Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) woodbear


woodbear
addikt

Majd ha behal a mostani akkor cserélek. Addig tuti nem. wifi miatt nem váltok, a mostani 120gigát is elegendőnek tartom, szóval a 250sem motivál.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#2) Xirtam


Xirtam
veterán

Jól teszik fogyon csak, verjünk oda a SONY-nak. :C

(#3) keldorn69


keldorn69
csendes tag

Az a kérdés mikor lesz flashelhető :)

Ha valami kérdésed van, elérsz üzenetben! :)

(#4) RepeatSector válasza woodbear (#1) üzenetére


RepeatSector
senior tag

En is csak akkor valtok ha ez meghalt premium pakk ezert tuti nem fogom eladni wifi-m van hozza 2xer hasznaltam de jo vetel volt dealextremerol 23 dollar volt a wifi + egy 512mb memkarit is kaptam hozza gratisba :DD

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5) Xirtam válasza keldorn69 (#3) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez kérlekszéppen soha! :) Főleg augusztus 1 től, új dash...pápá flash :C

(#6) woodbear válasza RepeatSector (#4) üzenetére


woodbear
addikt

Nekem a 20as vinyóm volt még onnan jó régen véve. kettőt vettem 9000ért postával :)
Azóta 120asra cseréltem.
Kineckt-re leszek kíváncsi.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7) Prof01 válasza Xirtam (#5) üzenetére


Prof01
veterán

Soha ne mond, hogy soha! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) sittes79 válasza Xirtam (#5) üzenetére


sittes79
addikt

persze soha mi?? 1 hónapot adok neki, ua. a LITeON drive van benne...

pápá 13000 HUF-os játék...

(#9) Akos96


Akos96
senior tag

Remélem ezen is elterjed a warez és inkább PS3-ra fejlesztenek. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#10) Dani811 válasza Akos96 (#9) üzenetére


Dani811
aktív tag

+1 :DDD

(#11) Kr/\toS válasza Xirtam (#5) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Fenéket. A flash MS-éknél az üzletpolitika része.

(#12) Xirtam válasza sittes79 (#8) üzenetére


Xirtam
veterán

Nagoyn okos vagy, rohadtul nem ugyan az a lite-on van benne! ;) Mellesleg ha fel is törik többé nincs live...augusztus 1 től új dash. de láttom megint nem azt nézük hogy mi meg hány méter, hanem a warez. éljen ez a társadalom!

(#13) heihachi válasza Akos96 (#9) üzenetére


heihachi
addikt

Akkor legalább megtanulnának rá programozni. :P

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) Xirtam válasza heihachi (#13) üzenetére


Xirtam
veterán

:C

(#15) ysoltee85 válasza keldorn69 (#3) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

ez nem mindenkinek kérdés! és remélem nem is fogják megtörni egyhamar!

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#16) ysoltee85 válasza Xirtam (#5) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

erről hol lehet olvasni többet? van valami irás erről?

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#17) Akos96 válasza heihachi (#13) üzenetére


Akos96
senior tag

Néhány kiválasztott tud, a többiek úgyis valami sz*rt csinálnak. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#18) Gordiann


Gordiann
őstag

Valaki linkelne valami cikket az aug.1-i dash történésekről?...érdekelne, de még nem hallottam róla.

(#19) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

"fantasztikus atmoszféra uralkodott az üzletekben" persze, több százan perkálták ki az új box árát. még szép, hogy jól érezte magát a tulajdonos :C.

Aurea mediocritas

(#20) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Xboxklub.hu-n van rola cikk de amugy ha guglizol megtalalod
am nekem nem jon be amit a beta dashboard screenshotokbol lattam mert uj design is lesz

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#21) AXisBOLD válasza Xirtam (#2) üzenetére


AXisBOLD
addikt

részvényes vagy? vagy minek örülsz ennyire?

Aurea mediocritas

(#22) keIdor


keIdor
titán

Jó lenne ha nem lenne flash. A PC-t már tönkre vágta a warez nem vettétek még észre milyen ötletekkel jönnek? Nem befejezett játék és társai egy vicc.
A konzol legalább maradjon meg normálisan.

Egyébként meg szerintem is kurva drága a játék, de nem a warez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Alexios válasza Cobra652 (#23) üzenetére


Alexios
veterán

semmit nem változna szerintem az eladás, szerinted akik 0day mennek konzoltvásárolni a warez miatt teszik? Nem mindenki úgy áll hozzá a kérdéshez hogy lehet-e warezolni, mégha magyarországon ez a trend is. Exkluzív címek meg erősen szubjektívek, én a PS3-ra egy olyan játékot tudok ami érdekel, és nem lesz boxra, ez pedig a GT, a többi nem igazán.

