Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Micsoda lélegzetelállító ujdonság :C

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez azoknak kellett akik középen szeretik. A lyukat.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem bejön a kamerasziget mérete, formája. Nem az unalmas, amit sokszor látunk.

[ Szerkesztve ]

(#4) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Végre nem egy Redmi :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#5) joey04


joey04
titán

hát ez kabaré :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) domerator válasza joey04 (#5) üzenetére


domerator
veterán

szerintem is... én elengedtem a kínai mobilok típusszámozását :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#7) viktorhu válasza domerator (#6) üzenetére


viktorhu
veterán

Pedig úgy kellett még egy márkanév a Xiaomi repertoárjába :)

(#8) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Szerintem már az ott dolgozók is rég elvesztették a fonalat és nem ismerik a telefonjaikat. :DDD

(#9) Luck Dragon

“Új mobilszériát indít a Xiaomi Kínában hétfőn”
Akkor ezen név alatt kiadót készülékek csak Kínában lesznek majd kaphatok ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) pusszycat válasza viktorhu (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Te Yin megvetted a legujabb Xiaomi-t? Melyiket Yang? :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) Garada


Garada
őstag

Azzal, hogy elengedték az Mi elnevezést és a 11T szériával kicsit rá akarnak beküdni a hosszabb támogatási időre, bíztam benne, hogy talán megjött az eszük és portfólió optimalizálás lesz a jövő évtől. Nem kezdik el megint elárasztani a piacot telefonokkal, hanem kicsit megfontoltabbak lesznek, hát, tévedtem. :DDD

(#12) janeszgol válasza Garada (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a sok nevezék lehet a chiphiány miatt is. Erről beszélt Tech2 Laci, igaz ő a Samsunggal példálózott (A52, A52 5G, A52s 5G).
Röviden: ha a Qualcomm nem gyárt elég SoC-t valamelyikből, akkor kénytelenek másikat venni a gyártók. Ez lehet, hogy egy teljesen új készüléket eredményez.

Mondjuk ez a logika megbukik a múlton, mivel számtalan olyan telefon jött, amik nevezékben nem, de SoC-ban (meg esetleg másban is, pl kamera, hangchip) markánsan különböztek (Exynos-QC, QC-MediaTek).

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szeptember 30 Poco C4 uj teló. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) GoldhandRent válasza joey04 (#5) üzenetére


GoldhandRent
őstag

még egy hulladék szar, ami papíron nagyon frankó, de 2 hónap múlva még az is elfelejti, akinek a zsebében van.

jövő héten jön majd a "Civi Mi 2 Ultra Durable MaXx Edition Transparent Carbon 5G by Xiaomi, softwared by Redmi"

[ Szerkesztve ]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.