Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

A csúcsmodelleknél is lassan felléphetnénk 7+ colra :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Az első tabletem 7 collos kijelzős volt :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3) roli543


roli543
őstag

Tudom, hogy többször mondtam már, de a gyártók mikor szoknak már le a 2MP-es vackokról? Iszonyag cink és igénytelen (szerintem) :W

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) beno52


beno52
tag

Azon kívül, hogy lassan hátizsák kell ahhoz, hogy el tudj tenni egy ekkora telefont (deja vu), mégis mi az az igény, ami egy 7 colos TELEFONONT alkalmasabbá tesz egy mondjuk 6 colos telefonnál?
Hogy lehet vele egyáltalán normálisan telefonálni?

[ Szerkesztve ]

(#5) Gerybut


Gerybut
tag

Nem értem akit zavarnak a nagyobb telefonok, miért nem tudnak NEM kommentelni?
Lehet hogy 7 colos volt a tableted de nem 20:9 es képaránnyal!!! Egyszerűen annyi 1 bites kommentel ide, hogy :W .
A telefonról: ekkora ziccert hogy tudnak kihagyni! IPS és 22W töltés....
AMOLED + 66W-al bitang lehetne.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#6) joelke HU


joelke HU
senior tag

A max jó lenne, ha hozzánk is ellátogatna. Mondjuk 150 körül elfogadnám. Épp a napokban volt a kezemben egy mi 11; 6,81" kijelzőjétől elsőre megrémültem, de valahogy mégis megmozgatta a fantáziám.

Motorola G51

(#7) joey04 válasza Donki Hóte (#2) üzenetére


joey04
titán

lyaly

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) joey04


joey04
titán

nem lenne rossz csak nagyobb telep, meg jobb kamera kéne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Elf válasza beno52 (#4) üzenetére


Elf
aktív tag

Olyan alkalmazásoknál hasznos a nagy képernyő ami információt jelenít meg a kijelzőn. :U
A nagyobbat könnyebb olvasni, könnyebb nyomkodni. Nyilván hordozni meg nehezebb.
De én ugyanúgy tudok cipelni egy 6-ost mint egy 7-est, szóval csak az előnyét élvezem.

Évek óta várok egy 7 colos mobilra. Mindenhova be van kommentelve hogy miért nincs kicsi telefon de nagy telefon ugyanúgy nincs a piacon. Kb. mind 6.5-6 col közötti.
Végre egy azaz 1 darab 7 colos megjelenik erre ideírod hogy minek. Hát nekem! :)

(#10) D@niel válasza Elf (#9) üzenetére


D@niel
addikt

Nagyon vártam a max-ot (call of duty mobile 4 ujjal, waze, yt), de a 120 hz és 6000 mah hiánya miatt így sajnos nem.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11) prolad


prolad
őstag

A hatalmas talán túlzás ezzel a képaránnyal, de nem rossz. Kár, hogy ez a kategória kihalt és a nagy többség elakad a képátlónál ha a kijelző méretéről van szó.

(#12) elfelejtette válasza Elf (#9) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kicsit kötekednék, őszintén mennyire veszed észre a 4,4% méretkülönbséget mondjuk egy LG Velvet 6,8"-os kijelzőjéhez képest? :P

#5 Gerybut: ott a ZTE Axon 30 5G majdnem 7"-os kijelzővel, AMOLED, SD870, 65W...

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#13) Emericus Max


Emericus Max
tag

Csak nekem tűnik formára a Honor X30i 5G teljes egészében iPhone koppintásnak?
Ez azért nem volt jellemző a Huawei égisze alatti Honor-re.
Mindenesetre pofátlan koppintás...

(#14) Tom321 válasza Gerybut (#5) üzenetére


Tom321
csendes tag

És az amoled fetishisták miért nem tudnak nem kommentelni??
A telefonok 80%-a amoled.. Az miért nem elég??

(#15) Luck Dragon

Max az tetszik , de hogy a manóba “csak” 5000-es akkumulátor került bele? Miközben lásd a konkurencia képes bele tenni 6000-et is kisebb méretben ?
Lásd Redmi 9T & Redmi 10 Prime & Samsung M62 & F62 & M51 - stb.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) pusszycat válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is tudom a Honor X30i 5G nekem jobban tetszik, neked nem?

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#17) Thor71


Thor71
tag

Mi max 3-nak nincs utódja pedig imádom. Vegulis van rá android 11 rom úgyhogy még el vagyok vele. Ja és 5500as az aksi, nem tudom ebbe hogy nem fért nagyobb..

