Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Avicularia


Avicularia
veterán

Először kezdjék el supportálni a már kiadott készülékeiket,és ne sz@rják le nagy ívben a vásárlóikat :U
Meg válaszolni kellene a hozzájuk intézett kérdésekre,dehát ez már luxus.
Nálunk tanulták a kereskedelmi hozzáállást,addig foglalkozunk csak a vevővel,amíg odaadja pénzét,utána mutatjuk a középső ujjunkat :((

[ Szerkesztve ]

(#2) norbee2244 válasza Avicularia (#1) üzenetére


norbee2244
senior tag

kaiserre gondolsz? :W (1 tulaj....)

(#3) PeppErKorN


PeppErKorN
tag

Nocsak, valaki bővülő piacra számít az idén?
Nagyon tudhatnak valamit, ha 30% fölötti haszonnal tudnak működni gyártóként.

--K--N--R--

(#4) Avicularia válasza norbee2244 (#2) üzenetére


Avicularia
veterán

Is.
Meg a diamondra.

A júzerek pénze az jól jön,amikor hencegni kell a bevételek-haszon növekedésével.
De a bugos,béta szoftverrel kiadott telefonjaikat eladás után magukra hagyják.

(#5) joshua7


joshua7
veterán

Amilyen f@sza a Touch Diamond/HD, nem is csodálom.

Semper Fi

(#6) Morden24


Morden24
nagyúr

Nem ártana átfogóbb reklámtevékenység, cégnév imidzsének növelése pl. Európában is erőteljesen, némiképp jobb PR...
Ja és ami leginkább nem ártana: low-end áras készülékek. 60K-s alsómodellel nem fognak hatalmas nagy áttörést okozni.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Avicularia válasza joshua7 (#5) üzenetére


Avicularia
veterán

Igazából nincs baj vele (diamond) kedvelem a készüléket.
Csak van pár idegesítő hibája ,amit úgy intéz el a htc ,mintha nem is léteznének a problémák.
Pld.music lagra nyomj soft resetet zenehallgatás előtt .. pff... :W

(#8) Morden24 válasza Avicularia (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ne falazd az ördögöt a festékre, mondom ne, NE! ;] :DDD

(Kezd közeledni a lélektani határidőm, amikor átváltok én is HTC support-fikázás módba...)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#9) Dare2Live válasza Morden24 (#8) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mért mi mást lehet csinálni a HTC supportal meg az mp3 lejátszás elött soft reset javaslatokkal?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#10) Morden24 válasza Dare2Live (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Várni arra a romra, ami reményeim szerint még a hónapban kijön. A zenés soft resettel meg azt lehet kezdeni, hogy nem kell használni, mert amúgy nem is működik... :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért a haszonkulcsuk nem gyenge... :D

Én is hozzájárultam már a bevételük növeléséhez, egy Kaiser és egy Touch Pro vásárlásával, meg most vettem tőlök tartozékot kb. 12 ezer forint értékben. ;)

Samsung Galaxy A54

(#12) iknight


iknight
senior tag

Gondolom azért megy ilyen jól, mert házon belül emgy a gyártés és midnen. De az a baj hogy úgyveszem észere hogy egyre jobban felhigul a márka. Még szinte be sem fut egy készülék és már jön az új... Lassan oda elsz szerintem a minőség...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#13) Viktor0610 válasza iknight (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az összeszerelési minőségről valóban nem tudok csak pozitívan nyilatkozni...
A Trinity egy kivállóan összerakott telefon volt, a Kaiser burkolata már két hónap után kopott, a Touch Pro mechanikája már vásárláskor úgy lötyögött, mint a Kaiser egy-két hónap után... Viszont így is a HTC a leginnovatívabb gyártó szerintem.

Samsung Galaxy A54

(#14) Dare2Live válasza iknight (#12) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

inkáb arrol van szó, hogy k*drága készüléken nagyobb % lehet mint egy 25euroson....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#15) Dare2Live válasza Viktor0610 (#13) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mibe innovatív?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#16) iknight válasza Viktor0610 (#13) üzenetére


iknight
senior tag

Nem feltétlenül innovativ, szerintem inkább csak azért tűnik annak mert próbálja behozni az eddigi hiányosságait, de igazából szerintem semmi újat nem tett le az asztalra. (Szóval saját fejlesztésű valamit, a touch flo-t de az megint csak félmegoldás szerintem).

Az apple pl kidobott egy saját új oprendszert, és egy új meglátásba helyezte az okostelefonok vagy csak telefonok hasznáhlatóságának kérdését. Szerintem az innovativ. Igazi fejleszést mostanában már nemnagyno látni, csak a jól bevált dolgokat csomagolják újra. Htcnél is a cruise óta, a diamondban, és a hdben sincs igazán nagy külömbség. Szinte csak a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#17) Morden24 válasza iknight (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem elég innovatív az, hogy az Wm-et használó, átlagember számára bonyolult és csúf tepsiket egy laza kézmozdulattal a highend divattelefonok szintjére emelte mind külső, mind belső szempotok alapján, mindezt úgy, hogy sem a készülékek között ez eddig nem volt szokás, sem a WM nem volt az a tipikus "for everyone" oprendszer. NEm úgy ugyebár, mint a szifon, ami alapban ezzel a céllal készült (nem vitatom, jó eredménnyel).

Egyszóval termékdesigning-ban és a felhasználói felület megtervezésében az egész elsőosztályú. Hogy neked a TouchFlo az miért félmegoldás, azt persze nem értem. Ha valami működik, akkor működik, ha nem, akkor nem. Utóbbi dolog a "működik" témakörbe tartozik. Kit érdekel, hogy ehhez a HTC-nek nem kellett oprendszert szerkesztenie, mert már volt egy teljesen jó erre a célra?

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.