Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

10%-os piaci rést eldobták Irán miatt?

Elég hülye lépést volt akkor ez a ZTE-től, vagy nagyobb lóvét reméltek...

Ekkora részesedés is meglepő amúgy, mert más kínai nem tudott szerintem ilyen mértékű piacot szerezni.

Hát nem tudom merre tart a ZTE, mert ez a leépítés úgy kompletten érinti az egész céget.
Itthon is már csak a vergődés ment nekik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

És még ezek mellett KS-en is megfuttatnak egy telefonos kampányt.
Véletlenül sem jut eszembe erről a Pebble, csak nagyban. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) tibcsi0407 válasza Graphics (#1) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az Axon 7 nagyon népszerű lett az USA piacon. Nem véletlenül egyébként, mert piszok jó telefon.
Az év legjobb készülékei közé sorolták be az Amcsi Androidos oldalak.
Szerintem nem fogják eldobni ezt a lehetőséget Irán miatt.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4) joey04


joey04
titán

A dolgozókat sajnálom, de nem meglepő fejlemény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Quqesz válasza tibcsi0407 (#3) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És sajnálom is , hogy errefele nem hozták el. Az Axon elite még kapható volt az MM-ben németben.(lehet még ausztriában is)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#6) tibcsi0407 válasza Quqesz (#5) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt nincs rá igény a Samsung és Apple hype mellett. Lehet lett volna egy szűk réteg, aki megveszi, de az nem biztos, hogy fedezte volna a ZTE költségeit.

https://utdetailing.hu/

(#7) #02683648 válasza tibcsi0407 (#6) üzenetére


#02683648
törölt tag

"Itt nincs rá igény a Samsung és Apple hype mellett"

LOL! Megnézted hogy mekkora az Androidos telek piaci részesedése Európában és az USA-ban?
Lelövöm a poént, az előbbiben jóval nagyobb.
Amúgy az USA-ban is az enthusiast rétegben népszerű, az átlag felhasználó számára az okostelefon fogalma úgy csapódik le hogy "vannak az iPhone-ok és a Galaxy-k"

Szerintem vmi random piacpolitikai döntés van mögötte, ha EU szinten forgalmazzák, azért itt is elnyomtak volna belőle szépen.

(#8) tibcsi0407 válasza #02683648 (#7) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Őszintén. Szerinted itthon elérne mondjuk egy 10%-os piaci részesedést a ZTE? Mert én azt kötve hiszem.
Itt sem lát nagyon túl az egységsugarú user a Samsung, Apple és talán még a Huawei telefonjain.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#9) madd dogg


madd dogg
senior tag

Hm. Csak nem visszaütött, hogy minimál profittal akartak gyorsan sokat, aztán kifulladtak? Hasonló jövő elé néz az Oppo, Xiaomi és jelenleg hypeolt társaik. Amint nem lesznek böszmén olcsók, buknak mindent. A gagyi státuszból szerintem még egyedül a Huawei tudott kilépni.

(#10) Graphics válasza madd dogg (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mitől kerül valami gagyi státuszba?

Csak mert azt mondod rá, hogy gagyi? Szólj azért ezeknek a gyártóknak, hogy ne is erőlködjenek tovább, mert megmondtad a tutit :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) #02683648 válasza tibcsi0407 (#8) üzenetére


#02683648
törölt tag

EU szinten kell nézni. Sem az ZTE, sem más gyártó számára nem hiszem hogy cél komolyabb pénzeszközöket ölni abba, hogy jelentős piaci részesedést szerezzenek egy észak-balkáni oroszbarát kisállamban ahol éves szinten bakfitty az össz értékesített készülékek száma.
Az egész EU-ban árulni, nagyobb láncokon keresztül (pl. MM) ebben már lehet fantázia.

Ha pedig az ismétlem bolhafing méretű magyar piacot vesszük alapul, a kártyafüggetlen árúsításnál itt a szürkeimporttal árult még olcsóbb árkategóriájú kínaiakkal kellene versenyezniük az alsó házban, a közép és a felette ahogy mondod Samsung vagy Huwaei (LG), de a szolgáltatós értékesítés megléte/hiánya szerintem sokat számítana.
Régebben nagyon ment a ZTE Blade, azokat nem főleg szolgáltatók árulták?