(#18) Elf válasza elfelejtette (#12) üzenetére


Elf
aktív tag

Jogos. Magát a 4.4%-ot nem venném észre. :R
Most egy Mi Max 3-ast használok és nem szeretném kisebbre cserélni.
Nem csak a 4.4% miatt hanem a kényelmes 18:9-es képarány miatt sem.
Pl. a Velvetnek kb. 1centivel keskenyebb a képernyője. Ez pl. rögtön feltűnne amikor fektetett módban elkezdek ide kommentelni és alig látnák belőle valamit mert a többit kitakarja a billentyűzet. Állítva meg az tűnne fel hogy félregépelek mert jóval kisebb a billentyűzet.
Meg sokat kell win10-es távoli asztalt használnom. Ott meg minden milliméter jól jön. :)

Ha rajtam múlna 7.5 colos telefonom lenne. :DDD
De kompromisszumosnak megteszi egy töpszli 7-es is. :D

De mint ahogy a kis telóra vágyók úgy a nagy telóra vágyók sincsenek elkényeztetve.

(#19) elfelejtette válasza Elf (#18) üzenetére


elfelejtette
veterán

Sajnos a jelenlegi trendeknek megfelelő 20:9-es képarány nektek, nagy kijelzőre vágyóknak sem kimondottan ideális.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#20) Luck Dragon válasza pusszycat (#16) üzenetére

Azzal sincs baj ,csak hát ott is alul van méretezve az akkumulátor nagysága . :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Érdekes, most hirtelen a kínai telefonoknak sík lett megint oldalt a keretük. Nem is értem, miért... 😂

(#22) zeon.hu válasza D@niel (#10) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én az X20 Max-ot várom, 7.2", nagyobb akksi.

#?*@&!

(#23) Donki Hóte válasza joey04 (#7) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bocsánat, nekem semmi bajom a nagy kijelzős telefonokkal, még az asszonynak is 6,5 collos Samsung A52 5G-je van, én meg 6,7-6,8 coll körül nézek magamnak új telefont :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#24) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez az olcsó ájfon?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25) Gerybut válasza elfelejtette (#12) üzenetére


Gerybut
tag

Tudom!😅
Red Magic 6S Pro-t hajtok jelenleg, SD888+, 66W, Amoled. Cserébe a rendszer egy kalap szar, legalábbis a Mate 10 Pro-hoz képest. Bivaly ez a telefon, de ezt nem fogom 3 évig nyúzni szerintem.
Az EMUI talán a legjobb Android OS... vérzett a szívem,hogy kinyirták a Huaweit, talán majd a Honor...ha hagyják :(

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

A Honor X30i nem hasonlít valamelyik mobilra? Mintha láttam volna már 🤔 :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#27) elfelejtette válasza Zsoleszhun (#26) üzenetére


elfelejtette
veterán

Valaki biztosan lekoppintotta ezt a zseniális formatervet... :DD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#28) icp1970


icp1970
senior tag

Ez hatalmas méret szerintem telónak.

(#29) forgonati válasza Donki Hóte (#2) üzenetére


forgonati
őstag

És ilyen képarányú? Nem.

Keelah Se'lai!

(#30) forgonati válasza Gerybut (#5) üzenetére


forgonati
őstag

Mert ugyanannyi joguk van leírni higy nekik NEM jön be, mint amennyi neked ahhoz hogy leírd, higy neked meg bejön. A te kommented szerinted mitől nem 1 bites?

Keelah Se'lai!

(#31) judas13


judas13
addikt

22.5 W az manapság már nem is annyira gyors töltés ilyen tempó mellett.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#32) pusszycat válasza judas13 (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De az Gyorstöltés, mert különben azt írja, h Ultra Gyors töltés.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#33) AxBattler


AxBattler
félisten

Eztdevenném'... csak Google Play Store-al. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#34) Elf válasza AxBattler (#33) üzenetére


Elf
aktív tag

Én úgy tudom Google Play Store-al lesz majd kapható.
Amúgy mikor lesz kapható? :U

(#35) AxBattler válasza Elf (#34) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát nem: "Android 11, Magic UI 5.0, no Google Play Services"

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36) Elf válasza AxBattler (#35) üzenetére


Elf
aktív tag

Oh... ez esetben tovább szolgál a mi max 3... még tovább... sokkal tovább.. :O

(#37) AxBattler válasza Elf (#36) üzenetére


AxBattler
félisten

Érdekes, most már csak "Android 11, Magic UI 5.0", Google Play-ről nincs szó.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.