Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adrian360


adrian360
őstag

és használtam egy fél éve, tetszett, de egy valami nem : a "magnóhallgatásnál" nagyon sokszor érthetetlen, torz idegesítően beszédhibás ( úgy csöpög a nyál az ember szájából mikrofonon keresztül elázik a telefonom). lehet azóta lecserélték a szövegeket, ez nagyon idegesítő volt benne

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

németből nincs ilyen? :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) f(x)=exp(x) válasza adrian360 (#1) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A férfi néha tényleg furcsán beszél, de ennyire nem... :D

Mr.Csizmás: nincs, és ha jól tudom, az egyetlen értékelhető app a Duolingo, de azt is csak angollal lehet használni (a feladatok angolul vannak megadva).

[ Szerkesztve ]

(#4) sonar válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


sonar
addikt

memrise-t érdemes még megsasolni (én angolul tanulok németet, de jobban bejött eddig, mint a duolingo)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#5) Mr.Csizmás válasza sonar (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

desktopon tud magyarról németre is :K ismerem, csak sok a gyér user content, válogatni meg passz, hogy melyik a jó, mert nem vagyok nyelvtanár :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) sonar válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


sonar
addikt

Én szó és kifejezés tanulásra használom.
Nekem sokat segitett. igaz általánosban is tanulgattam (4-es voltam végig, de az a tudás használhatatlan volt)
1 hónapja kint voltunk Ausztriában kirándulni és büszke voltam magamra, hogy mennyi mindent megértettem meg azért ha nem is helyesen de el tudtam mondani németül, hogy mit akarok. Mondjuk azért egy alapfokú nyelvvizsgára nem mennék még el, de alapozásra szerintem nagyon jó.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7) Mr.Csizmás válasza sonar (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem a napi radio berlin 88.8 a rutin :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.