Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lami66


Lami66
őstag

Képzelem, milyen stresszes hajtás lehet az LG design tervezőinél (A V40 4 hónapja jelent meg).
Túlóra hegyek, a sok munka miatt tönkremenő családi kapcsolatok.....egy rémálom lehet ott dolgozni....a főnök kéthavonta megkérdezi, hogy na, alakul a dolog fiúk?....

(#2) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

V30 noccsal... Ingerszegény... Sajnálatos... :W :(((

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

boring...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) Button


Button
aktív tag

micsoda innováció
miért is kellene erre lecserélnem a G6-ot?
(hogy legyen nocsom? kösz inkább nem, marad :) )

(#5) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Nagyon kár azért, amit az LG művel design-fronton. Mintha nem ez a cég tervezte volna a G4-t, ami még most is odavág a megjelenését tekintve (legalábbis számomra mindenképp).

"Együtt vagyunk senkik"

(#6) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Jövőre kapható lesz itt is. Vagy nem.

(#7) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

báh. ezek helyett kérném a v35-öt európába.
idegesít hogy nincs egy normális noccsmentes, nem hajlított kijelzős ip68-as vezeték nélkül tölthető telefon. mindjárt veszek egy v30-at. pedig azon már túl vagyok. kétszer is.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jó kis eldzsí...abetyárját nekije...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) spawn21


spawn21
veterán

Nekem bejön.

iPhone 13p

(#10) Csarli85 válasza haiduo82 (#5) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Kívülről én is imádtam, az a barna hátlap mindent vitt, csak annyira sérülékeny volt sajnos. Ezen kívül sajnos számomra egy óriási csalódás volt a telefon az LG-s szervizzel együtt. :/

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#11) rajd


rajd
tag

Ha még csak a V40-re hasonlítana, de kb minden kínai 100 dolláros telefon így néz ki. Annyira szeretnék újra LG telefont venni, de nálam is az a helyzet mint itt többeknél, hogy a G4-em óta semmi nem mozgat hogy LG-m legyen...

[ Szerkesztve ]

(#12) haiduo82 válasza Csarli85 (#10) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Én a külseje mellett a kameráját imádtam. Az azzal készült fotók még ma is a kedvenceim közé tartoznak :)

"Együtt vagyunk senkik"

(#13) morneo.it válasza haiduo82 (#12) üzenetére


morneo.it
senior tag

LG G2, G4, G6... most a G6 van, több mint elég így 2 év után is. A G4-et imádtam, vezeték nélküli töltés hozzáadása, frankó levehető bőr hátlap, kis ívesség... ha csere, akkor veszek egy Xiaomit...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#15) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

De jó lenne már végre elfelejteni a francba ezt a szájbavert noccsot és társait... Az egészet hazavágja az a sz@r. Amilyenek a mai telók, dizájner gyakorlatilag nem is kellene. Ilyeneket bárki megrajzol fél perc alatt.
Nálam külsőre a G3-4 a csúcs. A többi Lg meg csak telefon...

(#16) Button válasza SkyLine3000 (#15) üzenetére


Button
aktív tag

Lassan kifut talán, majd most a fúrt lyukon kell túlesni ami legalább olyan ocsmány.
Ha mindezen túl vagyunk akkor talán szebbek lesznek a telók megint.
Addig meg jó esetben ki lehet húzni egy tavalyi telóval..

(#17) h4h01 válasza Fred23 (#14) üzenetére


h4h01
senior tag

Nah ez érdekes! Kíváncsi leszek mit fog tudni a gyakorlatban majd..Nekem a G7 is nagyon tetszett, és amilyen áron hozzá lehet jutni, az röhej..

(#18) SkyLine3000 válasza Button (#16) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Remélem, még pár évig bírja a G3-am, mert csak akkor válnék meg tőle, ha bedobná a törölközőt. De ne történjen meg mostanában, mert nagy bajban lennék az utódot illetően...

(#19) leslien


leslien
nagyúr

jobban várom mint a Samsungot sztem ez ütős lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20) Matjisom válasza SkyLine3000 (#18) üzenetére


Matjisom
csendes tag

Így voltam én is, de sajna meghalt a G3 három év után. Megválni nem akartam tőle, mert az is bőven elég volt. Mostani telefonok meg mind notch-osak, ami nem tetszik. Ráadásul mind 18:9-es, aminek úgy is, hogy itt van a kezemben és én egy kézzel is el tudom érni a tetejét, semmi értelmét nem látom. Minden app-nak fent van a kezelőgombja, ami messze van, főképernyőn max valami időjárást raksz oda, hogy ne kelljen odanyúlkálni, minden máshoz meg jobb a 16:9. Maximum netes böngészésnél látsz többet, de nem sokkal. SD kártyát sokan elhagyják, jack-et sokan elhagyják, értesítő LED-et sokan elhagyják. Új telefonra váltani most régiről csupa kompromisszum, nem beszélve arról is, hogy emellett még drágultak is. Tarts ki míg tudsz.