(#25) heihachi válasza Cobra652 (#23) üzenetére


heihachi
addikt

Szép elfogulatlan hsz-t sikerült írnod :R

Ha Sonyn is adott lenne a warez, és bukná a PS3 a mellette szóló két érvből az egyiket (másik a BR), akkor kíváncsi lennék, hogy azok akik arra verik, hogy kis szeretett gépükre nincs warez, min játszanának? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#26) Peat;) válasza Cobra652 (#23) üzenetére


Peat;)
veterán

[link]

Ebből a listából is látszódik, hogy mennyire elöl van a ps3 kiemelkedő játékkínálatban. Ugyebár 3 exkluzív x360 cím és mind folytatás, tehát megelőzték sikeres exkluzívok ugyanebben a generációban, míg ps3 részről egy van a listában mely játékkal évek óta adós a sony és eddig cseszett ilyen típusú játékot kiadni a jelenlegi generációra. :) A többi meg multiplatform, ha egyik gépre sem jönne exkluzív még akkor is bátorság azt mondani bármelyik gépre hogy nincs rá jó játék, no de van aki egy nap 3 játékot végez ki van aki 3 hónap alatt egyet.

(#27) FefeeX válasza Xirtam (#5) üzenetére


FefeeX
veterán

mivan?
én ezt találtam: [link]

Azonban 1. amíg nincs komolyabb védelem (és márpedig mivel ez is 360as gép, nem next gen, nem is lesz még egy darabig), addig hamar megtörik majd
2. mi ez a warez ellen állandóan a dash-frissítés felhozása? Nem azért, végigolvastam amit linkeltem, és szó nincs más védelemről...
3. a warezmókusokból meg a kárörvendező anyucipénzébőlvásárolokmerteltartanak emberekből is teli van már a padlás. Mindkét oldal olyan szinten ferde látásmódú, hogy keményen elszégyenlhetné magát...

(#28) blazsey2


blazsey2
senior tag

Hű micsoda sikere van az új csilivili Box Slim-nek :D
Remélem tovább öregbíti a régi jó hírét ;]

PSN ID:blazseydr

(#30) Alexios válasza Cobra652 (#29) üzenetére


Alexios
veterán

Számít? Engem mint mondtam a GT5 kivételével egyik ps3 exkluzív cím se érdekel, a halo pedig igen. Ettől még nem lesz szar a ps, de ez ettől még nem lesz egy objektív szempont, mert ha nem tetszik hiába exkluzív.

(#31) atee


atee
őstag

Szép szép, de.
Nesze semmi fogd meg jól. A 360 is lassan közeleg a ciklusa végéhez. Most újabb bőrt húznak le róla. A fogyasztói társadalom meg ráharap szépen.
Vegyétek mert ettől többek, jobbak lesztek. A régit már szinte ciki birtokolni :)
Gyorsan vegyetek mellé iPhone4 et is :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#32) Alexios válasza atee (#31) üzenetére


Alexios
veterán

Nem értem, nekem pl. még nincs boxom, de ha vennék akkor ilyet vennék, már csak a beépített wifi meg a 250gb vinyó miatt is. Sőt ismerek olyat, aki emiatt adta el a boxát és vesz ilyet, mert olcsóbban jött ki mintha külön venne wifit bele és növelné a vinyója méretét.

(#33) Morden24 válasza atee (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

A 360 is lassan közeleg a ciklusa végéhez

Az MS még uscve 5 évet akar kihozni a konzolból, és ebből 3-at lazán borítékolni is lehet. Nagyon messze van még annak a ciklusnak a vége...

Egyébként a kisebb méret, kisebb fogyasztás, nagyobb vinyó, modernebb dizájn, beépített wifi stb. csomó embernek elegendő lehet arra, hogy vásároljon.
Azt mondjuk szintén nem értem, hogy miért kell fikázni azokat, akiknek már volt, és most eladták. Nyilván az ok megvan (ha a nagyobb vinyó és a külső wifi árát nézem pl., akkor nem igazán tudsz olyan szarul eladni egy 120Gb-s kekszboxot, hogy ne érje meg új Slimre váltanod, feltéve, hogy kellenek ezek a dolgok neked, és eddig nem ruháztál be rájuk), és emiatt működik a használtpiac, ezért tud olyan ember is gépet venni, akinek nincsen pénze egy vadonásúj masinára. De persze köpködjünk csak, attól leszünk igazi magyar állampolgárok.

Hogy a szifon4 hogy jön ide, azt már végig sem akarom gondolni...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#34) atee válasza Morden24 (#33) üzenetére


atee
őstag

Másképp látom a dolgot mint te.
Azt gondolom, hogy semmi lényeges újítást nem kap a felhasználó. Mégis sokan rohannak megvenni. Vagy talán tapsolni kéne a világrengető újításnak, hogy már wifi is van a 21 században? Illetve, hogy 250 gigás hdd? Ne vicceljünk már. Nem más ez mint rókabőr lehúzás a régi termékről.