[ Szerkesztve ]

(#12) tibcsi0407 válasza #02683648 (#11) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehet, de 10% még úgy sem lenne meg. Az nem kis teljesítmény, hogy USA-ban el tudták érni ezt a szintet. Ott a szolgáltatóknál kell jó konstrukciókkal indítani és akkor lehetséges.
Nézd meg a 9-es hozzászólást. Kb az átlag EU emberének a véleményét tükrözi (sajnos).
Sajnos itthon hiába lenne a szolgáltatónál, amikor elhitetik a vevővel, hogy 20 ezerért övé az iPhone. Persze azt már csak később realizálja, hogy azt bizony törleszteni is kell sokáig. Múltkor a Telekomnál megkérdeztem, hogy mennyibe kerülne az S7 Edge a platina előfizetésem mellé és az eladó reflexből az első havi törlesztőt mondja. LOL
Számomra is nagyon vonzó egyébként a ZTE.
Ha nem lenne a Mi Note 2, akkor tuti, hogy Axon 7-et vettem volna, mert piszok jó telefon.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#13) #02683648 válasza tibcsi0407 (#12) üzenetére


#02683648
törölt tag

És az átlag amerikai fogyasztóét, akinek, mint mondtam, vannak az iPhone-ok és a galaxyk.

Amúgy én már úgy nézem meg h az adott készülék tényleg milyen visszajelzésekkel bír valójában (különösen a nem A-brand gyártóknál, pl ZTE, Oneplus, etc.) hogy külföldi androidos oldalakon és redditen rákeresek az adott készülékre, mert így legalább részben kiszűrhetem a "Kelet-Európa hatást", azaz ha valakinek a legolcsóbb kell és azt támogatja meg egy ideológiával

De a ZTE Axon 7 és az Oneplus 3T ott is jó visszajelzéseket kapott ahol nem az a fő szempont hogy két forinttal olcsóbb legyen.

(#14) madd dogg válasza Graphics (#10) üzenetére


madd dogg
senior tag

Attól, hogy szemlélyeskedésbe mész át, még nem cáfoltál meg. Egy mobil nálam nagyjából a következőket fedi le:

- multimédia (zene, yt, fotózás, nem nagy kunszt)
- navi (jó ég, Gboard a navit nácira javítja - szerk.)
- banki ügyintézés
- bankkártya (mindent ezzel fizetek, nfc, mobiltárca)
- parkolás, pályamatrica, havi kiadások vezetése, egyebek

A fentieket minden mai okostelefon tudja. De a kényelemhez a következők kellenek: LTE (B20), Play áruház, megbízható működés, vagy ennek hiánya esetén helyi gyors szerviz.

Nálam egy kínai visszaküldés szervizbe egyenlő lenne az azonnali cserével. Mivel napi szintű feladatokat lát el a telefonom, nem tudom másfél-2 hónapig nélkülözni. Viszont ha már pénzt adok érte, bírja ki 2-3 évig.

Nálam a kínai márkák jelentős része a fentiek egyenkénti vagy együttes hiánya miatt kiesik.

Van még egy tényező: a minőséget sokszor nem lehet számokban kifejezni. Lehet 8 magos, ha amúgy akadozik a menü. Lehet 20 megapixeles kamerád, mégsincs az élvonalban egy Meizu, Xiaomi vagy OnePlus sem. A zenei minőség hasonló terep.

Nekem nem a számok kellenek, hanem egy apple minőségű telefon és szolgáltatások Droiddal. Erre ma egyik feltörekvő kínai sem képes.

A Huawei nem feltörekvő, nem olcsó, cserébe jó.

[ Szerkesztve ]

(#15) slimshady válasza tibcsi0407 (#12) üzenetére


slimshady
senior tag

"Múltkor a Telekomnál megkérdeztem, hogy mennyibe kerülne az S7 Edge a platina előfizetésem mellé és az eladó reflexből az első havi törlesztőt mondja."

Ez azért már vicc. :)

üdv.: SlimShady

(#16) Graphics válasza madd dogg (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben nem volt semmi személyeskedés.

"Lehet 20 megapixeles kamerád, mégsincs az élvonalban egy Meizu, Xiaomi vagy OnePlus sem. A zenei minőség hasonló terep."

Ha volt ilyened, akkor biztos tapasztalatból mondod :)

Érdekes, nekem volt mindhárom, és nem tapasztaltam az általad leírtakat.