Legalább LG meghagyja a jack dugót, nálam ez nagy előny, hogy ne kelljen átalakítózni. Így telefonváltás után érzem, hogy ezek a gyártói szemmel idejétmúlt elhagyandó dolgok mennyit számítanak. Mindegyikbe csúcshardver van, ugyanúgy néznek ki, szóval ezek a plusszok adják a telefon lelkét.

(#21) Chevalier


Chevalier
tag

v40 belső, 4000mah akku, g4 külső, 200k nyitóár
PLS !

einhorn az finkle

(#22) leslien válasza Chevalier (#21) üzenetére


leslien
nagyúr


;]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23) kenwood3 válasza haiduo82 (#5) üzenetére


kenwood3
őstag

En nemreg valtottam g4-rol, g7 -re. Tudom a design szubjektiv, de nekem sokkal jobban bejon kulsoleg a g7, na meg minden masban. Azert erezni, hogy eltelt 1 par ev a 2 telo kozott.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#24) Button válasza SkyLine3000 (#18) üzenetére


Button
aktív tag

Lehet egy V30-at még érdemes beszerezni, avagy egy mate10prot-t (akksi miatt).. amíg vannak..
Aztán utána nehéz ügy..

(#25) Zé. válasza Fred23 (#14) üzenetére


Zé.
tag

Nem értem azt, ha van 3D-s infra arcfelismerő új ToF kamerával, akkor minek hátra
még ujjlenyomatos érzékelő? [link]
Ha nem megbízható, akkor meg marketing fogás... :F
Régebben az LG innovatív volt, több újítása is volt, csak nem tudott kellően
kiemelkedni az elszúrásai miatt. A kiszivárgott hangszórós kijelző kihangosítva
lenne értelme, de az ,,alsó hangsugárzóval..lenyűgöző basszussal"mindenesetre
nagyon kíváncsi vagyok... Mint ahogy a kamera minőségére is!
Ha nincs beszédhangszóró, akkor a notch-ot kilehetett volna küszöbölni íves
fölső résszel, és akkor lehetne rá mondani, hogy hiszek LG G8 ThinQ "tiszta,
minimalista megjelenésében". [link]

Fordítsd az arcodat a nap felé, és minden árnyék mögéd kerül.
"Keep your face to the sunshine and you will never see the shadow."

(#26) TeeJay


TeeJay
félisten

G4 van nekem is meg páromnak is
de sajnos a következő telefon már inkább Xiaomi lesz ahogy nézem
egyszerűen az LG lemaradt a Samsung,Huawei, Xiaomi triótól, semmi extrát nem tudnak
a Xiaomi meg 100ezerért olyan csúcs hardveres telefont ad hogy ihaj

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#27) h4h01 válasza TeeJay (#26) üzenetére


h4h01
senior tag

Azért, hangminőség (külső hangszóró + beépített dac), mikrofonok minősége, Ip szabvány miatt is én még mindig a G7-et választanám pl. egy Mi 8 helyett..Persze én is szeretem a xiaomit, ki ne szeretné..Jó áron adnak jó cuccot..De még vannak olyan szempontok, amiben a régebbi gyártókat én nagyobbra tartom..

(#28) TeeJay válasza h4h01 (#27) üzenetére


TeeJay
félisten

zenét évente 3x hallgatok rajta ha utazunk vonaton szüleimhez
külső hangszóró lényegtelen csak a csengőhangom szól de 99%-ban amúgy rezgőn vagyok
mikrofon nem tűnt rossznak egy Redmi 4X-ben sem akkor egy csúcs hardveres csak jobb

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#29) h4h01 válasza TeeJay (#28) üzenetére


h4h01
senior tag

Eltérő igényeink vannak, ennyi.. :)

(#30) haiduo82 válasza kenwood3 (#23) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Ez tutira így van, nem is kételkedem benne (főleg, hogy nekem nincs G7-em). A G4 hardvere a maga idejében sem volt a legtutibb, viszont számomra a kamera a leglényegesebb. Abban pedig a mai napig az egyik csúcs a G4 szvsz... :)

"Együtt vagyunk senkik"

(#31) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kedves LG, összeszedtem nektek, hogy mit nem szeretnénk látni a G8-ban:

- nem szeretnénk kisebb látószögű nagylátószögű kamerát

- nem szeretnénk szar, festményszerű képeket készítő kamerát

- nem szeretnénk bootloopot

- nem szeretnénk szarul kalibrált amoledet

- nem szeretnénk notch-ot

- nem szeretnénk zárt bootloadert a nemzetközi modellben

- nem szeretnénk fél évvel csúsztatott európai megjelenést

De hát ugye ti szartok bele hogy mi mit szeretnénk, ezek között nem egy olyan dolog van, ami már több okostelefonos generáció óta is feature-ként van jelen a V-és G szériás csúcskészülékeitekben.