Nyilván akinek mos kell, most akar 360 at venni annak ez a logikus beruházás ,de ettől ez a termék még nem lesz az amiért felállva kéne tapsolni, hogy micsoda újítás...

iPhone4 csak egy párhuzam.

D-day 2002-01-04 01:54

(#35) Morden24 válasza atee (#34) üzenetére


Morden24
nagyúr

Vagy talán tapsolni kéne a világrengető újításnak, hogy már wifi is van a 21 században? Illetve, hogy 250 gigás hdd? Ne vicceljünk már.

Na most akkor tegyél már különbséget. Az egy dolog, hogy szerinted ezek olyan dolgok, amik már a Box 2005-ös debütjén benne kellett volna, hogy legyenek, és ebben az esetben majd jól pofánröhögnek, vagy mondd azt, hogy neked konkrétan nem érné meg vásárolni egy ilyen eszközt.
Fel kéne végre fogni, hogy egy 2005-ben kiadott eszköz ráncfelvarrásáról van szó. És 2005-ben vérpisálás lett volna, ha beépítik az árba teszem azt egy wifi vevő költségét.

Egyébként semmi párhuzamot nem látok az iPhone4-el. Ja, hogy arra akarsz rávilágítani, hogy valaki lecseréli a 3GS-t, pedig minek? Hát először is, különbség van bőven. Másodszor is, nem értem, hogy miért fáj valakinek, ha egy másik személynek van lehetősége arra, hogy kiszolgálja a saját hóbortjait/igényeit? Ja, hogy megint jön a tipikus balkán irigykedés. Boooring.

Azt meg végképp nem értem, hogy mire utalsz a felállva tapsolással... ez egy ráncfelvarrás, ezt még az MS is kihangsúlyozza.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#36) Def26 válasza atee (#31) üzenetére


Def26
félisten

Én azért cserélem le, mert az új slim jobban néz ki. És akkor mi van? Sőt, autót sem azért cserélek, mert már nem megy, hanem, mert kell a "jobb". Ez miért baj? :F (Egyébként Te meg megveheted a használtat olcsóbban, és mindenki jól jár.)

Morden: "Ja, hogy megint jön a tipikus balkán irigykedés."

Ez itt a lényeg szvsz. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37) Morden24 válasza Def26 (#36) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szintén zenész, illetve a kábelezős probléma a Kinect-el, amit már említettem a kekszbox topikban.

Sectumsempra - For Enemies

(#38) atee válasza Morden24 (#35) üzenetére


atee
őstag

Nekem nem baj, hogy kiszolgálja a hóbortját valaki. Sőt nem is sajnálom senkitől sem. Magam is megvehetném, ha szeretném. Sőt nem tagadom nem egy alkalommal ugrottam fejest új dolgokba.
Arról van szó, hogy engem már nem tudnak ilyen apróságokkal levenni a lábamról.
Igyekszem kinőni a fogyasztói társadalomból. Vagyis inkább minimalizálni a "felesleges" + kiadást a szinte semmi + -ért

2005 ben bizony ilyen paraméterekkel elég sokba lett volna kiadni a gépet.
Viszont a 20 gigás hdd már akkor is kevés volt.
Ráncfelvarrásnak a Falcon alaplapot a HDMI csatlakozót majd a Jasper alaplapot a 60 majd a 120 gigás verziókat tekinthetjük.

Bocsánat, hogy én nem látom ezt az új 360 at akkora vívmánynak mint ahogy azt próbálják beadagolni...

D-day 2002-01-04 01:54

(#39) atee válasza Def26 (#36) üzenetére


atee
őstag

Én lexarom, hogy kit és, hogyan etetnek meg a reklámokkal és a lényegtelen újításokkal.
Nem érdekel, hogy ki mire költi a pénzét.
Ettől még lehet az a véleményem, hogy ez így nem jó.

D-day 2002-01-04 01:54

(#40) Morden24 válasza atee (#38) üzenetére


Morden24
nagyúr

Arról van szó, hogy engem már nem tudnak ilyen apróságokkal levenni a lábamról.

Ha erről van szó, akkor rendben is van.
De a korábbi kommented arról árulkodott, mondhatni ordított, hogy nem erről van szó, hanem erről: Vegyétek mert ettől többek, jobbak lesztek.

Bocsánat, hogy én nem látom ezt az új 360 at akkora vívmánynak mint ahogy azt próbálják beadagolni...

