Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) odorgg


odorgg
addikt

Már elmúlt április 1 :DDD
Ja bocsi, elis felejtetem hogy az Atinál ez nem vicc :N

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#2) goodboy007


goodboy007
senior tag

Azért az ASUS-féle 50%-os teljesítménynövekedésnek igencsak kamu szaga van.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Valahogy az 1 nagy kijelző mindig jobban vonzott mint 3-6 kisebb.

(#4) P00By válasza D1Rect (#3) üzenetére


P00By
nagyúr

A "vastag" keret miatt, sztem sokan vannak így! :)

(#5) antikomcsi válasza D1Rect (#3) üzenetére


antikomcsi
veterán

És mi a helyzet a 3-6db. 107centis ful hd LCD-vel? ;]

(#6) Stiky válasza P00By (#4) üzenetére


Stiky
senior tag

Ahogy mondod. :K

Habár ha megtehetném persze, hogy vennék ilyet és 6 monitort, aztán simán leszedegetném a borítást és a paneleket egymás mellé raknám. Úgy már nem lenne csak egy vonal a 2-3cm-es szóköz helyett. :B :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) DeltaPower


DeltaPower
őstag

5870 IceQ Turbo kéne már hogy megjelenjen

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ha jól sejtem nem sokat fog kelleni várni a káva nélküli monitorokra.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#9) Enton


Enton
addikt

Végre! Már mióta várom ezeket a vackokat.
De legalább egy picit lenyomják az árakat majd idővel, ha másra most még nem is jók.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#10) D1Rect válasza antikomcsi (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Azzal lehet kiegyeznék. :)

(#11) mmdms


mmdms
addikt

A francnak görgőztem annyit, az összes ugyanolyan....

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#12) Izzé válasza mmdms (#11) üzenetére


Izzé
őstag

Pedig ezt az elején írták. ;)
"Az új versenyzőből a gyártók csak a referenciamodellt szállíthatják, ami azt jelenti, hogy maguk a termékek csak a matricában térnek el, ám a körítésről mindenki egyénileg gondoskodott."

(#13) mmdms: :D

[ Szerkesztve ]

(#13) mmdms válasza Izzé (#12) üzenetére


mmdms
addikt

Azt a felső maszlagot nem mindig szoktam elolvasni... :B

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#14) Komplikato


Komplikato
veterán

Ez pofátlanul túl van árazva. :U
És mi van a PowerColor féle Eyefinity HF5770-es kártyákkal? Nem úgy volt, hogy lesz 5 kimenetes?

"The Powercolor HD 5770 Eyefinity 5 has 800 Stream processors, 1GB of GDDR5 memory clocked at 4800MHz and paired up with a 128-bit memory interface while the GPU ticks at 850MHz. It features a well known Arctic Cooling cooler and it is quite unique considering that Powercolor is the only partner that decided to launch a card capable of handling more than three displays with a HD 5770 GPU.

According to our info, the card should be around €25 more expensive than the standard HD 5770 with 1GB of memory, and this price premium puts it somewhere between €150 and €160 depending on the retailer/e-tailer."

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15) spirit007


spirit007
senior tag

Amíg ez az árképzés marad, addig nálam egyetlen monitorral se fog tudni megbirkózni az 5xxx széria egyetlen tagja sem :(

(#16) FRENK1988 válasza antikomcsi (#5) üzenetére


FRENK1988
veterán

Nem rossz elgondolás :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#17) atti_2010 válasza spirit007 (#15) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Talán nem gondolod hogy meg fog ismétlődni a 4000 széria árazása, mert arra várhatsz

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#18) keIdor


keIdor
titán

HIS tetszik a legjobban a játék miatt.:) Feszültséget még sosem emeltem VGA-n, de nem is fogok... ahova alapon kevés, oda tuningolva is az, az 50%-ban meg annyira nem hiszek levegő mellett.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Gamepodon is lesz ma egy HD 5870 Eyefinity 6 játékbemutató, 5760x2160-as felbontásban, benchmark-kal együtt. Aki kíváncsi, délben csekkolja le az oldalt. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) Sicilian válasza Vistaboy (#19) üzenetére


Sicilian
addikt

Azt megnézem ;]

nothing is true everything is permitted..

(#21) Daczy


Daczy
aktív tag

ennyiért inkább HD 5970 :Y

(#22) aram01 válasza Daczy (#21) üzenetére


aram01
nagyúr

abból is vapor x ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#23) #21346560


#21346560
törölt tag

a fene egye meg, nekem 7 monitorom van :DDD

(#24) ruzsabazsa válasza #21346560 (#23) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Na ja:) Inkább egy és az legyen hatalmas:D ... szerintem ez a 6moncsis dolog csak látványos,nemhiszem h bárki is alkalmazná.

(#25) Komplikato válasza ruzsabazsa (#24) üzenetére


Komplikato
veterán

Ha nem monitorfalat csinálsz (játék esetén, mert pl. film/reklám esetén van értelme), hanem pl. 3 vagy 3+1 megoldásban szimulátorhoz, akkor lehet értelme. Persze vagyonért kaphatsz olyan "félkör" monitort, amiben a három panel között nincs keret, de itt most házibarkács elől+2 oldalt + tükör félére gondolok.
Különböző melókhoz meg igen sokan használnak 3-4 monitort. No persze azért nekik ennél van sokkal olcsóbb megoldás is.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#26) DriderG


DriderG
tag

És a GTX 480 hármat nem tud kezelni, csak SLi-ben... azért ez érdekes...

(#27) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nekem egy is sok. Kérdés a Fermi 3 monitorral hogy teljesít?

(#28) Fix


Fix
tag

Amúgy összelehet hozni a DVI kivezetéses monitorokkal is. Némelyik gyártó ad is hozzá átalakítót. :K

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#29) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Finom, igaz nem tudom mit kötnék rá, de elférne a gépben :D

...

(#30) DriderG


DriderG
tag

Én inkább tettem volna rá 6db DVI-I kimenetet, persze kihagyva a hűtőrácsot, egymás fölé rakva őket. Hűtésnek meg vagy egy speciális hőcsöves hűtőbordát, vagy akinek úgyis 6 FullHD monitorja van az csak megengedhet magának egy vízhűtést.

(#31) vakond5 válasza antikomcsi (#5) üzenetére


vakond5
őstag

Na igen... ;] Szép is lenne.., bár el tudok képzelni valami amcsit aki meg is csinálja:U

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#32) Cypresss válasza Komplikato (#25) üzenetére


Cypresss
senior tag

Szia! Az említett félkör monitorról tudnál bővebbet mondani? Esetleg link? Mert én jelenleg öt monitoron szimulátorozom, és érdekelne ez a cucc. FSX-ről van szó.

Köszönöm!

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#33) 14adam válasza Cypresss (#32) üzenetére


14adam
addikt

Alienware csinált olyat,de maga az,hogy ráteszik a loggojukat csak azért egy 300k-t lekell csengetni,és a monitor még nincs is beleszámolva

(#34) Arni90


Arni90
tag

Nekem néha még 1 monitor is sok :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.