A saját igényeid biztosan másik igényei is. Örülök , ha találsz ilyet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) tibcsi0407 válasza #02683648 (#13) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen. Sokat olvastam róla, a legtöbb nagy review oldal értékelési alapján az jött le nekem is, hogy nagyon jól sikerült készülék.
Ami miatt még népszerű lehet, hogy dobta a tucatdesign-t és a ZTE be merte vállalni, hogy a BMW-vel együtt összedobjanak egy egyedi külsőt, ami bátor húzás volt, de legalább bejött. Szerintem pontosan itt fogják meg azokat az embereket, akiknek elegük van a tök egyforma külsejű telefonokból.

(#15) slimshady

Én is csak meghökkenve néztem, hogy miről beszél nekem. Mondom azért ennyire nem durva az előfizetésem, hogy ilyen jó árat kapjak. Mikor azt mondtam, hogy teljes árat mondjon, akkor meg Ő nézett rám értetlenül és végül benyögte, hogy 170 ezer. Gondolom általában 10-ből 2 ember vásárol így, a maradék 8 pedig részletre veszi a telefont.
Pont ezért is írtam, hogy hiába lennének jó árkonstruckiójú telefonok a kínálatban, ha csak havi 2-3 ezerrel lenne olcsóbb, akkor úgy is iPhone és Galaxy S szériát vinné mindenki.

(#14) madd dogg

Azt ugye tudod, hogy a ZTE Axon 7 lett 2016 legjobb hangzású telefonja?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#18) madd dogg válasza Graphics (#16) üzenetére


madd dogg
senior tag

Rendben, akkor ha lesz alkalmam, átadom nekik, hogy szerintem gagyik. Nekem onnantól személyes, hogy érvek és adatok nélkül a véleményem milyenségét emelik ki. De ha nem annak szántad nem veszem magamra, és ezzel vissza is térhetünk a témához. ;)

(#19) madd dogg válasza Graphics (#16) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ez már legyen ON: még itt MA-n sem került be egy kisebb kínai sem az éves mobilkamera tesztbe.
Cserébe LeEco és társai fórumban szériahibaként fordulnak elő nem működő ujjlenyomat olvasók, amit a userek pont a hosszú átfutási idő miatt inkább nem gariztatnak.

#17: nem tudtam. Gratulálok nekik. De amint a példa mutatja, ők is elkezdték A brandként kvalifikálni magukat, és így már nem könnyű az életben maradás.

Félreértés ne essék: nincs bajom a kínaiakkal. De badarság minden fórumban szidni a nagyokat, hogy drágák, bezzeg a Redmi és társaik. Nincsenek azon a szinten még. És ha folyamatosan árversennyel akarnak tárolni soha nem is lesznek. Mert az árérzékeny vevő hűtlen. Ha meg akarod fogni, tedd a szolgáltatásaiddal. Az Apple-nek és a Samunak bevált.

[ Szerkesztve ]

(#20) Graphics válasza madd dogg (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor nem jó mobilarenát olvasol, mert már volt kínai szereplő a kamerateszteken.

Amúgy félreértés ne essék, de a mobilarena kameratesztje a mérce? Ha oda bekerül valami akkor már jelentős előrelépés a gyártónak?

OnePlus-ra gondoltam, ami a fent lehordott Oppo almárkája. Jó gondolat volt, de nem a Huawei-re gondoltam.

Őszintén szólva ez meddő vita, te képviseled azt az álláspontot, hogy a kínai bizony csak gagyi lehet, én pedig használom őket, tehát van róla kialakult véleményem.

Te használtál már hosszabb időre kínai telefont? Mert akkor elfogadom a véleményalkotásod.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) madd dogg válasza Graphics (#20) üzenetére


madd dogg
senior tag

A Huawei a P9-cel nem kis kínai. És én kis kínait írtam.

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Halkan megkérdezem, hogy honnan tudják, ki az aki "más" cégek irányába is szimatolt? :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) TheSaint válasza madd dogg (#14) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Kicsit időben le vagy maradva szerintem, ezek az másodvonalbeli kínai gyártók már nem azok akikre te gondolsz....
Sokszor a valóban emészthető ár mellé már komoly tartalom is van a telóikba, nem egyszer innovatívabbak a bejáratott márkáknál:
4+ Ah-as aksik
HiFi DAC
Gyors töltési technológiák
Legújabb csatlakozási technológiák alkalmazása

A teljesség igénye nélkül.
Természetesen vannak hátrányaik, de mindenki el döntheti, hogy mit választ....

