóval a telefonok ugyanez, nem a telefonok nőttek hanem a kepernyő, persze ha kis kezed van akkor nem ered át, de mint láthatod van választék a te méretkategóriádban, ellenben ami nekem hiányzik a 7+col az nincs 😭

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#31) Luki26 válasza Gerybut (#30) üzenetére


Luki26
csendes tag

De ezek közül egyik telefonban sincs csúcshardver! (Még beletettem a keresőbe azt, hogy legalább 6GB ram legyen a telefonban és 0 találat). Márpedig ha veszek új telefont, akkor szeretnék csúcshardvert (vagy minimum majdnem csúcshardvert), ezek viszont maximum középkategóriásak.
Neked viszont már nem kell sokat várnod, ahogy nőnek ezek a méretek szerintem maximum 1-2 év és meglesz a 7+". Az S20 Ultra 6,9", szóval elég közel van :D

(#32) t72killer válasza Luki26 (#31) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A csúcshardver bizony már telóméretben is melegszik, zabál = hely+nagy akksi kell neki.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33) Gerybut válasza Luki26 (#31) üzenetére


Gerybut
tag

Ja , hogy csúcs hardver!? Hát nem tudom van e értelme a csúcs hardvernek, szerintem egy jó középkategória bőven elég mindenre, főleg ha kisebb kijelzős a készülék.
Igen a Note-ok nagyon bejönnek, de annyit elvből se költenék telefonra.
A Black Shark 3 Pro ami tényleg nekem való lenne, de nincs benne NFC😭 így megy a levesbe....
De msot már tényleg inkább a tablet felé hajlok, otthonra kell netezni meg játszani (lassan jon a diablo immortal 😆). A Huawei Mate 10 pro ősszel lesz 2 éves, még mindig erős, mostani középkategória felső harmada, akksi is jó, felesleges lenne félreraknom. Az a vicc h 160ért vettem a telekomnál 2018ban...hol kapok ennyiért zászlóst, sehol...nagyon elszaladt a 🏇!

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#34) Luki26 válasza Gerybut (#33) üzenetére


Luki26
csendes tag

Ezt láttad?!: https://mobilarena.hu/hir/tablagepet_akar_telefonkent_eladni_a_honor.html
Már jönnek is a 7"+-os telefonok. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.