[ Szerkesztve ]

(#32) Button válasza Fitzgerald (#31) üzenetére


Button
aktív tag

Nem szeretnék olyan akksit sem ami délutánra lemerül..

Megjegyzem, pár éve még nem a noccs volt az innováció, hanem pl a hajlított kijelző, hajlított akksi, önmagát javító hátlap (flex), hátsó gombok elsőként. Működött ahogy működött, de mindenképpen izgalmas volt.

Ezek most? Nem látom miért válasszam a másik ugyanilyen helyett..

(#34) leslien válasza Fred23 (#33) üzenetére


leslien
nagyúr

ha jól tudom akkor ma 17:00 kor kezdődik...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#35) Fred23 válasza leslien (#34) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, én erről nem hallottam! Majd figyelem az LG Mobile YouTube csatornáját, meg gyorsan rá is keresek...

(#36) kenwood3 válasza Fred23 (#35) üzenetére


kenwood3
őstag

Hol lehet követni élőben?

Mi az az ekezet dragasag??

(#37) Fred23 válasza kenwood3 (#36) üzenetére


Fred23
nagyúr

Még nincs sehol, vagy csak én nem láttam. (De szerintem előbbi.)

(#38) leslien válasza kenwood3 (#36) üzenetére


leslien
nagyúr

nem tudom az volt írva h 24.-én 17 : 00 kor... :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#39) NandorHUN válasza Fitzgerald (#31) üzenetére


NandorHUN
addikt

Csak az van, hogy ez nem sok embert érdekel.

LG nem a te telefonod. Ennyi. Vegyél OnePlust vagy Pixelt és kész.

Én QuadDac, jó ár/érték arány és Samuhoz képest jobb teljesítmény, UI és kevesebb crap miatt veszek LG-t. Ha meg lejárt a gari úgyis nyitom a bootladert (vagy nem).

Bootladerezni sincs nagyon értelme már, Blokada megy root nélkül, ROm elég faxa CustomROM nélkül, QuadDAC meg jobb mint a Viper4Android vagy más audio mod. Szóval erről is kb. ennyit.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40) Fitzgerald válasza NandorHUN (#39) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezek szerint te ezt a sok szart mind szeretnéd? Nem kértem vásárlási tanácsadót amúgy, az LG csúcskészülékeinek ősöreg hibáit-hiányosságait emeltem ki.
Bootloadert nyitni meg lehet hogy neked csak a reklámblokkolót jelenti, de hidd el, hogy mások számára ennél jóval többet is jelenthet.

(#41) NandorHUN válasza Fitzgerald (#40) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én eddigi összes telefonomat nyitottam, ment fel a custom ROM, Viper, GravityBox, Adaway meg még féltucat másik app, ami máshogy nem ment volna.

Szóval nem erről van szó. De mostani V30-ammal teljesen jól elvagyok ezek nélkül. A ROM stabil, gyors. Viper feles, mert a zene ami kijön belőle még anélkül is felmossa a padlót egy Viper4Android modos Samsung vagy Huawei telefonnal.

Bootlader miatt sírni meg nem tudom miért pont LG-nél kell :D Ha eddig csak Pixeled volt akkor üdv az androidos világban! Egy nagyobb cég se hagyja csak úgy a bootlader nyitogatást elárulom: HTC, LG, Hauwei, Samsung. Ezek közül egyikkel se fogod nyitogatni következmények nélkül.Tehát ugyanaz, mint az LG.

Ha meg valami festményszerű képet csinál az a Samu a túlszaturált képeivel. (nem mellesleg LG-n lehet raw-ban is fotózni).
Ha meg ilyen igényes vagy úgyse telefonnal fogsz fényképezni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#42) kenwood3


kenwood3
őstag

Apr 11 a megjelenesi datum es $819.99 lesz a fuggetlen ar, ha jol emlekszem . Az azert durva. :Y

Mi az az ekezet dragasag??

(#43) NandorHUN válasza kenwood3 (#42) üzenetére


NandorHUN
addikt

Samuból még a legolcsóbb S10E ára is 850 volt ... persze az totál ok :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.