(#24) Zeki


Zeki
nagyúr

Nekem soha többet ZTE.
Volt a Blade S6, ami úgymond az EU-nak lett szánva... nem tudom hány széria ment ki szar GPS-szel (nekem is ilyen van). De mindenhol bajok voltak.
Aztán a szoftveres frissítésből is kijött talán 3 az elején, és megálltak. 5.0.1-nél. Úgy hogy ott is indultak el.
A Huawei jól csinálta, sikerült kitörnie. A ZTE nem. Ott nincs is olyan termékpaletta.

[ Szerkesztve ]

(#25) Luck Dragon

Munkásokat sajnálom, ez olyan lesz mint a
Tpvision, na meg a Nokiánál. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) dutrás válasza madd dogg (#19) üzenetére


dutrás
őstag

Azért ne felejtsük el a samunál az őrült mennyiségű reklámot és a minden szegmensben jelenlévő termékpalettát.
Azért alsó és középkategóriában nincs az a fú de nagy szolgáltatás özön.

P50 pro/P40 Lite

(#27) #02683648 válasza TheSaint (#23) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ez madd dogg hszére is válasz: szerintem kétfelé kell bontani a kínai márkák ügyét.

Az egyik az alsó árkategória, ahol szinte csak B- vagy C-brand kínaiak vannak. Itt jönnek már be a Homtom és hasonló szakadékok. Kompromisszumokkal persze használhatóak, de ezek istenítése, és úgy való beállítása, hogy 30-40 ezerért egyenértékűek akár az A brand flagshipekkel, de akár egy Oneplus 3T-vel is, szimpla ideológiagyártás

A másik ami már nem filléres, de még ha nem is 100%-ig tökéletes (egyik sem az, Samsung és apple se), már szóba jöhet olyannak akinek nem a lehető legolcsóbb kell, de vagy hw vagy sw okokból bejön nekik valamelyik kínai modell. Ezek már jellemzően nem a legalja kínai márkák és nem alsókategóriás készülékei.
Pl. a már említett Oneplus 3T jó példa erre, külföldi androidos fórumokban sokan a SW miatt veszik mert az Oxygen OS elég közel áll a Stock androidhoz.

(#28) tibcsi0407 válasza #02683648 (#27) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én pl a ZUK-ot is ide sorolnám. Olyan profi modder közösség áll mögötte, valamint a support is nagyon korrekt. A leghülyébb kérdéseimre is mindig válaszoltak. :))
Az APK-k szétszedésében pl az egyik olasz srácnak mindig adtak tanácsokat, hogy melyik app milyen APKtool verzióval szedhető szét. Mindezt azért, hogy nemhivatalosan belekerüljenek a fordítások a ROM-okba.
Nálam Kínában a TOP márkák: Huawei, Xiaomi, ZUK, ZTE, Meizu és a LeEco is (ha túlélik az évet).

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#29) janeszgol válasza tibcsi0407 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha úgy nyomulna, mint a Huawei, akkor igen. Régebben voltak szolgáltatós ZTE telefonok. Most hol vannak?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) tibcsi0407 válasza janeszgol (#29) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Amerikában, mert ott veszik is.

https://utdetailing.hu/

(#31) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Az Axon 7 kapható német MM-ben. Én be is szereztem egyet. 430 euro volt szürkében.

Elég jó készülék, G4-ről váltottam és szinte mindenben lekörözi. Egydül a kamera gyengébb, olyan s5 szinten lehet amit tud. Most 4 óra kijelzőidőnél vagyok 50% aksival. Ennyitől a G4 már majdnem lemerült volna. A készenléti idő sem rossz. Az is plusz, hogy nem melegszik semmit a G4-hez képest. Szóval nagyon elégedett vagyok.

A Launcher viszont nálam elég laggos tud lenne ha alkalmazásbó kilépek. A kilépés animációja darabos. Ha meg megnyitok egy mappát akkor egy nagy laggal tér vissza a főképernyőre. Ha ki vannak kapcsolva az animációk akkor szerintem nem érzékelni ezt, vagy lehet fel kellene tenni egy novát. Néhány alkalmazás furán lép ki, pl.: látható a főképernyőn a billentyűzet 1 másodpercig, vagy az alkalmazás része fennmarad egy fél másodpercet a kijelzőn a kilépés után. Szóval lenne mit még dolgozni ezen a ZTE-nek.
Magyaraul sem tud teljesen normálisan, fordítások sem túl okosak sok helyen. De ez nem meglepő.

Szerintem a 1+3 vagy a T jobb választás lehet, annak aki meg tud barátkozni az 1080p pentie kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

(#32) RVR400 válasza madd dogg (#19) üzenetére


RVR400
veterán

"Nincsenek azon a szinten még." - Melyik szinten is?

