Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z10N


Z10N
veterán

Helyes. Nekem mintha 3 ev lenne a hutomre alapbol.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#2) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az ilyeneket sosem értem:
Egyik oldalon PC hűtő 6, PC táp 10-12 éveket kap.
Másik oldalon mobiltelefon 2-3, autó 3-4-5-7.... :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) jerry311 válasza ledgeri (#2) üzenetére


jerry311
nagyúr

Egy hűtőn mi romlik el? Kb. semmi. Egy elhasználódott ventilátor nem lesz garanciális hiba. Esélyes, hogy nem fog megállni 6 éven belül, csak zajosabb lesz.

(#4) Create. válasza jerry311 (#3) üzenetére


Create.
addikt

Nekem a ventikre alapból 10évet vállalt, ha elhasználódik, az is garanciális hiba.

(#5) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Gyerekek, minden hírdetési helyet megvett az e-pám, vagy csak nekem nyomtatja mindenütt a kivénhedt Val Kilmer hasonmást, sok lóvé ígéretével? :F

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6) Dragon3000 válasza jerry311 (#3) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az arctic árul aio hűtőket is, amire eddig csak 2 év volt, azért a 6 év jobban hangzik.

(#7) Create. válasza E.Kaufmann (#5) üzenetére


Create.
addikt

Prémiummal nem látszik😀. Amúgy valami sántít, mert már lassan egy féléve nyomatják ezt, annyira nem lehet jó hely, ha ennyire nem találnak embert.

(#8) E.Kaufmann válasza Create. (#7) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Tudod, ki fizet, örüljenek, hogy visszaregisztráltam 9 éve.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#9) AxBattler válasza E.Kaufmann (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Örülünk is Neked!

:P

Az Arctic-tól meg ez egy baromi szimpatikus lépés, az új "P" venti szériája amúgy is nagyon bejön, hát még így!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#10) Dragon3000 válasza AxBattler (#9) üzenetére


Dragon3000
veterán

A P szériára a gyártó eddig is 10 évet adott, az más kérdés, hogy ebből az itthoni boltok legtöbb esetben 1 vagy 2-t biztosítottak.

(#11) AxBattler válasza Dragon3000 (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Hopsz, lemaradtam... köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#12) jerry311 válasza Create. (#7) üzenetére


jerry311
nagyúr

Prémiummal nem látszik.

Ja, egy darabig nulla reklám volt. Aztán volt 1-2 reklám, ami megjelent prémiumon is. Vagy hiba volt, vagy elég sokat fizetett valaki, hogy segget csináljon a szájából a PH! vezetőség. Én akkor döntöttem úgy, hogy nem hosszabbítom meg az előfizetésem.

(#13) BudaZ


BudaZ
csendes tag

Eddig is Arcticot vettem. Nem bántam meg soha az eggyik legjobb márka olcsó csendes jó teljesítményű ventilátort gyárt. Gamer Nuxus tesztje után vettem egy Arctic LIQUID Freezer II 360 nem bántam meg mindenkinek ajánlom az eggyik legjobb AIO a Noctua Ndh15 is leveri. És mostmár hogy 6év gyári van rá nagyon boldog vagyok. Az Arctic egy nagyon nagyon jó gyártó mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#14) Yeffy válasza E.Kaufmann (#8) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15) Semin válasza BudaZ (#13) üzenetére


Semin
senior tag

Nekem 3 év alatt döglött meg a 240-es AIO. BB volt mikor vettem, sajnáltam. (pumpa)
Szerencsére még garis volt.

[ Szerkesztve ]

(#16) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nice. Mindig is szimpatikus cég volt, jó ár/érték aránnyal.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) Synthwave válasza jerry311 (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most is nulla van.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) 8th


8th
addikt

Megveszem hazai kiskerben az 1500 forintos ventilátort és kapok rá egy év garit. Ha két éves korában kipurcan a venti hiába van még négy év gyártói garancia rá tuti nem fogom elküldeni Németországba, hogy kapjak egy másikat helyette. Ez úgy lenne hír értékű ha köteleznék a viszonteladókat, hogy nekik kell vállalniuk rá a hat év garanciát és ha az ügyfélnek problémája van oda vigye vissza ahol vette. De így? :N

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#19) Synthwave válasza 8th (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez így is bőven hírértékű, főleg, hogy nem csak 1500 forintos ventiket gyárt a cég.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) Dragon3000 válasza 8th (#18) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ott az alza, náluk már minden arctic-ra 6 év garanciát vállalnak.

[ Szerkesztve ]

(#21) BudaZ válasza Dragon3000 (#20) üzenetére


BudaZ
csendes tag

Van olyan venti is amire 10évet adnak az Alzánál.

(#22) Dragon3000 válasza BudaZ (#21) üzenetére


Dragon3000
veterán

Igazad van, rosszul fogalmaztam, minimum 6 évet, igen, amire a gyártó 10-et ad azok közül sokra az alza-nál is jár a 10 év.

(#23) jerry311 válasza Synthwave (#17) üzenetére


jerry311
nagyúr

Igen, a kulcsszó itt a most.

(#24) Synthwave válasza jerry311 (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ill. legalább három évre visszamenőleg.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) jerry311 válasza Synthwave (#24) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hát igen, a bizalomvesztést gyorsan össze lehet hozni, visszaszerezni már nehezebb.

(#26) Synthwave válasza jerry311 (#25) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem nehezebb, hanem láthatólag nem lehet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27) jerry311 válasza Synthwave (#26) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez már nem az én problémám.

(#28) Synthwave válasza jerry311 (#27) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Senki sem sugallta, hogy az volna. A pontatlan fogalmazásból viszont még adódhatnak nehézségeid az életben – erre érdemes odafigyelni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29) SyMbioTe válasza jerry311 (#27) üzenetére

Azért ha jól értem volt egyszer 1-2 reklám, ami megjelent prémium alatt, és te ebből rögtön azt vontad, hogy a ph-nak elég pénzt adtak.

Ráadásul még rá is kérdeztél bugos topikban, és lett is rá megoldás...
Ezek után nem éppen fair dolog a fentebbit feltételezni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.