Megint rákérdezek: hol is van az kijelentve, hogy az "új" Xbox valami óriási "vívmány"? Én eddig ahol csak olvastam, mindenhol azt írták, hogy jól sikerült ráncfelvarrás, jól jár, aki megveszi, de ha konkrét indok nincsen, akkor mindenki jól ellesz a régi gépével is. Az MS sem sugallt soha semmit, ami ezzel a kialakult véleménnyel ellentétes lenne. Csak a te csőrödet bassza ez ilyen felállásban...

Ráncfelvarrásnak a Falcon alaplapot a HDMI csatlakozót majd a Jasper alaplapot a 60 majd a 120 gigás verziókat tekinthetjük.

Ez meg a Valhalla alaplap a 250Gb-s vinyóval és a wifivel, meg a jobb hűtéssel, a kisebb mérettel, a kisebb fogyasztással, a natív Kinect csatlakozóval, a több USB-vel. Szóval a Slim teljesen jól beáll a ráncfelvarrások sorába, sőt: keményen túl is teljesít, kvázi áremelkedés nélkül.

(#39) atee: Tök jó, hogy te kitalálod, hogy ki mi alapján döntött, mit evett meg, illetve mi is neki a jó. Még szerencse, hogy erre mindenki szarhat magas ívben. Hadd döntse el mindenki saját maga, hogy mit és milyen preferenciák alapján akar, vagy nem akar megvásárolni.
Úgy is mondhatnám, mindenki foglalkozzon a saját portájával, és ne a szomszédét nézze. Kevesebb elégedetlenkedő, irigykedő meg egyéb ilyen fajzat lenne, ha mindenki a saját dolgával foglalkozna, és nem próbálná kitotózni, hogy a másik mit miért vett meg.

(#41) David93Pecs: A RRoD már elég régen nem rettegős téma, meg egyébként is, 3 év garancia van rá. A lemezkarcolás meg jó poén, de hát könyörgöm, meg is érdemli, aki használat közben shakernek nézi a konzolt.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#41) David93Pecs


David93Pecs
tag

Hát. Én úgy fogom fel,hogy a Microsoft azért csinált új boxot,hogy odavágjon a konkurenciának...De nem igazán sikerült neki szerintem.:)
Kitudja,hogy a rettegett 3 led végleg eltűnt-e...Sok helyen írják,hogy nagyon forró a gép és állítólag úgy karcolja a lemezeket mint egy kistigris. xD

(#42) atee válasza Morden24 (#40) üzenetére


atee
őstag

Megdöbbent az, hogy éjszakai nyitás és kígyózó sorok. Tényleg mintha valami szenzáció lenne. És nem csak az s360 ra gondolok. Számtalan hasonló termék premierjét úgy üdvözlik...mintha a messiás érkezett volna meg és képesek egy zsák pénzt kidobni rájuk.
Remélem tényleg van még 5 év a 360 ban, de gyanítom, hogy hamarosan kapunk egy next gen2 konzolcsomagot.

D-day 2002-01-04 01:54

(#43) Morden24 válasza atee (#42) üzenetére


Morden24
nagyúr

Remélem tényleg van még 5 év a 360 ban, de gyanítom, hogy hamarosan kapunk egy next gen2 konzolcsomagot.

Mérget vehetsz rá, hogy 2012-ig max. fake 8th gen cuccot fogsz látni, és 2014 előtt gépet kapni nem lehet.
Az 5 évet nekem is ízlelgetnem kell, de ha jól játsszák ki a kártyáikat, akkor az Xboxban és a PS3-ban egyaránt benne van a fél évtized.
Xbox a HD lejátszásban kerülhet hátrányba, de ha fontos lesz, nyilván meg lesz oldva, akár a Live-on keresztül (ez most is megy), akár külső meghajtóval, végső esetben.

Számtalan hasonló termék premierjét úgy üdvözlik...mintha a messiás érkezett volna meg és képesek egy zsák pénzt kidobni rájuk.

Elképzelésem nincsen, hogy ez neked miért fáj. Én sem értettem meg a mozi előtt sátrat verő SW fanokat, vagy azokat, akik a százhuszadik Star Trek vagy Stargate sorozatot is ugyanakkora lelkesedéssel tudják nézni, de hát nem vagyunk egyformák, oszt' csókolom.

Sectumsempra - For Enemies

(#44) atee válasza Morden24 (#43) üzenetére


atee
őstag

Nekem személy szerint nem fáj. Persze nem vagyunk egyformák, de ez a világ már sokkal inkább deformált mint az normális lenne. A valódi értékek elvesztek.
Ez már messze más téma.

D-day 2002-01-04 01:54

(#45) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Igazán tetszetős lett a masina. Nahát, fekete... Vajh, mire emlékeztet a színe? Hmmmm.... :U ;]

Rip and tear

(#46) #57833216


#57833216
törölt tag

Milyen novellákat írtok ide, nem győzök olvasni.:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.