Jut eszembe. 10-ből 7 Samu tulaj azt sem tudja, hogy mi az a Touchwiz, nemhogy még az elérhető szolgáltatásokról tudjon bármit is. :) Az Iphone-osok nagy része pedig fészbúkozik a telóján, lévén a célközönséget 70%-ban a 20 év alattiak képviselik.

[ Szerkesztve ]

(#33) mjani1172 válasza ctvagyok (#31) üzenetére


mjani1172
addikt

A kamera tesztekben meg sem közelíti az S5-t.
RVR400:pont ez a jó hogy nem kell szarakodni csak használni.

[ Szerkesztve ]

(#34) tibcsi0407 válasza mjani1172 (#33) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igaz, attól jobb. :DDD
S7-től is rossz fényviszonyok között marad csak el. [link]

https://utdetailing.hu/

(#35) mjani1172 válasza tibcsi0407 (#34) üzenetére


mjani1172
addikt

Vegre jót nevettem☺️
Mielőtt megvettem a Mate 9 - et ezt is és a rokonát a Nubia-t is néztem. Aztán minél többet olvastam úgy ábrándultam ki ezekből.Itthon valamiért nem piacképesek, pedig nem is drágák.

(#36) tibcsi0407 válasza mjani1172 (#35) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert itthon nem árulják őket. Egy maroknyi magyar vevő miatt nem is fogják. Az USA népszerűség viszont egyértelmű. A Nubia Z11 is piszok jó telefon, nagyon jól is néz ki mellé.
Más:
Jó a Mate 9? Gondolkoztam a Pro verzión, de még nem jutottam el lelkileg arra a szintre, hogy kiadjak közel 900$-t érte. :D

https://utdetailing.hu/

(#37) mjani1172 válasza tibcsi0407 (#36) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha fontos a fotó-video akkor ne válaszd ezt.Pedig a tesztekben jókat írnak erről is. A többi jó, de melyiknél nem?

[ Szerkesztve ]

(#38) RVR400 válasza mjani1172 (#35) üzenetére


RVR400
veterán

Az emberek általában használják, és örülnek. A másik részük olvas, és megállapítja, hogy kétszerannyiért van jobb Samsung, úgyhogy amit vett, az ócskaság. :D
De amúgy szeretem, mikor valaki azzal jön, amikor egy jóval drágább telóban jobb a kamera, de azon kívül semmi. :)

Én ilyenkor mosolygok a legjobban, mivel ezek a képek 90%-ban mobilon lesznek nézve, mivel ezek szerint hozzánőtt az emberhez a telefon, és már céleszközt nem akar használni semmire sem, így gyakorlatilag egy értelmesebb 5MP-es kamera is bőven megtenné az esetek 80%-ában.

Nincs ezzel semmi baj, van, aki fényképezőgépnek vesz telefont, de a különbözetből tudna venni egy jó MILC-et, vagy akár egy belépő DSLR-t is... ;)

Mielőtt jönne valaki azzal, hogy azt cipelni kell: ha ez gondot okoz, akkor úgyis telefonon lesznek nézve a képek is, mert az csak úgy kényelmes, és vissza is tértünk az előző ponthoz.

[ Szerkesztve ]

(#39) tibcsi0407 válasza mjani1172 (#37) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Köszi! Akkor gyakorlatilag nem lennék sokkal előrébb a Mi Note 2-höz képest. :) Itt is inkább sötétben vérzik el a kamera, napközben hibátlan.
Még úgy is csak nézelődök, ezt is alig pár hónapja használom.

https://utdetailing.hu/

(#40) mjani1172 válasza RVR400 (#38) üzenetére


mjani1172
addikt

Régebben én is így gondoltam, ma már nem. Minél kevesebb eszköz kell, de az legyen jó.Nem akarok időt szakítani sok mindenre, nem cipelek felesleges gépeket, inkább kicsit lejjebb adok az igényemből.

(#41) madd dogg válasza RVR400 (#32) üzenetére


madd dogg
senior tag

Az egy gyönyörű világ, ahol nem kell foglalkoznod a telefonod oprendszerével. Kit érdekel? Minden menjen gyorsan és legyen kézreálló. Fentebb írta valaki milyen jól moddolható a ZUK, és milyen sokat segít a közösség. Tudod mit jelent? Hogy vett szegény egy LEGO hardvert hulladék szoftverrel, de pátyolgatja mert nyilván nem volt ingyen, és szar dolog belátni, hogy átvert a gyártó.

A fotós hszedre:

Google drive nálam eredeti felbontásban szinkronizál, a képeket monitoron vagy TV-n nézem/mutatom.

(#42) Totheground válasza RVR400 (#32) üzenetére


Totheground
addikt

"lévén a célközönséget 70%-ban a 20 év alattiak képviselik."
:C :W

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#43) RVR400 válasza madd dogg (#41) üzenetére


RVR400
veterán

Akkor bizonyára mindenki úgy működik, ahogy Te. Vagy legalábbis úgy kellene. :DDD

Mindenki azt veszi, amit jónak lát, de én sem megyek be egy "márkás" topikba sem hittéríteni.. ;) Meghagylak a saját kis világodban, majd ha jobban szétnézel, és tapasztalsz (nem topikok olvasásáról beszélek), akkor talán megérted, hogy miről is beszélek/beszélünk.

Másrészről fura, hogy pont egy túlárazott Huaweire mondod azt, hogy jó, ami pont olyan minőséget képvisel, mint a leszólt, és általad gömbből kiolvasott jövőtlen gagyik, mint Xiaomi, Oppo és társaik.;)

Jah, hogy a Huawei elérte a Sony szintjét, és simán előfordul, hogy típuson belül nem egyeznek a kijelzők, és az eladók is csak néznek, mikor jelzed, és a gyártónál sincs nyoma, hogy hoppá valami nem stimmel. Ez tényleg remek... :(

[ Szerkesztve ]

(#44) Graphics válasza madd dogg (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amúgy: Mi a célod ezzel a flamekeltéssel itt a topicban? :U

Mert kezd egy kicsit unalmassá válni a sározás úgy, hogy nincs is tapasztalatod...

Meg ne haragudj ,de több embert elkezdtél sértegetni, vagy tudatosan, vagy úgy, hogy nem is tudsz róla.

Eljött az a pont, hogy szerintem itt elég lesz ebből.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Wesder válasza madd dogg (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Istenem... :W

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) csibe1 válasza tibcsi0407 (#3) üzenetére


csibe1
addikt

Szerintem nem fogják eldobni ezt a lehetőséget Irán miatt.

"az Egyesült Államok gazdasági szankciókat helyezett kilátásba a vállalattal szemben, mivel megszegte az Iránnal szemben fennálló kereskedelmi korlátozásokat."

Ahogy látom már eldobták.A kérdés, hogy ezért mekkora büntetést kapnak. :U

Kíváncsi lennék mit ajánlottak nekik amiről azt gondolták, hogy megéri bevállalni a szankciót?
Esetleg ők tettek ajánlatot az irániaknak? Ez szintén nem mindegy, szerintem.
A hárombetűs amcsi ügynökségek biztos többet tudnak erről.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#47) tibcsi0407 válasza csibe1 (#46) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor fogja bevezetni, ha nem lépnek vissza. Még nem járt le az utolsó figyelmeztetés ideje.
A kilátásba helyezett szankció nem ugyanaz, mint a már érvényben lévő szankció. :)

https://utdetailing.hu/

(#48) csibe1 válasza tibcsi0407 (#47) üzenetére


csibe1
addikt

Már megszegte a korlátozást, szóval ez így alapból bukta.A kérdés a büntetés nagysága.
Ezzel szvsz elég szépen sikerült elásniuk magukat Amerikában, még ha esetleg nem is kapnak büntetést.
Nem csodálnám ha előbb-utóbb elzavarnák őket.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#49) tibcsi0407 válasza csibe1 (#48) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt egy cikk róla. [link]

Valóban megszegték, de még a bünti nem lépett életbe:
The U.S. Commerce Department first announced in March that it would impose a ban on exports by U.S. companies to ZTE for allegedly breaking Washington's sanctions on sales to Iran.

The ban has not yet come into effect following a series of reprieves, the last of which expires on Feb. 27, but if it does go ahead, the company's supply chain could be severely handicapped. It relies on U.S. companies including Qualcomm (QCOM.O), Microsoft (MSFT.O) and Intel (INTC.O) for about a third of its components.
Szerintem ha időben visszalépnek, akkor megússzák.

https://utdetailing.hu/

(#50) csibe1 válasza tibcsi0407 (#49) üzenetére


csibe1
addikt

Lehet, hogy megússzák, de az irántuk való bizalmat eljátszották.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.